Skocz do zawartości

GLOBO HD S1 2CI 2CX PVR Ready


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie podobne jak kolega kilka postów wcześniej dotyczące wyłączania się dysku twardego podczas gdy go nie używamy. W menu jest taka opcja którą możemy załączyć lub wyłączyć, nic to jednak nie zmienia. Dysk dalej się nie wyłącza. Widzę, że nikt nie mu nie odpisał do tej pory. Czy nikt więcej nie ma takiego problemu? Czy napisał by ktoś czy działa mu poprawnie ta funkcja a jeśli tak to na jakim sofcie? Ja wczoraj wgrałem SW_02.52.01 ANY-X300.hdp i wszystko śmiga za wyjątkiem tego dysku. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed godziną odkryłem, że tuner odmawia mi dekodowania "TVP HD" z "Cyfry+" (komunikat "program zakodowany"), mimo, że mam pakiet "Optimum HD", a karta od "splittera" "smart Wi" z "Cyfrą" siedzi w górnym czytniku tunera (mam "soft" "023701")...

 

Czy jest jakiś pewny sposób (poza kupnem nowego "Astona" :D ), żeby "TVP HD" znowu ruszyło (płacę uczciwie, więc chciałbym je mieć !)???

 

Z doświadczeń z moim "Globo" wynika, że problem jest pewnie przez to, że tą nową "nagrę" umieścili nad "Mediaguard" na liście systemów kodowania, ale nie powinno to mieć z drugiej strony znaczenia, jeśli nie mam w tunerze karty na tę "Nagrę" (moduł "CP" wyjąłem i nic to nie dało...)...

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej na tym sofcie SW_02.52.01 ANY-X300.hdp działają wszystkie kanały. :brawo:

 

Zgadza się :jupi:!

Wgrałem ten "soft", ale od razu "TVP HD" nie zaskoczyło, tylko musiałem wystukać te 4 dziewiątki (co to za "magiczny" kod :D??? - co on powoduje???) i wszystko ruszyło :D!

 

Dodatkowo naprawił się problem z odmową dekodowania m. in. "TVP Sport", na który mam uprawnienia z "Cyfry", ale na module "CP" już nie i dotychczas jedynym rozwiązaniem było wyciąganie modułu "CP", a teraz moduł siedzi, kanały od "CP", typu "Polsat Sport" działają, a "TVP Sport" świeci :D!

 

Grafika w tym "sofcie" według mnie jest bardziej czytelna, niż w "023701", więc z tej zmiany odniosłem same korzyści :D!

 

Problemem może być tylko to, że "po usb" nie da się już wrócić na "soft" "23701" (wyskakuje komunikat "niewłaściwa wersja oprogramowania"), ale wszystko wskazuje na to, że powrót nie będzie konieczny :D!

 

WIELKIE DZIĘKI za pomoc :D!

 

P. S. Jaki "soft" teraz będę mógł wgrywać po "usb", tzn. jakich nowych wersji teraz szukać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się wrócić do wersji globo bo też tak wczoraj robiłem,nie odrazu na 23701 ale na 24301 i samemu na 23701

 

masz wgrany 02.52.01 ale jest jeszcze 025802 (podany wyżej)nic ciekawego dla globo nie wprowadza przy 02.52.01 pozostajecie puki Globo nie wprowadzi poprawek,hyba wprowadzi hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na wersję "23701" wracać nie zamierzam, bo poza tym, że działa mi znów "TVP HD", to jeszcze zniknęła ta odmowa dekodowania na "TVP Sport", ale wspomniałem o tej trudności w powrocie do popszedniego "softu" z myślą o innych zainteresowanych (dzięki JENEKA za uściślenie).

 

W ogóle z drobniejszych rzeczy jakie zauważyłem w tym nowym "sofcie", to więcej miejsca przeznaczono na listę systemów kodowania danego kanału (na "TVNach" widać dzięki temu "Nagravision", który na popszedniej grafice już się nie mieścił :D ) i zdaję się większe jest okno z opisem danej audycji w dziennym widoku "EPG", chyba, że to tylko moje wrażenie :D???

 

Ogólnie tak jak pisałem grafika według mnie jest bardziej czytelna, niż w oryginale (w tym też paski pokazujące moc sygnału) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo proszę o pomoc w sprawie mojego globo hd s1. Mam wgrany soft 02.27.01. Chciałbym wgrać najnowszy aby działały programy które nie tak dawno jeszcze mi działały. Czytałem na forum o sofcie sw_02.52.01 Proszę dajcie namiary skąd go zdobyć lub na inny,no i nową listę kanałów. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany języka to jeśli nie znasz hiszpańskiego (ja nie znam niestety :D ) musisz próbować na "chybił-trafił", albo odpalić tłumacza np. w "googlach" :D .

 

W ogóle w uzupełnieniu mojego komentarza o "sofcie" "02.52.01" zauważyłem, że błędnie są na nim wyświetlane polskie znaki w "EPG" kanałów "TVNu", ale na kanałach z transponderów "Cyfry" i "CP" wszystko jest w porządku :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wrócić do panelu globo,a nie wgrasz innego już bo ten soft blokuje że tak można powiedzieć.

 

ja korzystałem z powrotem z tego pliku http://www.megaupload.com/?d=7JIW1KIG jest tak że Plik jest chwilowo niedostępny musisz zaczaić się żeby był dostępny,może to być w każdej chwili,mi zadziałał i mam panel globo,wgrywasz na własna odpowiedzialność.

 

 

 

(jeśli coś łamię,usunąć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wrócić do panelu globo,a nie wgrasz innego już bo ten soft blokuje że tak można powiedzieć.

 

ja korzystałem z powrotem z tego pliku http://www.megaupload.com/?d=7JIW1KIG jest tak że Plik jest chwilowo niedostępny musisz zaczaić się żeby był dostępny,może to być w każdej chwili,mi zadziałał i mam panel globo,wgrywasz na własna odpowiedzialność.

 

Czyli tak dla pełnej jasności: żeby wrócić ewentualnie na "softy" "Globo" trzeba najpierw wgrać ten plik co podajesz i potem można już wgrywać bez problemu np. wersję "23701", dobrze rozumiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. 8) no jeśli ja i kolega wyżej powróciliśmy do panelu globo to też tak będziesz miał i sam później powrócisz do 23701

 

edit. na stronie producenta pojawił się nowy soft Software Globo HD-S1 HD-TS1_026600 oraz nowa lita kanałów z PL Lista kanałów 19-10-2010 :jupi: ,

 

:google:http://www.globo.com.pl/?y=3&cmd=show&c ... prod_id=33

 

przypomnę że wersja 24600 to najgorszy soft czy 26600 okaże się lepszym? :>

 

i dodam też dotychczasowa wersja 23700 najlepszy soft został usunięty. :(

 

no to czekamy na 26601 dla cyfry+ ale to już inny temat i nie tu :curious:

 

 

ps. przetestowałem ten soft tragedia. :evil: najlepszy to 23700 pozostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wgrałem 02.52.01. i odzyskałem canal+sport 2 oraz c+gol. Mam w czytnikach karte cyfry, polsatu i tnk. Na orange sport info mi się tnie mam to w pakiecie c+, a nie ma w polsacie i tutaj są z tym kłopoty. Co Wy na to???. Drugie moje pytanie dotyczy możliwości bądź nie odbioru wymienionych przeze mnie kanałów: Star TV Türk, OBN, Ictimai TV, ITV 4 - niby FTA są te kanały a jakoś nie moge ich zlokalizować. Jeśli macie podajcie częstotliwości i jak to złapać. Dzięki pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...