Jump to content

Recommended Posts

Raczej nie. Z tego co pamiętam (jak jeszcze miałem ten kanał), to w większości właśnie Hip Hop i R'n'B grali. Dance jak już to się pojedynczo pojawiał i w małych ilościach. Pewnie dlatego też przemianowali się na Trace Urban, bo te "czarne" gatunki muzyczne królowały od zawsze na tej stacji.

A szkoda bo myślałem że ta stacja ''TRACE TV'' to coś dla mnie . Kurcze już chyba nigdy nie bedzie takiej stacji jak ''mtv2pop'' :(

Tak, ten kanał zawsze grał w większości Hip-Hop/R'N'B, ale Dance też czasami się zdarzał. :)

Właśnie miałem o tym pisać. Szkoda trochę kanału "TRACE URBAN" , nie wiem czemu jest nadal w opisie "Trace TV". Fajna playlista ale w opisie mają "We Love Hip-Hop And R&B", tylko że ja tam nie widzę za często tych gatunków. :D

No Trace Urban zawsze był jakąś alternatywą dla Vivy itp. ale jakiś specjalny to ten kanał nie jest Za dużo i za często komercha tam leci. Brakuje klasyków i jakichś specjalnych pasm muzycznych.

Ja tam na Trace Urban lubię "Club 10", "Sound System 10" i "Trace Video Mix". :D

Leci dużo tego co na Esce itd ale jest dużo wykonawców, których tam nie ma. Na przykład "French Montana".

Szkoda, że kanału nie będzie w nc+. Osobiście liczyłem, że skuszą się o wersję HD i o Trace Tropical HD. :mrgreen:

Edit: Dawno nie widziałem pasma "Legend" a jednak nadal jest ono w ramówce. Niestety emisja jest o 4:00 nad ranem w czwartek. :lol:

Mam pytanie odnośnie kanału Trace Tv. Czy nie wydaje Wam się że sygnał dźwięku na tym kanale jest słabszy niż na innych kanałach muzycznych? Dźwięk na tym kanale można porównać do sytuacji gdy zminimalizujemy wszystkie suwaki equalizera w sprzęcie audio czy też odtworzymy muzykę na jakimś małym radyjku. Dźwięk nie jest w pełni czysty z pełną barwą.

Trace TV pamiętam jeszcze z czasów gdy miałem Cyfrę+ (3 lata temu). Tam z początku wszystko było z tym kanałem w porządku. Nie pamiętam kiedy dokładnie dźwięk się pogorszył. Nie jestem pewny ale możliwe że było to po przenosinach na inną częstotliwość. Później po zakończeniu umowy przeszedłem do "n" i tam siedziałem ze 2 lata. W czerwcu zmigrowałem do nc+. Ucieszyłem się gdy w ostatnich dniach dołączono do nc+ Trace Tv jednak zdecydowanie odrzuca jakość dźwięku którą nie poprawiono przez tak dłuższy czas. Wydaje mi się że wina leży albo po stronie nadawcy albo jest to problem z poprawnym wysyłaniem sygnału na satelitę.

Problem leży z pewnością po stronie nadawcy. Ten kanał nigdy nie grzeszył dobrą jakością dźwięku, ale od jakiegoś czasu rzeczywiście jest okropnie. Pamiętam, że kiedyś kanał miał 2 ścieżki dźwiękowe (angielską i francuską) i na jednej dźwięk był lepszy i głośniejszy, a na drugiej taki jakby zmulony (ale nie pamiętam która była która), i zawsze przełączałem sobie na tą z lepszą jakością :)

Tak czy inaczej kanał jest super! :) Szkoda, że nc+ nie skusiła się o wersję HD jak i o siostrzany Trace Tropical. :)

Mam nadzieję, że kanały wkrótce zadomowią się na naszym rynku i będą dostępne u każdego większego operatora kablowego.

Problem leży z pewnością po stronie nadawcy. Ten kanał nigdy nie grzeszył dobrą jakością dźwięku, ale od jakiegoś czasu rzeczywiście jest okropnie. Pamiętam, że kiedyś kanał miał 2 ścieżki dźwiękowe (angielską i francuską) i na jednej dźwięk był lepszy i głośniejszy, a na drugiej taki jakby zmulony (ale nie pamiętam która była która), i zawsze przełączałem sobie na tą z lepszą jakością :)

Wysłałem maila do nadawcy jednak opisanie w języku angielskim tego problemu jest nie lada wyzwaniem :smile: Myślę że jakbym napisał po polsku do polskiego nadawcy mógłby być problem a co dopiero tutaj :]

chyba dobre wieści w końcu :) zauważyliście zdecydowaną poprawę jakości dźwięku? nie "charczy" już metalicznie. ktoś może potwierdzić czy faktycznie bitrate audio się poprawił?

Powiem Ci że wczoraj zaglądałem na ten kanał i dźwięk cały czas bez zmian. Brak również jakiejkolwiek odpowiedzi od nadawcy na moje listy.

Wiecie może kto jest dystrybutorem tego kanału w Polsce? Może tam jeszcze zaatakuję...

Teraz Trace Urban leci FTA na HB z tp. nc+ 11,488H z powodu awarii kodowania :)

Jak dla mnie mógłby zostać w takiej formie :D

Czy ten kanał jest dostępny tylko na satelitarnych platformach? :/ Mój tata ma UPC i bardzo bym chciał widzieć ten kanał w UPC.

No nie wiem, czy oglądałbyś ten kanał. Trace Urban nadaje w koszmarnej jakości dźwięku. Ciekawe, czy taką samą jakość ma w CanalSat?

Trace Urban to kanał który jest dosyć prostym aknałem muzycznym ponieważ to właśnie ta stacja muzyczna jako pierwsza europejska stacja muzyczna puszcza klipy znanych wykonawców przed premierą w innych stacjach muzycznych np. Polskich

Czy ten fakt świadczy o tym, że jest to kanał "prosty"? Rozumiem, że można tak powiedzieć po budowie ramówki (choć i tak wygrywa tu polski mjuzik.tv :D )

Chciałbym się dowiedzieć, na ile czasu Cyfra dokładnie NC+ ma ten kanał tylko dla siebie ?

Czy jest szansa, pojawienia się na innych platformach ?

Raczej nc+ nie żadnej wyłączności, po prostu CP nie jest zainteresowany tym kanałem, a szkoda :/

No właśnie mnie to dziwi, na pewno kanał nie jest z tych drogich, a pamiętam za czasów Cyfry że był dość dobry, również bardzo dziwi mnie to że CP nie dodaje do swoich listy wiele kanałów FTA muzycznych.

No nie wiem, czy oglądałbyś ten kanał. Trace Urban nadaje w koszmarnej jakości dźwięku. Ciekawe, czy taką samą jakość ma w CanalSat?

Potwierdzam. Tyle czasu minęło i brak reakcji na problem. Kanał OK ale odstrasza jakość dźwięku. Taki płytki, słaby, "bez mocy"...

Z jakich parametrów teraz idzie kanał, dawno nie oglądałem i na tych z przed kilku miesięcy jest fta i czarny ekran ?