Skocz do zawartości

GLOBO HD S1 2CI 2CX PVR Ready


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziwię się, że kolega s00 ma problem z "Orange Sport Info" na tym "sofcie" (u mnie ten kanał działa bez problemu), bo mi właśnie wgranie tego "softu" usunęło przy okazji odblokowania "TVP HD" też podobny problem, który miałem na wersji "23701" z "TVP Sport" i "Eurosport 2", na które mam uprawnienia z "Cyfry+" (pakiet "Optimum HD" - karta kliencka ze "splittera" "Smart Wi" siedzi w górnym czytniku), ale na module "CP" już nie (pakiet "familijny")...

 

Na "sofcie" "23701" właśnie te kanały przy włożonym module "Polsatu" się "cieły" i/albo wyskakiwał już na czarnym obrazie komunikat z modułu "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie". Pomagało tylko wyjęcie modułu ze "slotu", a po zmianie "softu", mimo, że moduł jest włożony kanały działają normalnie (chyba nie przenieśli ich do "familijnego", bo to też mogłoby być wyjaśnienie :D???) :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś wgrywał 026600 ze strony Globo bo chodzi o opinie jak sie sprawdza.

 

wgraj to się przekonasz :> zawsze możesz wrócić do poprzedniego. 8)

 

 

ja wgrałem na szybkiego,cóż albo ten soft jest nie dopracowany albo mam wadliwy tuner,tak samo zamula,zacina,gdy chcę nagrać wyłącza się i włącza,jak miałem usb podłączony to w trakcie przełączania sam nagrywał program i następny,Weście sprawdzcie to u siebie bo nie jestem pewny jak u was. ,powolne przełączanie,tak samo jak 24600. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JENEKA - ten soft od pewnego czasu jest niedopracowany. Odnoszę wrażenie że albo ktoś się mało poświęca przy przerabianiu oryginalnego softu Vantage albo soft oryginalny po przerobieniu nie chce poprawnie współpracowć z tym tunerem i ogólnie z polską wersją językową.

Bo jak nazwać mały niby nic znaczący komunikat że media są podłączone w wersji vantage a media in inserd w wersji globo :).

Na kanałach Tnk TVN, TVN7, TVN Warszawa, Religia pojawił się ten sam błąd w polskich napsach co w oryginalnym sofcie Vantage w Epg na początku zdania pisanego z wielkiej litery druga liter jest także przed pierwszą:).

Ogólnie grafika GLOBO jest do kitu - trzeba było zostawić tą z Vantage, nie wiem jak w wersji obecnej [się po prostu jeszcze nie bawiłem] wygląda sprawa dodawania do listy ulubionej stacji radiowych - od pewnego czasu nie da się tego zrobić ani na oprogramowaniu V ani G :(, obecnie nie sprawdzałem. Nie wiem ale odnoszę wrażenie że tuner uruchamia się dłużej. Ogólnie chyba wrócę do 27300 bo ten soft jest w miarę OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale z drugiej strony na "23701" są teraz te kłopoty z odbiorem "TVP HD" (chyba, że na "23701" też wystarczy ten sposób z "9999"???), no i blokada "TVP Sport" o której pisałem wyżej, więc moim zdaniem da się jakoś przeżyć te "krzaki" w "EPG" na kanałach "TVNu", w zamian za te inne korzyści :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się ktoś orientuje jaki soft od Vantage jest odpowiednikiem 23700?

 

Co do oprogramowania 26600 to ostatnio miałem przypadek że po wyłączeniu tunera pilotem tunek się nie chciał wyłączyć a na wyświetlaczu czały czas palił się napis goodbye :( .

Co do mojego wcześniejszego wpisu:

Bo jak nazwać mały niby nic znaczący komunikat że media są podłączone w wersji vantage a media in inserd w wersji globo :).

Się pomyliłem jednak i jest odwrotnie czyli poprawnie.

Co do programowania listy kanałów radiowych :

nie wiem jak w wersji obecnej [się po prostu jeszcze nie bawiłem] wygląda sprawa dodawania do listy ulubionej stacji radiowych - od pewnego czasu nie da się tego zrobić ani na oprogramowaniu V ani G :(, obecnie nie sprawdzałem

Sprawdziłem i:

kiedy wciskam niebieski klawisz by uruchomić listę kanałów wciskam następnie ulubione i wyskakuje okienko z informacją by czerwonym zazanczyć kanał, niebieski by zapisać kanał i back by wyjść z tego menu. Więc wciskam czerwony i nic trzeba go wcisnąć drugi raz wtedy przy programie który chcę dodać do ulubionych radiowych pojawia się zielony ptaszek. Następnie wciskam niebieski pojawia się list z nazwami zakładek ulubionych najeżdżam na tę do której chcę daną stację radiową dodać i wciskam ok i ... i się okazuje że kanał/stacja nie została do tej listy dodana :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś prezentuje softy dla tego tunera bez problemu działają wszystkie kanały Cyfry+.Są to następujące softy które nie stwarzają żadnych problemów.

Dużo tu osób wgrało soft po Vantage 02.52.01 a wiec dla zrozumienia wyjaśnię który soft co daje.A wiec.....

 

Soft nr 1 to dla tych co maja jeszcze po staremu panel Globo i softy 023700/01 itd...a maja też problemy z Cyfra+ to wgrywają ten soft a tu panel Vantage oraz soft który zgłasza się 02.55.02:

 

http://hotfile.com/dl/79156179/12a7915/ ... o.hdp.html

 

Vantage025802 dla Globo.hdp

 

Soft nr 2 to dla tych co mają już soft Vantage i panel Vantage i ci którzy wgrali soft z nr 1(moga też osoby z 02.52.01) i a chcą mieć nadal panel Globo (jest szybki tak jak z poprzedniej oryginalnej wersji Globo) tu bez tracenia softu od Vantage 25802 (zgłasza się 02.55.01):

http://hotfile.com/dl/79154618/0874196/ ... 00_panelCW

 

New Globo Hd S1.ITS-X300_panelCW(globo).hdp

 

Myślę że zrozumiane te wskazówki są i pomogła z problemem z tymi tunerami dla Cyfry+ bowiem nie ma co liczyć na poprawę od strony Globo bo maja tylko Conax.Dochodzą też słuchy że poprawia sie odbiór Cyfry+ na sofcie 023701 itd...ale to mogą być nie wielka ilość użytkowników tego modelu,z czasem poprawi się wszystko.

 

Soft nr 3 to soft powrotny do oryginalności całkowitego Globo tu soft 024301,i od tego można żeglować też na 023701 itd....

 

http://hotfile.com/dl/79162585/2bf9ffa/ ... 00_panelCW

 

SW_02.43.01 M01x.ITS-X300_panelCW(globo).hdp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś prezentuje softy dla tego tunera bez problemu działają wszystkie kanały Cyfry+.Są to następujące softy które nie stwarzają żadnych problemów.

Dużo tu osób wgrało soft po Vantage 02.52.01 a wiec dla zrozumienia wyjaśnię który soft co daje.A wiec.....

 

Soft nr 1 to dla tych co maja jeszcze po staremu panel Globo i softy 023700/01 itd...a maja też problemy z Cyfra+ to wgrywają ten soft a tu panel Vantage oraz soft który zgłasza się 02.55.02:

 

http://hotfile.com/dl/79156179/12a7915/ ... o.hdp.html

 

Vantage025802 dla Globo.hdp

 

 

A więc te oprogramowanie krzaczy przy polskich literkach więc odpada dla mnie i brakuje możliwości bez wchodzenia przez menu dodawania stacji radiowych do ulubionych :( więc ja wracam do 23701

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...