Skocz do zawartości

GLOBO HD S1 2CI 2CX PVR Ready


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam prozpozycję, ponieważ w wielu telewizorach nie ma "zamrożenia głośności" dla wszystkich kanałów, proponuję by przy najnowszym sofcie to uwzględnić, by przy przełączeniu kanałów satelitarnych w HDS1 nie trzeba było za każdym razem regulować głośności ale ustawić jedną. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Panowie, mam taki problem- kupiłem HD S1 z softem 023700, soft sprawował się dobrze, więc z ciekawości postanowłem sprawdzić jak tunerek będzie sobie radził z C+ wgrywając soft Globo_022100_multicas, wszystko było ok.Sprawdziłem również jak działa najnowszy 024600 jednak tuner na nim często się wieszał, więc ładuję z powrotem 023700 i tu problem - podczas wgrywania na wyświetlaczu pojawił się napis "Goodbye" i tuner przestał reagować na pilota i przyciski na panelu,musiałem go wyłączyć przełącznikiem z tyłu .Po ponownym włączeniu tuner zatrzymuje się na "Booting" .

I tutaj moje pytania:

czy można to naprawić, wgrywając soft przez RS-232,jeżeli tak to jakim programem?

Mam nadzieję że nie uszkodziłem pamięci flash ??? :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten soft "022100" nie jest czasem od innego tunera z rodziny "Globo", bo ja z taką numeracją co do "Globo HD S1" się nie spotkałem???

 

Ja od dłuższego czasu używam u siebie wersji "023701", czytniki na niej są "wielosystemowe" ("Cyfra" chodzi bez problemu, w tym kanały "hd" :D ) i ogólnie jestem z niej zadowolony (próbowałem też kiedyś wersji "024601", ale tam bez sensu moim zdaniem zmieniono kolor nazwy kanału wyświetlanej przy przełączaniu na biały, co ZUPEŁNIE według mnie nie pasuje do reszty grafiki) :D!

 

Ogólnie uważam, że "Globo" robi DUŻY błąd nieudostępniając oficjalnie softu z "wielosystemowymi" czytnikami, bo przez to ich tunery są mniej popularne, niż np. "Arivy" (właśnie, czemu tam czytnik może być oficjalnie "wielosystemowy", a w "Globo" już nie???!), a NAPRAWDĘ dobre (mi się np. tuner nigdy przez dwa lata nie "zawiesił" itp.) :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft "022100" ściągnąłem ze strony sklepu gdzie kupiłem tuner byl w załączniku właśnie do tego modelu http://www.dmtrade.pl/index.php?p510,globo-hd-s1-2ci-2cx-pvr-ready, resztą tuner chodził na nim stabilnie.

Problem pojawił się póżniej już po wgraniu oryginalnego "024600", gdy chciałem wrócić do "023700".

Prosił bym o odpowiedz - próbować wgrywać przez RS czy odsyłać do serwisu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Ja bez problemu wróciłem z wersji "024601" do "023701" (po prostu ją drugi raz wgrałem, tak jakbym wgrywał nową). Może u Ciebie w trakcie wgrywania było jakieś przepięcie/chwilowy brak prądu i to przez to...

 

Najlepiej oddaj sprzęt do serwisu (najwyżej zapłacisz, ale sprzęt będzie znów na 100% działał :D ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

osoby co maja problemy z nowy dodatkowym kodowaniem w cyfrze + i maja soft 23700 nie odbierają tylko tu w moim przypadku: Movies24,zagzap/hayper,c+2,c+gol,kuchnia tv,domo,MTV Rocks, muszą przejść do gorszego softu 24600 i działa wszystko bez problemu.Dotyczy też tunera HDTS1. Software Globo HD-S1 HD-TS1 024600.zip

http://globo.com.pl/?y=3&cmd=show&category=1&prod_id=33

 

ps,po kilku minutach brak tych kanałów,aktualizacja do najnowszej i cofnięćie nie daje żadnych zmian. :evil::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się z tym uporałem. Wszystko przez te zmiany i brak kilku kanałów. Niestety nie udało mi się sprawy do końca rozwiązać. Szczególnie o sportowe kanały mi chodzi. Nie miałem c+sport2 i canal + gol. na 10719 są dwa c+sport2 i ten drugi z samym kodowaniem mediaguard działa. C+ gol niestety nie mam. Teraz mam oprogramowanie 23701 i na tym jest OK. Jak macie jakąś dobrą wersję oprogramowania do Globo żeby śmigała cyfra, polsat, tnk to dajcie na forum. Ja po kilku próbach różnych softów które gdzieś udało mi się znaleźć wgrałem i narazie zostawiam 23701. Jak macie coś lepszego to poproszę namiary. Dzięki. POzdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Menu->Konfiguracja i wciskamy cztery razy 9 na pilocie.

 

Globo HD S1 soft 23701, karta cyfry bez modułu, bezpośrednio w czytniku, po czterech dziewiątkach w menu wszystkim znana pozycja znika ale niestety w/w kanały nie działają.

Po powrocie do 22100 to samo. Użytkuję tuner od grudnia 2009 i jak do tej pory nie było żadnych problemów.

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...