Skocz do zawartości

Trace Urban


hubikas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Abonenci pisali w sprawie Da Vinci i sie udało, wprawdzie w SD ale lepsze to niż jego brak.

W sprawie pisania o Trace Urban, niestety już za późno, trzeba było to uczynić zanim kanał zostanie wyłączony.

Trace Urban wciąż będzie dystrybuowany w Polsce w sieciach kablowych i IPTV które ważą zainteresowanie

Kanały które z zasady nie emitują reklam są droższe, utrzymują się wyłącznie z reemisji (mobile/cable/DTH).

Edytowane przez wizjaplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wizjaplus napisał:

Abonenci pisali w sprawie Da Vinci i sie udało, wprawdzie w SD ale lepsze to niż jego brak.

W sprawie pisania o Trace Urban, niestety już za późno, trzeba było to uczynić zanim kanał zostanie wyłączony.

Trace Urban wciąż będzie dystrybuowany w Polsce w sieciach kablowych i IPTV które ważą zainteresowanie.

Nigdy nie jest za późno bo mogą go ponownie włączyć nawet po jakimś czasie. A skoro oni tak bardzo chcą abyśmy my przedłużali z nimi umowy to oni niech także przedłużą umowę z nadawcą. Nie wydaje mi się też aby za ten kanał były aż tak wygórowane stawki dla operatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, emarti napisał:

Nigdy nie jest za późno bo mogą go ponownie włączyć nawet po jakimś czasie. A skoro oni tak bardzo chcą abyśmy my przedłużali z nimi umowy to oni niech także przedłużą umowę z nadawcą. Nie wydaje mi się też aby za ten kanał były aż tak wygórowane stawki dla operatora. 

Już widzę te tłumy rezygnujących bo nie ma Trance.Powagi trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mimic napisał:

W UK nadawca Trace wykupił paczkę kanałów muzycznych  i zrebrandował na swoje pod marką Trace w FTA. Mogliby w Polsce na przykład 4Funy wykupić i w ich miejsce dać. 

 

https://satkurier.pl/news/185190/trace-uruchomi-3-nowe-kanaly-w-wielkiej-brytanii.html

Jeśli chodzi o Europę to polski rynek jest chyba najbardziej zagospodarowany w kanały muzyczne. Nie przypominam sobie aby kiedyś jakaś zagraniczna duża marka wykupiła jakiś polski kanał muzyczny. Wydaje mi się że ci duzi wiedzą że Polak przyzwyczajony jest do swoich rodzimych kanałów z muzyką i po przejęciu np. takich 4 Fun nie mieliby przebicia się bo widownia przeniosłaby się na inne podobne kanały np. Eskę. Poza tym nie zdziwię się kiedyś jak znowu MTV pozamiata konkurencję i przejmie Tracę TV w obawie że zaczynają rosnąć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była za dawnych czasów zmiana rodzimego Atomic TV na MTV Polska.

 

Kanałów muzycznych w PL jest dużo, ale różnorodność tak naprawdę żadna, a kilku to w ogóle brakuje jakiegokolwiek "DNA", Eska Extra, Nuta czy Polsat Music to sprawiają wrażenie jakby tam było odpalone shuffle na wrzuconych wcześniej równie losowo teledyskach ;).

 

Czy MTV się obudzi to nie wiem. Jeśli chodzi o to co zostało w polskich platformach to MTV Live HD i MTV Rocks to są dwa kanały, które jestem w stanie oglądać trochę dłużej, bo reszta oferty muzycznej jest dla mnie niestrawna, także przez ciągle bloki reklamowe. Ale te MTV to też zmarnowany potencjał, bo wystarczy spojrzeć ile bloków tematycznych, programów itd jest w wersjach UK tematycznych MTV,  a ile z tego zostaje u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...