Jump to content
hubikas

Trace Urban

Recommended Posts

Jeśli mówisz o jakości technicznej, to w UK chyba wiele kanałów SD jest pod tym względem słabiutka.

Posted (edited)

Tak jakby w Polsce była lepsza..

Edited by umek

W dniu 1.01.2020 o 13:51, extor napisał:

Usunięcie Trace było kwestią czasu, kanał co chwilę przesuwano na dalsze pozycje oraz Sukcesywnie obcinano bitrate na scieżce audio z 256kbps do 128kbps. Minusem był również brak jakości HD

Kanał miał niewykorzystany potencjał , gdyż wyróżniał się na tle innych badziewnych 4 Fun i takich tam bzdetów.

Osobiście był to kanał który przypominał mi niegdyś dostępny MTV Base :D

Szkoda , że skończyło się jak skończyło

Został Tidal oraz YouTube tam można znaleźć klipy w klimatach Trace no i oczywiście jakość 1080p lub 4K.

Również większość Smart TV/ Android TV ma dostęp do tych aplikacji.

• Upvote 1

W dniu 1.01.2020 o 18:52, Mimic napisał:

W UK nadawca Trace wykupił paczkę kanałów muzycznych  i zrebrandował na swoje pod marką Trace w FTA. Mogliby w Polsce na przykład 4Funy wykupić i w ich miejsce dać. 

https://satkurier.pl/news/185190/trace-uruchomi-3-nowe-kanaly-w-wielkiej-brytanii.html

A na której wiązce?

W dniu 2.01.2020 o 00:20, umek napisał:

Właśnie spojrzałem na te kanały i powiem tyle..ich jakość jest tak mizerna że aż dziwne że to jakoś zarabia...

Bo to się slucha nie ogląda :D

• Confused 1

3 minuty temu, Kurgan napisał:

Bo to się slucha nie ogląda :D

Tak racja. Ale odpalając Trace na 55-65 calowym TV to wyglądało mizernie...

Do słuchania polecam Spotify, Tidal. Zwłaszcza , że klipy są po to by je oglądać, a Trace Urban miał takie teledyski gdzie było na czym zawiesić oko :D

• Upvote 1

Polski rynek jest zdominowany przez właścicieli platform które dykrują warunki stacjom i żadna nie ma szans się przebić, bo nie dostanie miejsca na platformie. Z tego powodu strasznie ciężko jest przebić się z nowym, obcym kanałem. Dominuje wyłączenie Polsat Cyfrowy, UPC i NC+. Oni ustawiają rynek w dosłownym znaczeniu, który kanał przetrwa a który nie. Tyle w temacie.

Trace nie wejdzie do Polski, to nie ma szans na sukces. Trace Urban grał muzykę niepopularną w tym kraju, gdzie rządzi Sławomir i Zenek Martyniuk (bez szykany). Taki kraj. Niestety. Ja osobiście bardzo żałuję, bo dla mnie ten kanał niósł wartość. Słucham tylko takiej muzyki, w sensie czarnej, rabatonu, itd. i nie ma tego nigdzie oprócz trace urban. Dzisiaj widzę, że chyba jest na Polsacie Cyfrowym ten kanał, co mnie zaskoczyło w kontkście tego, ze NC+ wywaliło. Wstyd i hańba, że tak tną różnorodność oferty i walą [beep] z reklamami, jak wielu już pisało.

Posted (edited)
W dniu 5.01.2020 o 14:02, Tomek_76 napisał:

Polski rynek jest zdominowany przez właścicieli platform które dykrują warunki stacjom i żadna nie ma szans się przebić, bo nie dostanie miejsca na platformie. Z tego powodu strasznie ciężko jest przebić się z nowym, obcym kanałem. Dominuje wyłączenie Polsat Cyfrowy, UPC i NC+. Oni ustawiają rynek w dosłownym znaczeniu, który kanał przetrwa a który nie. Tyle w temacie.

Trace nie wejdzie do Polski, to nie ma szans na sukces. Trace Urban grał muzykę niepopularną w tym kraju, gdzie rządzi Sławomir i Zenek Martyniuk (bez szykany). Taki kraj. Niestety. Ja osobiście bardzo żałuję, bo dla mnie ten kanał niósł wartość. Słucham tylko takiej muzyki, w sensie czarnej, rabatonu, itd. i nie ma tego nigdzie oprócz trace urban. Dzisiaj widzę, że chyba jest na Polsacie Cyfrowym ten kanał, co mnie zaskoczyło w kontkście tego, ze NC+ wywaliło. Wstyd i hańba, że tak tną różnorodność oferty i walą [beep] z reklamami, jak wielu już pisało.

Kiedyś w Polsce był kanał z taką muzyką Hip Hop TV. Z powodu zbyt małego zainteresowania przeistoczył się w Eskę Rock. Niestety u nas tylko kanały z disco polo i radiowymi papkami mają sens się wybić.

Edited by Aleksandra Maria (Natalia)
  • Like 1
  • Upvote 1