Skocz do zawartości

GLOBO HD S1 2CI 2CX PVR Ready


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cinemax 2 HD 12,265 V DVB-S2 8PSK 27500 2/3 sid 3110 Vpid 801 Apid 811 PCR 801

parametry tego kanału zmieniły się według http://pl.kingofsat.net 07.03.11r.

Może warto spróbować ręcznie przeskanować dany transponder ale z opcją szukania sieci.

Przypuszczam że po dodaniu nagry do 12,265 zmieniły się paramerty kanałów dlatego macie ciemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie na częstotliowści 12 265 V to samo. Brak dostępu do m.in Cinemax 2HD na którym mi bardzo zależy. Mam soft 02.37.01T-A. Pojawia się komunikat, że program zakodowany. Po włożeniu w slot CI modułu od cyfry program ruszył ale niestety tuner ma tylko 2 wejścia CI i obydwa mam zajęte(Polsat Cyfrowy, TVn) także kartą cyfry zajął się czytnik uniwersalny i wszystko było ok aż do momentu pojawienia się nowych programów na wyżej wspomnianej częstotliwości. Czy ktoś wie co może być powodem i jak temu zaradzić? Widzę po postach, że nie tylko ja borykam się z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie "Fox Life HD" też nie działa, a mam go na karcie "Cyfry" umieszczonej w górnym czytniku. Mi się wydaje, że przyczyną jest to, że na liście systemów kodowania, którą wyświetla tuner "Nagravision" jest na pierwszym miejscu, a "Mediaguard" jest pod nim (chyba to podobny przypadek, jak jakiś czas temu był z "TVP HD", jak "Cyfra" wprowadziła "caid" 1813).

 

Kiedy był kłopot z odbiorem "TVP HD" pomagała zmiana "softu" na "Vantage 02.52.01" i wystukanie po wejściu do menu "konfiguracja" kodu 9999, jeśli mnie pamięć nie myli (nie wiem czy w tym przypadku ta metoda też zadziała, ale jeśli komuś na tym kanale zależy to może spróbować) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Frazesowi za pomoc. Problem został rozwiązany po wgraniu softu 02.52.01 od Ventage i zrobieniu restartu kodem 9999. Teraz odbieram już wszystko z karty Cyfry i Fox Life Hd i Cinemax 2 HD(12265V). Jedynie co drażni to krzaki na EPG na programach nadawanych przez ITI. Jedyny soft który poprawnie odczytuje EPG ze wszystkich programów to 02.37.01 od Globo. Szkoda, że nikt tego nie chce poprawić. A może jest coś o czym nie wiem?

Pozdrawiam i dzieękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co (przyjemnie jest komuś pomóc :D ) :D! Ja po tym jak problemy z odbiorem "TVP HD" się skończyły wróciłem spowrotem na "soft" "23701" właśnie, żeby mieć te polskie litery na wszystkich kanałach, a że na "Fox Life HD" mi nie zależy tak jak na "TVP HD", to na razie kolejnej zmiany "softu" nie przewiduję :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dawno nie zaglądałem na forum S1 hd i nie wiem czy ktoś o tym pisał. Chciałem się zapytać czy istnieje a jeśli tak to skąd go można pobrać program do załadowania oprogramowania po RSS? Edytor list znalazłem natomiast do ładowania softu po RSS-ie nie. Jakby co to wiem, że można po usb.

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam. Dawno nie zaglądałem na forum S1 hd i nie wiem czy ktoś o tym pisał. Chciałem się zapytać czy istnieje a jeśli tak to skąd go można pobrać program do załadowania oprogramowania po RSS? Edytor list znalazłem natomiast do ładowania softu po RSS-ie nie. Jakby co to wiem, że można po usb.

Dzięki za odpowiedź.

Soft po RSS wgrasz programem STBmax2HD Loader

http://www.fileserve.com/file/KGPZ3Wa

mozesz nim tez przerobic soft vantage i innych klonow tak zeby pasowal do globo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skoro nie wykazuje tej ścieżki, mimo, że ona jest, to moim zdaniem można zaryzykować stwierdzenie, że "Globo HD TS1" jej niestety nie obsługuje, chociaż ja mam tylko wersję "S1", więc nie mogę sprawdzić "DVB-T", ale staram się rozumować logicznie :D .

 

Swoją drogą ciekawe czy do odbioru tej ścieżki byłaby konieczna modyfikacja sprzętowa (o której można myślę tylko śnić :D ), czy wystarczy zmiana "softu" (na co szansa też jest nieduża, bo niestety producenci rozwijają raczej tylko modele będące aktualnie w sprzedaży, a "Globo HD TS1/S1" niestety już w niej chyba nie ma)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagany jest inny sprzęt. W strumieniu E-AC3 mogą być zawarte dwa strumienie zakodowane w AC3, stąd konieczność podwójnego dekodera, poza tym nowy dekoder umożliwia dodatkowo miksowanie tych streamów w czasie rzeczywistym wraz z regulacją niezależną regulacją głośności (na podstawie danych w strumieniu). Dzieki temu lektor czy audiodeskrypcja może być przesyłana oddzielnie i dołączana do dźwięku oryginalnego w odbiorniku. Poza tym jest jeszcze parę drobiazgów. Jednym słowem - inny chip w środku.

(Oczywiście mając do dyspozycji silny DSP można to wszystko zrobić programowo, ale komu by się chciało jeśli Dolby sprzedaje niedrogo gotowce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam mam problem i informacje dla innych użytkowników:

Posiadam GLOBO hd ts1 i cyfre+

Nagraną mialem od nowosci aktualizacje 02.44. ... po dodaniu pakietów HD i HBO zauwazylem ze brak nie ktorych HD czy HBO i HBO 2 nie mowiac juz o HD.

Wgrywalem prawie wszystkie softy nowsze GLOBO i mialem za kazdym razem informacje na ekranie "program zakodowany"

Po wielu godzinach udąło mi sie dojsc do Vantage 02.52.01 Wszystko ok programy dzialają lecz wydaje mi sie ze gorsza jest jakość i dluzej mysli przy przełączaniu kanałów rowniez czasem wyskakuje napis prohgram zakodowany ale zaraz sie ukazuje obraz.

 

Chciałbym (zmienic) wrocic do softu globo 02.33...... i mam tu pytanie. Nie moge juz wrocic z VANTAGE do GLOBO. Co mam zrobić.

z gory dziekuje prosze o napisanie rowniez do mnie na gg 2651113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich globusowcow:-)

 

Ja globo hd s1 posiadam od dawna, ale przez ostatnie 18 miesiecy mialem maly rozbrat z nim (kablowka) ale ceny ida w gore wiec wracam do globo i cyfry:-)

I oto moja prosba jesli ktos mogl by mi podrzucic a zarazem takze dla innych jaki obecnie jest najlepszy soft pod globo hd s1 no i moze jakas lista kanalow pod C+

 

Jesli ktos moze pomoc to bedzie mi to bardzo pomocne:-)

 

a ps obecnie na tunku mam soft globo 23701

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Ja mam następujący problem: od pewnego czasu nie odbieram kanału HBO HD, - Wyświetla się komunikat - brak sygnału video/audio. Wyszukując ten kanał pod innymi parametrami odbioru występuje ten sam komunikat, lub program zakodowany. Zauważyłem też, że Cinemax 2 HD również ,,nie dziala''. Jak widać oba te kanały są z jednego transpondera.

Dziwi mnie ten fakt, gdyż dotychczas wszystkie kanały prawidłowo odbierałem. Wersja oprogramowania to: 02.52.01

W czym może być problem?

 

Będę wdzięczny za sugestie i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to soft od vantage i powinno działać wspomniane kanały,bo na 23701 nie zadziała HBO HD i Cinemax 2 HD

 

mała instrukcja:

 

Dla ciebie i innych polecam(tu panel vantage) vantage 025802 *dla globo z softem globo wszystko też świeci z HD wraz z HBO HD i inne braki.

 

Jeśli już ktoś sobie życzy tu z panelu vantage powrót do panel globo pierw wybiera versa Jasspers, New Globo Hd S1.ITS-X300.hdp * tu też jeszcze działają HBO HD i inne braki i od tego już na oryginał, możesz też zejść na 23701 tu już przy tym nie działa HBO HD i inne braki.

 

Z na 23700/01i inne można wgrać versa Jasspers, New Globo Hd S1.ITS-X300.hdp * zachowanie panelu globo, dla HBO HD też świeci i inne braki.,(tu można na przemian ładować tzn robić powroty z poprzednich versji softu, 23700/01)

 

*kopiuj i :szukaj: w :google:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...