Skocz do zawartości

Polsat Box - dyskusja ogólna


Gość Vsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie 74% wolnej przestrzeni na 10911 jak tam nadaje z 11 kanałów HD.

To samo z 12265, przecież tam też nadaje kolejne tyle kanałów HD.

Nadaje tyle kanałów i myślisz, że CP ma całe puste transpondery? Popatrz na tabelki pod wykresem, bo widzę że z tej strony to bierzesz:

https://www.sat-charts.eu/multiplex,130E,12265V27500.html

Edytowane przez Mimic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd na stronie a nie wolne transpondery.

Na 10911 nadaje 10 kanałów HD:

https://www.lyngsat.com/muxes/Hotbird-13C_Wide_10911-V.html

Na 12265 11 HD:

https://www.lyngsat.com/muxes/Hotbird-13B_Wide_12265-V.html

12188:

https://www.lyngsat.com/muxes/Hotbird-13B_Wide_12188-V.html

Więc faktycznie wejdzie od razu z 10 kanałów 4K.

Edytowane przez Mimic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Bloo411 napisał:

Ja też miałem CP i już nigdy więcej. Jest to operator, któremu rozwijanie oferty idzie jak krew z nosa. Oni z dodaniem praktycznie każdego nowego kanału zawsze mieli problem i zawsze to trwało.

Podobnie jak @Bloo411 też miałem Cyfrowy Polsat. Rodzice zrezygnowali z tej platformy w 2015 roku i wcale nie brakuje mi tego. Pamiętam ile lat trzeba było czekać na TVP ABC czy Telewizję WP.

 

Platforma CANAL+ (dawniej CYFRA+ i n, a później nc+) od zawsze była do przodu z nowościami. Wprowadziła dekoder 4K, którego Cyfrowy Polsat nie chce wprowadzić. W zasadzie oferta satelitarna stanęła w miejscu - zamiast dodawać nowe kanały, wprowadzić długo wyczekiwany dekoder 4K woli zapychać listę dublami.

 

Najgorsza telewizja jaką miałem w życiu - dobrze, że w październiku 2020 roku nie kupiłem z powrotem tej platformy :).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mimic napisał:

Błąd na stronie a nie wolne transpondery.

Na 10911 nadaje 10 kanałów HD:

https://www.lyngsat.com/muxes/Hotbird-13C_Wide_10911-V.html

Na 12265 11 HD:

https://www.lyngsat.com/muxes/Hotbird-13B_Wide_12265-V.html

12188:

https://www.lyngsat.com/muxes/Hotbird-13B_Wide_12188-V.html

Więc faktycznie wejdzie od razu z 10 kanałów 4K.

Jest wolne miejsce nie raz tu wstawiałem dowody na to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czytnik

Do tej listy dodałbym inne produkcje własne Polsatu, oraz Sport.

@Adam.kaslewicz

To prawda, PC+ lepiej prezentuje się pod względem rozwoju oferty i rozwiązań technologicznych, ale czy osiąga dzięki temu lepsze wyniki od CP?

CP podchodzi do nowych rozwiązań technologicznych rozsądnie. Wprowadza je, gdy uważa, że rynek jest na nie wystarczająco gotowy, a polski rynek nie jest jeszcze gotowy na 4K, bo gdyby był, to mielibyśmy więcej kanałów w 4K, zwłaszcza od dużych nadawców.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cyfrowy Polsat z rekordowymi wpływami i 1,15 mld zł zysku W ub.r. grupa Cyfrowy Polsat osiągnęła rekordowe w swojej historii przychody sprzedażowe w wysokości 11,96 mld zł oraz wzrost zysku netto z 1,11 do 1,15 mld zł. Najmocniej wzrosła sprzedaż usług telefonicznych w modelu abonamentowym.

 

Jednocześnie ogólnie rok do roku spadek klientów kontraktowych o -1.6%, ale ARPU wzrosło z 85.6 do 89.9 zł (dzięki między innymi PPV).

Czyli jest o ponad 20 zł wyższe niż PC+.

 

Więcej: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/cyfrowy-polsat-wyniki-finansowe-2020-rok-rekordowy-zysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu i tam jedna wielka sieczka zalana reklamami , kanały z + już tylko udają " kątęt " premium a cp tworzy-przejmuje-kupuje kanały i na każdym nadaje w kółko to samo ... finalnie wygra cena i tylko cena :) którą finalnie chce zapłacić potencjalny przyszły klient :)

Edytowane przez patryszq
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2021 o 17:09, patryszq napisał:

i tu i tam jedna wielka sieczka zalana reklamami , kanały z + już tylko udają " kątęt " premium a cp tworzy-przejmuje-kupuje kanały i na każdym nadaje w kółko to samo ... finalnie wygra cena i tylko cena :) którą finalnie chce zapłacić potencjalny przyszły klient :)

Płatna telewizja staje się coraz gorsza. Coraz więcej słabych kanałów nadających w kółko to samo i coraz więcej reklam. Na dodatek jest coraz drożej - pakiety Start+ i Comfort+ w PC+ zdrożały o 10 zł/mies. i zmieniły swoje nazwy. W Cyfrowym Polsacie to samo - zmienili nazwy pakietów (na dodatek z pakietu Rodzinnego zabrali sporo kanałów).

I nie ma się co dziwić. Za rok, gdy wejdzie DVB-T2, CP i PC+ dostaną mocno po kościach (czyli stracą bardzo dużo klientów).

39 minut temu, lukimann napisał:

Kanały tematyczne polsatu nic nie muszą udawać, po prostu są kiepskie i tyle.

W kanałach tematycznych Polsatu tak naprawdę leci to samo, tylko w innej kolejności.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2021 o 19:41, czerstwy napisał:

Polsat to najpierw niech pokazuje cały sport w HD?Wcześniej rynek nie był gotowy na HD teraz na 4K?

Rynek na 4K jest gotowy miliony abonentów powymieniało telewizory z powodu utraty aplkacji,Youtube Player Ipla gdzie wsparcie do 2015 tv HD nie jest wsparciem.Telefonów też jest dość do 4K.Problemem niestety jest wydajność satelitarną tak aby móc nadawać do 4-5 kanałów 4K UHD.Tylko Polsat to niestety się zgadzam zacofanie technologicznie i podobnie jak z HD gdzie silnym rokiem HD był rok 2008,2009 gdzie w tym drugim rokiem Cyfrowy Polsat oficjalnie zaczyczynał w HD w porównaniu do konkurencji w 2006,2007 rokiem.Ale i tak na plusem stało się likwidacja SD w 2016 przez ważność kart TNK SD.Wiec mamy blisko 6 lat bez SD Włochy dopiero wyłączają a Niemczech mają pozozostać jeszcze przed 2 lub 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat doskonale wie co to jest 4K .

Inna sprawa,  że chce na tym odpowiednio dobrze zarobić, stąd okazjonalne  i drogie mecze w Ipli.

Nie są do tego potrzebne nowe dekodery , inwestycja w ramówkę a wystarczy dostęp do aplikacji.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 11.01.2021 o 12:22, Adam.kaslewicz napisał:

Podobnie jak @Bloo411 też miałem Cyfrowy Polsat. Rodzice zrezygnowali z tej platformy w 2015 roku i wcale nie brakuje mi tego. Pamiętam ile lat trzeba było czekać na TVP ABC czy Telewizję WP.

 

Platforma CANAL+ (dawniej CYFRA+ i n, a później nc+) od zawsze była do przodu z nowościami. Wprowadziła dekoder 4K, którego Cyfrowy Polsat nie chce wprowadzić. W zasadzie oferta satelitarna stanęła w miejscu - zamiast dodawać nowe kanały, wprowadzić długo wyczekiwany dekoder 4K woli zapychać listę dublami.

 

Najgorsza telewizja jaką miałem w życiu - dobrze, że w październiku 2020 roku nie kupiłem z powrotem tej platformy :).

Mam nadzieje że wraz z niedługim rebrandingiem w Cyfrowym Polsacie oferta telewizyjna ruszy z miejsca bo do tej pory jedynym dodanym kanałem po stronie słonecznej platformy jest Puls 2 i to jeszcze w bólach bo ten kanał zawitał do oferty kilka lat po rozpoczęciu jego emisji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podczas rozmów telefonicznych  z konsultantami za każdym razem padało  pytanie czy jestem zainteresowany panelami słonecznymi...

Fajnie, że  udało się załatwić szybko i sprawnie sprawę ponownej rejestracji w serwisie internetowym.

Już nie oferują przedłużenia umowy, zmiany oferty, tylko nacisk na wspomniane panele?   🤔

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam takie przemyślenie- na [beep]e  w Polsat Box PPV z filmami. Ktoś w ogóle z tego korzysta? Myślałam że wraz ze zmianą CP w PB to zniknie ale nie. Żeby to chociaż tym się interesowali i dbali o ramówkę, niestety to są po prostu powtórki powtórek (są już tylko filmy po 5 zł okazjonalnie po 1, erotyki chyba (?) bez zmian). 

 

 

Edytowane przez Rocznik 02
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...