Jump to content
Anita Kaźmierska

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

3 minuty temu, stanley840 napisał:

Ja też dodałem kartę jest konto zweryfikowane a kanałów na żywo nie ma😡

I tak właśnie ja ma 😟

Mam pytanko dotyczące funkcjonalności Backward EPG. Ponoć dostępna jest na wybranych kanałach. Wiecie może jakie to kanały i czy wszędzie jest 8h wstecz z menu kanału i 14 dni wstecz z kolekcji? I czy są kanały, które nie mają w ogóle możliwości cofnięcia (nawet o 1h)?

56 minut temu, stanley840 napisał:

Naprawiony problem z logowaniem. Można już się logować na telefonach i Android TV

Tylko nie ma dostępnych kanałów na żywo tylko biblioteka na żądanie😦

Potwierdzam problem z  logowaniem naprawiony.

Udało mi się zalogować 1 raz na telefonie.

Oby wieczorem dało się na Android TV.

Kanały Live także działają :)

Posted (edited)
1 minutę temu, JohnnyBravo97 napisał:

Widzę, że w pakiecie Canal+ Kids brak kanału Disney XD. Czyżby jakaś zapowiedź czegoś? :P 

Być może, nawet jeżeli kanały Disneya zostaną na SAT w ofertach PC+ czy CP po wejściu Disney+ do Polski to zapewne w internecie nie mogą contentu Disneya oferować.

Edited by Bushiken

41 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Wejdźcie w ustawienia konta i ponówcie uprawnienia.

Właśnie to zrobiłem i mam teraz dostęp tylko do TVN24 I 24BIS. Pewnie jest jakiś bład

3 minuty temu, Denas napisał:

Właśnie to zrobiłem i mam teraz dostęp tylko do TVN24 I 24BIS. Pewnie jest jakiś bład

Ja ma dokładnie tak samo po aktualizacji uprawnień mam te dwa kanały coś się dzieje ale bardzo powoli

Ja poczekam, aż zacznę grać wszystkie ligi + F1 i wtedy zrobię miesiąc za darmo :)

1 godzinę temu, tyrla napisał:

Ja poczekam, aż zacznę grać wszystkie ligi + F1 i wtedy zrobię miesiąc za darmo :)

Nie zdziw się ,że potem nie będzie miesiąca za darmo,tak samo było we Francji,miesiąc free na testy potem tylko 7 dni darmowego ograniczonego dostępu.

Na iPhone nadal lipa, na Android TV wczoraj nie udało mi się zalogować. Na Tizena aplikacji nie ma....

Tymczasem na Huawei Mate 30 Pro zainstalowałem z APK Pure i chodzi 😂 (raz tylko pojawił się błąd o braku usług Google, których to urządzenie nie posiada).

Te 30 dni za darmo, to po prostu otwarte testy. Prawdziwy start zacznie się w momencie wypuszczenia boxa.

2 minuty temu, regedit32 napisał:

Na iPhone nadal lipa, na Android TV wczoraj nie udało mi się zalogować. Na Tizena aplikacji nie ma....

na iPhone/ipadzie (na Apple TV nie chciało mi się kombonowąć) można się zalogować danymi do francuskiego mycanal+, niestety dalej nie ma się dostępu do polskich treści... 

1 godzinę temu, tyrla napisał:

A skąd pewność, że będzie jeszcze wtedy promocja na darmowy miesiąc? W każdej chwili mogą powiedzieć, że już nie ma miesiąca gratis. 

Myślę, że jak znajdzie się odpowiednio dużo Januszy, którzy będą sprzedawać dostęp na allegro po 3zł albo rejestrować wszystkie karty ze znajomymi na spółę, to się skończy 30 dni.

Znów niektórzy czegoś nie rozumieją ;)

Zostaliśmy potraktowani jako beta testerzy gdyby to była pełno prawna aplikacja z tymi wszystkimi cudami na kiju co mają być , to PC+ przenigdy na miesięczny dostęp za darmo nie zdecydowało by się. 

A co z tym "keczapem" na 14 dni? Miał być a ja na przeglądarce mam 8h. Działa to komuś?

2 godziny temu, jan.kijowski napisał:

Czy ktoś z Was używa może Jetstream 4K / Engel EN1015K https://androidpctv.com/review-jetstream-4k-opinion/ do OTT Canal+ ??  Bo jednak zamiast czekać (pewnie do 2021 ;) )na hardware od Cyfry kupiłbym to ustrojstwo ze względu na niezłe oceny i opinie na innych forach.

Ten box ma parametry niemal identyczne jak MiBOX S od Xiaomi, a tu aplikacja śmiga wyśmienicie.

Posted (edited)

A wiecie o tym że w pakiecie sport Canal+ Premium HD będzie blokowany kiedy będzie emitowany np. film?. Tylko na czas meczu na żywo będzie odblokowany. Brawo... :mrgreen:

Edited by SatZnawca

Czy miesiąc za darmo dotyczy wszystkich pakietów? Czy trzeba wybrać jeden? 

Wiemy. Abonenci pakietu Film nie obejrzą sportu, a pakietu Sport nie obejrzą tam filmów

Teraz, wojtmen napisał:

Możesz wybrać wszystkie na bezpłatny miesiąc.

Możesz wybrać wszystkie.

Jutro powinna pojawić się możliwość pobrania aplikacji na iOS i tvOS. :)

A skąd pewność, że będzie jeszcze wtedy promocja na darmowy miesiąc? W każdej chwili mogą powiedzieć, że już nie ma miesiąca gratis. 

No to nie będę korzystał i tyle