Skocz do zawartości

Czy byłbyś za połączeniem dwóch platform cyfrowych


adrian 18
 Udostępnij

Czy byłbyś za połączeniem dwóch platform cyfrowych ( CP + N ) ?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy byłbyś za połączeniem dwóch platform cyfrowych ( CP + N ) ?

    • Tak
      58
    • Nie
      32
    • Nie mam zdania
      3
    • Wtedy zrezygnował bym z jednej z nich
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Tylko żeby to połączenie nie było tak niszczące jak w przypadku WizjiTV i Cyfry+, gdzie bardzo dużo porządnych kanałów zostało wyrzuconych z nowej platformy :/ Mimo wszystko jestem na TAK :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaznaczyłem opcję " nie mam zdania". A dlaczego wybrałem właśnie tą opcję? Z jednej strony powstać może jedna wielka ciekawa platforma, która miałaby najlepsze dekodery, ciekawą ofertę kanałów, ciekawe prawa do pokazywania rozgrywek itd. Ale znowu z drugiej strony mogą być duże ceny i myśle, że to właśnie najgorszy problem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N-ka nie stanowi żadnej konkurencji dla CP. Fuzja by tylko pogorszyła sprawę. Jestem na NIE. I proszę nie mówić, żem stronniczy :evil:

Podpisuję się po tym. Też jestem na NIE. Jeżeli już mamy bawić się w to co niektórzy lubią najbardziej (tworzenie teorii spiskowych i gdybanie kto z kim i kiedy), to wolałbym wersję Cyfra+ + n. Przynajmniej jakaś znacząca przeciwwaga dla (już prawie 2,5 mln) abo CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak . Połaczyć CP i Cyfre ew N i CP :D Wtedy CP miałby juz full . Najlepszy sport i filmy . LM ew ligi i NBA.CP majac ponad 2,2 mln , pytanie czy chce jeszcze fuzji?? Kiedys jak miał mniej niz Cyfra troszke o tym mówili a teraz?? Chyba ze LM i UEFA CUP oraz Bundesliga, to moga sie z N dogadac. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, aby N się połączyła z CP.. :) Ale jak znam życie to niestety tak się nigdy nie stanie :(
A skąd oni wytrzepią za przeproszeniem ponad 2mln.dekoderów HD na dzień dobry bo przecież nie będzie równych i równiejszych to po pierwsze a po drugie nojszek@ nawet jak będzie fuzja to dwóch platform a nie trzech a więc będzie nadal konkurencja więc nie będzie tego monopolu jak to się obawiają niektórzy.Fuzja bardziej programowo techniczna to C+ i n-ka a sprzętowa to CP i C+ a z przyczyn w/w wykluczam fuzję CP z n-ką.Jestem za fuzją ze wskazaniem chyba jednak C+ i n-ki.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zważcie, że połączenie dwóch wielkich koncernów z tv satelitarną nie wpłynęło by najlepiej na Nas - abonentów. Dlaczego?

Po pierwsze cena została by wywindowana wysoko w chmury, a i nadawcy by mieli pretensje i problemy od potencjalnych widzów. Po drugie nasz rynek satelitarny stałby się mono, nudny i bezcelowy. Większa oferta rynkowa to większy wybór co świadczy, że w naszym kraju gospodarka rozwija się no, nawet przyzwoicie...

Oczywiscie jestem za nie - bo poprzez sporą konkurencję standard usług stale się podnosi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...