Skocz do zawartości

Polsat Box - dyskusja ogólna


Gość Vsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mati06 napisał:

Spokojnie będzie puls 2 i ESP 4. Świadczą o tym niedawne testy w CP GO z końca ubiegłego roku ?

Tak duble są robione pod nowa listę, tylko kiedy ona wejdzie w życie tego nikt nie wie ?

O Eleven 4 to tak piszecie od startu tego kanału?ile to juz jak ten kanał wystartował?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Obecnie oferta CP jest o wiele droższa w porównaniu do Extra+ z 6m bez opłat. Także motyw droższej platformy już chyba nieaktualny. 

 

@czerstwy

Moi rodzice przykładem. Właśnie rezygnują z CP i wzięli w C+ pakiet Extra+ z 6m za 0 zł.

W APS mówili, że od końca listopada dawno nie było tylu zainteresowanych z CP.

 

Tylko nie pisz, że wzięli bo jest 6m za 0 zł a oni oglądają TVP1 i TVP2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
29 minut temu, rotalplus napisał:

 

Tylko nie pisz, że wzięli bo jest 6m za 0 zł a oni oglądają TVP1 i TVP2

Akurat oglądają dużo więcej, zwłaszcza kanały filmowo-serialowe i dokumentalne, w CP mieli Premium Max, ale tam oferta przedłużeniowa była nędzna, także za uboga oferta ich nie interesowała, dlatego pakiet Extra+, a że był w bardzo dobrej promocji. Teraz dołożyć chcą C+ i tyle im wystarczy.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Pawop napisał:

Ponawiam pytanie. Potwierdzili nową listę, czy to myślenie życzeniowe?

 

Nie ma potwierdzenia i dopóki ta lista faktycznie się nie pojawi, to takowego pewnie nigdy nie będzie. Ale fakt jest taki, że te duble nie powstały raczej dla funu, tylko faktycznie po coś są. Na obecnej liście nie ma miejsca, żeby je dodać, więc stąd domysły, że nowa lista niedługo będzie. Tylko tyle.

 

A z ES4, czy Puls 2 to już większe myślenie życzeniowe. I w obu przypadkach sytuacja jest dziwna, bo ten pierwszy należy do nich, drugi jest już w Polsat Media, a obu brakuje. Z ES4 jest też tak, że każdy się śmieje, że go nie ma, ale łatwo się mówi, tylko, że nikt z nas nie zna szczegółów wszystkich podpisanych umów. Fakt jest taki, że ES4 był na wyłączność na 3 miesiące, bo o tym informowano, ale może potem to przedłużono, nie wiadomo, bo nikt o tym już nie poinformował. Wszystko się mogło dziać jeszcze przed wykupieniem ES przez CP. Canal+ nadal zapewnia im pojemność, więc w tych umowach mogło się znaleźć wszystko.

 

Moim zdaniem opcje są dwie: albo właśnie ta wyłączność ciągle ma miejsce, albo kanał docelowo będzie likwidowany, bo coś ze swoich praw jeszcze utracą i dlatego nie chcą go już wrzucać do oferty. Tym bardziej, że na nim nie ma tradycyjnych reklam, więc wielkich korzyści z tego kanału nie ma dla nadawcy.

 

Fakt jest taki, że coś musi być na rzeczy, bo przecież specjalnie nie robią na złość swoim użytkownikom i nie dają im kanału, bo taki mają kaprys, chociaż mogliby to zrobić.

Edytowane przez nix124
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, nix124 napisał:

 

Nie ma potwierdzenia i dopóki ta lista faktycznie się nie pojawi, to takowego pewnie nigdy nie będzie. Ale fakt jest taki, że te duble nie powstały raczej dla funu, tylko faktycznie po coś są. Na obecnej liście nie ma miejsca, żeby je dodać, więc stąd domysły, że nowa lista niedługo będzie. Tylko tyle.

 

A z ES4, czy Puls 2 to już większe myślenie życzeniowe. I w obu przypadkach sytuacja jest dziwna, bo ten pierwszy należy do nich, drugi jest już w Polsat Media, a obu brakuje. Z ES4 jest też tak, że każdy się śmieje, że go nie ma, ale łatwo się mówi, tylko, że nikt z nas nie zna szczegółów wszystkich podpisanych umów. Fakt jest taki, że ES4 był na wyłączność na 3 miesiące, bo o tym informowano, ale może potem to przedłużono, nie wiadomo, bo nikt o tym już nie poinformował. Wszystko się mogło dziać jeszcze przed wykupieniem ES przez CP. Canal+ nadal zapewnia im pojemność, więc w tych umowach mogło się znaleźć wszystko.

 

Moim zdaniem opcje są dwie: albo właśnie ta wyłączność ciągle ma miejsce, albo kanał docelowo będzie likwidowany, bo coś ze swoich praw jeszcze utracą i dlatego nie chcą go już wrzucać do oferty. Tym bardziej, że na nim nie ma tradycyjnych reklam, więc wielkich korzyści z tego kanału nie ma dla nadawcy.

 

Fakt jest taki, że coś musi być na rzeczy, bo przecież specjalnie nie robią na złość swoim użytkownikom i nie dają im kanału, bo taki mają kaprys, chociaż mogliby to zrobić.

I cały czas te teorie spiskowe?Gdy Eleven1,2,3 długo nie dodawali to były tu na forum teorie że negocjuja dobre warunki?Bo NC+ szybko dodali i słabe warunki wynegocjowali.Tu abonenci czekali miesiacami i co CP lepszego wynegocjowało?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teorie spiskowe właśnie wy robicie, twierdząc, że CP robi na złość abonentom i nie dodaje kanału. Ja twierdzę, że jakiś powód musi być, że tego kanału w dalszym ciągu nie dodali. A jaki to jest powód, to już całkiem inna kwestia i tego nie wiem ja, ani ty, ani prawdopodobnie nikt z tego forum. Niektórym tylko ciężko to przełknąć i lepiej się tylko podśmiewywać z CP ;) A najlepiej wychodzi to osobom, które żadnych umów w CP nie mają. Teraz możesz napisać kolejny post, że szukam argumentów i bronię CP, jeśli masz taką potrzebę ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, czerstwy napisał:

No tak by nie dodawać kanałów Eleven też mieli bardzo ważny powód gdy startowały te kanały?Dla nich by nie dodać kanału powodem jest nawet że nie reklam od nich?Jak ja miałem umowę w CP to ty nie wiedziałeś że takie coś istnieje więc przestań pisać bzdury.

 

Tak, bo porównywanie sytuacji, kiedy nie masz w swojej ofercie kanałów obcego nadawcy jest tożsame z tym, że nie dodajesz de facto własnego kanału. Nie mam pytań. W pierwszym przypadku możesz je dodać albo nie, jak nie chcesz to nie dodajesz, bo ci się to nie spina biznesowo. Po jakimś czasie dodali i w czym jest problem? Może domagali się tego abonenci, może ostatecznie zgodzili się na warunki Eleven, jak zobaczyli, że inni masowo dodają te kanały, może Eleven też trochę zszedł z ceny. Też tego nie wiemy, a nie przepraszam ty pewnie to wszystko wiesz. Tylko ja nie wiem w czym ta sytuacja jest podobna do aktualnej? Teraz mają niemal 100% udziałów w Eleven i nie dodają jednego kanału. Dlaczego? Skoro nie wiesz i ja tego też nie wiem, to jakiś powód, dlaczego tego nie mogą zrobić musi być, ale jak pisałem, niektórym chyba ciężko to przełknąć. No albo faktycznie tworzymy teorie spiskowe, że robią na złość swoim abonentom i niektórzy ślepo chyba wolą żyć w tym przekonaniu.

 

Uwielbiam wypowiedzi typu - "Jak ja miałem umowę w CP to ty nie wiedziałeś że takie coś istnieje więc przestań pisać bzdury.". Tekst w stylu - nie mam argumentów, więc przejdę do ataku. Mamy ci pogratulować wieku, pieniędzy, statusu społecznego, czy czego oczekujesz? Z mojej strony EOT, bo mogę rozmawiać na argumenty, a nie głupie odzywki, zresztą nie pierwsze tego typu z twojej strony, niekoniecznie w moją stronę, ale widziałem już to w stronę innych użytkowników. Chcesz być dojrzały, a twoje posty wskazują coś całkiem innego. Jak pisałem EOT, chcesz to coś odpisz, ja już nie odpiszę. Możesz uznać, że wygrałeś, jak to poprawi twoje życie ;)

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem CP i już nigdy więcej. Jest to operator, któremu rozwijanie oferty idzie jak krew z nosa. Oni z dodaniem praktycznie każdego nowego kanału zawsze mieli problem i zawsze to trwało. Pamiętam nawet jak mieli paczkę BBC (BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle i CBeebies) na wyłączność, gdy BBC weszło na polski rynek pod koniec 2007 roku, po czym gdy skończyła się umowa na wyłączność, to kanały wyleciały z hukiem z końcem stycznia 2011 roku. Z TVP też zawsze nie było im po drodze. Brak TVP HD w ważnych momentach, czy TVP Sport. CP to taki kolos na glinianych nogach. Odkąd stali się właścicielem Polkomtela, operatora sieci Plus, to oferta tej sieci też się pogorszyła. Chwalą się, że są (najpierw liderem LTE, a teraz 5G), a zasięg sieć Plus ma najgorszy ze wszystkich sieci komórkowych. Wystarczy przejrzeć forach i FB Plusa, gdzie co druga osoba narzeka na zasięg Plusa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce to dodaje szybko czy to własny kanał czy nie.Tu wiecznie trzeba czekać długimi miesiącami by cokolwiek wprowadzili.Bo władze CP wszystko wiedzą lepiej że abonenci na HD nie są gotowi teraz też 4K jest beee.A takiej żenady typu że kanał własny jest u konkurencji a u właściciel juz nie chyba nie ma nigdzie. Ale takich co i tak będą bronić i tłmaczyć operatora jak widać nie brakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie panowie, że Eleven 4 jest w ofercie internetowej CP z Evobox Stream.

Podobnie jak kilkanaście kanałów, które na satelicie są w SD a w OTT/IPTV w HD (typu Eska, Stopklatka, Metro, Filmbox Arthouse, Tele 5 itp.).

Po prostu CP rozwija oferty IPTV, a nie satelitarne i tyle.

Jako "skutek uboczny" abonenci satelitarni dostali 7-dniowy catchup przez net. Konkurencja tego nie ma i dlugo nie będzie miała patrząc na ich smutne podrygi z OTT ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bloo411 napisał:

Chwalą się, że są (najpierw liderem LTE), a zasięg sieć Plus ma najgorszy ze wszystkich sieci komórkowych. Wystarczy przejrzeć forach i FB Plusa, gdzie co druga osoba narzeka na zasięg Plusa.

To ja jestem w gronie tych osób co nie narzekają na zasięg Plusa.

Trzy telefony w tej sieci i zasięg rewelacyjny. Wczoraj przyszli znajomi do mnie mają Orange i lipa. Zero zasięgu ?

Edit:

Podobno wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Co niekoniecznie jest prawdą :D

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bugmenot napisał:

 

Po prostu CP rozwija oferty IPTV, a nie satelitarne i tyle.

To powiem bardzo rozsądne z ich stony ilu ma abonentów jedna i druga usługa?Ale to u nich normalne kiedyś nawet gdy wiekszość abonetów miało dekodery HD to kanały w SD w jedznej jakości były na początku listy.

 

4 minuty temu, kingofsouth napisał:

To ja jestem w gronie tych osób co nie narzekają na zasięg Plusa.

Trzy telefony w tej sieci i zasięg rewelacyjny. Wczoraj przyszli znajomi do mnie mają Orange i lipa. Zero zasięgu ?

 

No szkoda by w Wrocławiu nie było zasięgu?Gdzie indziej nie jest juz tak wesoło.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...