Skocz do zawartości

Czy byłbyś za połączeniem dwóch platform cyfrowych


adrian 18
 Udostępnij

Czy byłbyś za połączeniem dwóch platform cyfrowych ( CP + N ) ?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy byłbyś za połączeniem dwóch platform cyfrowych ( CP + N ) ?

    • Tak
      58
    • Nie
      32
    • Nie mam zdania
      3
    • Wtedy zrezygnował bym z jednej z nich
      2


Rekomendowane odpowiedzi

No teraz według mnie ORANGE+N byłoby najlepszym rozwiązaniem.. A mam pytanie dlaczego w reklamówce, którą dostałem od TP (bo to oni mają marke ORANGE) jest napisane, iż w ofercie platformy ORANGE znajdą się kanały na wyłączność, które są w platformie N? Np.. Sportklub, Sportklub+, Scifi Channel, Universal Channel, DaVinci Learning?? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym fuzji CP i Cyfry+ :D

I nie byłbym sobą jakbym nie napisał tego :D .Marzy mi się taki czas,gdy niezależnie od tego jaką platformę cyfrową nie wybiorę,to będę mógł oglądać te kanały,które będę chciał.Innymi słowy-najchętniej zakazałbym monopoli na kanały platformom cyfrowym.I to pod karą chłosty,lub zesłania na Sybir :D .Uważam,że właśnie te monopole hamują rozwój tv w Polsce i powodują ,że jest dość droga.Dostawcy telewizji powinni między sobą konkurować ceną i jakością przekazu,a nie podkupować najciekawsze stacje na wyłączność.Mamy złe prawo.Bo co z tego,że jakaś platforma będzie chciała świadczyć usługi w Polsce,ale nie będzie miała atrakcyjnych kanałów,bo wykupiły je dominujące podmioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chodzi o połączenie tych dwu platform (n + PC) to jest mi to obojętne. Nic co jest na tych platformach mnie nie rusza. Natomiast nie chciałym, eby Cyfra łączyła się z jakąkolwiek inną, po doświadczeniach z Wizją, gdzie po fuzji doszły same badziewia firmy Zone a poleciały takie kanały jak Marco Polo, Seassons czy Muzzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co miałyby się łączyć. Im większa konkurencja na rynku tym bardziej korzystamy my, oglądacze, na wszelkich promocjach. Przydałaby się jeszcze jakaś platforma, która doprowadziłaby do obniżek cen abonamentów jak np. Play w telefonach. Im więcej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to tylko marzenia. A raczej bardziej chciałbym w CP wszystkie jego kanały + kanały dostępne w ofercie N. Ale konkurencja jakaś silniejsza też by się wtedy przydała, bo jak CP się za pewnie czuje to nie szanuje swoich abonentów. I tyle ode mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Nie jest to wcale takie złe, chociaż bliżej by było do stworzenia platformy idealnej :lol2: . Dziwi mnie tylko ostatnia opcja ankiety: zrezygnował bym z jednej z nich - jakby uległy połączeniu i powstała by jedna (!) to jak możliwe jest zrezygnowanie z którejś części? :roll: Chyba należy to poprawić... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...