Skocz do zawartości

GLOBO HD S1 2CI 2CX PVR Ready


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najleprzy soft to 025202 ala nadal wystapuje blad przy recznym przeszukiwaniu lub dodaniu nowego transpondera :evil: Po zmianie czestotliwosci na filmboxsach z 11-508 na 10-796 przeszukale te czestotliwosc,dodalem te programy do listy i wszystko bylo by fajnie gdyby nie to ze wykasowalo mi kilka innych kanalow "szukam sygnalu":x Juz mnie to wkurza ze na tym tunerze nie morzna dodac programu po recznym przeszukaniu :/ Mozna to zrobic w programie do edycji listy ale to jest bez sensu zeby po kazdej zmianie czestotliwosci biegac do komputera!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Globo HD S1 od jakis 3 miesiecy, moze dluzej. W domu mamy Cyfre i spliter, ktory rozdziela sygnal na 3 TV. Do tej pory wszystko gralo. Dzis wlaczam TV i tuner a tu komunikat ze program zakodowany, wiec mysle zawiesil sie czy cos zresetuj wyjme, wsadze karte. Niestety nic nie pomoglo. Wszedlem wiec w menu i w karty, i widze komunikat Wrong Card( przedtem wyswietlalo sie Media Guard), wiec pomyslalem ze moze karta sie rozkodowala. Podlaczylem ja do innego tunera w domu i gra. Wzialem wiec oryginalna karte z cyfry i wsadzilem do mojego tunera i wszytko smiga. Niestety po wlozeniu karty splitera znow komunikat w menu "Wrong Card". Nie wiem co robic. Przeinstalowanie softu tez nic nie dalo (uzywam aktualnie 237001). Pomocy!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

moje pytania w skrócie:

 

1-czy tuner resetuje się,zawieszki są?

2-czy wart naprawdę zakupu?

3-jaki najlepszy soft i z skąd go ściągnąć może być oryginalny pod conax

4-czy współpracuje celująco z kartami a tnk,mtv w czytniku i w module polsat i cyfra + z modułem aston 1,05

5-czy dobrze nagrywa nie zacina?

6-czy każdy ma problem z dodaniem nowego transportera dla na np:11.508 5/6

 

z góry dzięki za info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zdarzają się zawieszki niezwykle rzadko, przez ponad rok użytkowania tunera miałem ich raptem kilka

2. jeżeli interesuje cie tylko oglądanie platformy do której masz wykupiony abo z dobrą jakością obrazu to tak

3. poza softami globo pasują do niego softy od vantage, można je ściągnąć ze strony producenta

4. nie wiem jak z MTV, pozostałe OK

5. nie miałem żadnych zacinek przy nagrywaniu..

6. słyszałem o tych problemach, jednakże ja w swoim ich nie stwierdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zaleží jaký je soft

2. v Čechách Globo HD S1 cca 5000,-Kč Vantage 10000,-Kč

3. poza softami globo pasują do niego softy od vantage, można je ściągnąć ze strony producenta

4. nie wiem jak z MTV, Skylink a CS link OK + Diablo OK

5. nie miałem żadnych zacinek przy nagrywaniu.. ext.hardisk Memorex 120GB

6. bez problemu TVN Warszawa atd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokud máš soft GLOBO tak dej soft globo_vantage_02.53.01, po restartu budeš mět menu VANTAGE dej v Ustawienia Systemowe Jezyk PL, mělo by to být OK, ale na kartách Skylink docházelo k výpadku - nápis kodované při přepnutí na jiný program, soft Globo_SW_02.52.01 ITS-X300 to vyřešil a OK, jinač dej google globo_vantage_02.53.01 a ten ti najde všechhny softy jinač česká stranka na origo. vantage http://vantagefunclub.cz/login.php?redi ... 628aefd0b0 nutno zaregistrovat, najdeš GLOBO HD S1 a zde stáhneš potřebné

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz próbowałem wgrać ten najnowszy soft ze strony globo i migiem wróciłem do 023700 z roku 2008 tamten to masakra już na dzień dobry zawieszki non stop baner powiększony jak dla słabo nie widzących a ten git stary,tylko za długo się włącza ale to ujdzie,nie polecam ostatniego softu.Dziwie się ze ten tuner nie ma problemów z modułem Polsatu chodzi o to że jeżeli w cyfrze mam ten kanał np. kino polska,zon romantica i inne a w Polsacie nie mam to nawet informacja nie wyskakuje że tego kanału nie ma w twoim abonamencie i nie blokuje tunera i kanału i takiego właśnie szukałem gładko i bez problemów przełącza,a pluje się w brobe że nie zdecydowałem się na niego wcześniej,i marnowanie kasy było,szkoda że nie załapałem się na ts1 oby tak dalej z tym tunerem było ok :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie . Jestem od kilku dni posiadaczem tunera hds1 i śmiem stwierdzic ,ze tkwi w nim olbrzymi potencjał , tylko trzeba znalezc odpowiedni soft .Ten z którym kupiłem miał przesunietą date.Zakupuiłem go w sklepie internetowym Satsklep i podali mi link ................ , czy jest legalny?

Po wgraniu ostatniego wszystko chodziło bez problemu oprócz polskich znaków - trudnosci z czytaniem ., natomiast po wgraniu 023701 - epg nie działa na wszystkich programach , albo trzeba poczekac kilka minut na wgranie .czy jest jakis soft alternatywny , który będzie dobrze współpracował z cyfrą +.

Poza tym zakupiłem u nich oryginalny dysk 400 gb firmy globo , a przysłali mi jakis zamiennik z firmy ardata.Nie wyłancza sie kiedy nie używany jest , a powinien moim zdaniem po 5 minutach bezczynnosci , jest taka opcja w ustawieniach . czy jest to wina nieoryginalnego dysku , czy też softu?

Jestem zupełnym laikiem i prosze o pomoc

 

 

=+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ,ze tuner współpracuje z telewizorem plazma panasonic tx-p42c10y i na poprzednich wgranych softach tuner włączał się z pięc razy , powgraniu tego ostatniego 023701 pokazuje sie raz plansz globo i bardzo szybko przechodzi na kanał wyświetlany . Chciałbym zachowac ta funkcje i bardzo zalezy mi na epg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje kupic plazme panasonica th-42pv7f i mam pytanie czy wystapi na orginalnym sofcie 23700 problem z zawieszeniami dekodera globo hds1(czytajac posty powyzej zauwazylem ze przy wylaczeniu najpierw tv dekoder sie zawiesza) czy moze ten problem zostal juz rozwiazany.Z gory dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze jakas aktualna liste kanalow do cyfry na ten dekoder bo jest masakra z tym. Wogole teraz po aktualizacji kanalow duzo programow z cyfry mi nie chodzi. Nie wiem co sie dzieje. Czy trzeba go jakos przeprogramowac czy co?? pomocy !! Prosze o usuniecie posta problem rozwizany. Ale listy kanalow aktualnej nadal poszukuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tuner Globo HD S1 i odbieram Cyfrę +. Niestety często kanał Eurosport HD zmienia ścieżkę dźwiękową z polskiego na angielski. Sam zmienia się APID. Jedyny sposobem na poprawienie jest ponowne zainstalowanie kanału. Niestety mój tuner nie widzi Hot Birda 9, tylko 2-8.Nie mogę wybrać jednego kanału ręcznie zHB 9 tylko wszystkie automatycznie i potem kilka godzin zabawy z ponownym ułożeniem kolejności. Zmiana softu z 22101 na 23701 czy 25201 nic nie zmienia. Czy jest jakiś sposób aby tuner widział Hot Birda 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za próbę pomocy ale rzecz nie w tym. Całe menu mam ustawione na „polski”. Po bardzo wielu próbach zauważyłem ciekawą rzecz. Potrzebna częstotliwość 11278 jest wyświetlana w zakresie Hot Bird 2-8 na transponderze 29. Wg wszystkich stron kanał nadaje z HB 9 transponder 4. Jeżeli żądane wartości APID 3210 wpiszę do wyszukiwania ręcznego z transpondera 29 owszem zapisuje jakiś kanał ale „brak sygnału audio/wideo”. Tuner wyszukuje kanał Eurosport HD Polish z APID 3210, ale wg niego jest on kodowany w innych systemach niż Mediaguard i dla Cyfry + wyświetla go jako zakodowany. Pomoc techniczna w cyfrze+ mówi, że to wina tunera i nic nie pomogą. Na razie więc słucham po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...