Skocz do zawartości

Polsat Box - dyskusja ogólna


Gość Vsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czerstwy ich interesuje, żeby jak najwięcej osób wzięło sobie światłowód z Plusa i do tego telewizję "kablową" IPTV i to jest jasne.

Zauważ, że od jakiegoś roku nawet nie ma reklam telewizji satelitarnej, ciągle Braciak gada o telewizji bez talerza, przez wifi itd ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się Netię, Plusa i kilkanaście serwerowni w całym kraju to tak. Jak się jest operatorem, który musi infrastrukturę robić od zera, albo korzystać z wynajętej to już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bugmenot napisał:

@czerstwy ich interesuje, żeby jak najwięcej osób wzięło sobie światłowód z Plusa i do tego telewizję "kablową" IPTV i to jest jasne.

Zauważ, że od jakiegoś roku nawet nie ma reklam telewizji satelitarnej, ciągle Braciak gada o telewizji bez talerza, przez wifi itd ;).

Ale jaką tam mają +- bazę abonencka skoro maja w czterech literach ok 4 bańki abonetów tradycyjnej tv? I chyba zapominają gdzie wisi ich masą anten a internetu odpowiedniego jeszcze nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Nie wiem jak wygląda podział bazy abonenckiej na technologie bo CP o tym nie informuje.

DirecTV w USA traci kwaratalnie około miliona abonentów swojej TV na rzecz usług OTT.

Jak widać Solorz przewiduje, że u nas to prędzej czy później też nastąpi.

Inni typu C+, Vectra itd nie uruchamiają swoich usług OTT bez powodu. Takie są trendy.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty dalej i te swoje cenne porównania?Porównujesz USA do PL??Obstawiam że u nasa 5-6 razy więcej abonentów tradycyjnej tv ale standardowo CP wie co dla nas lepsze.Ten operator nigdy nas poważnie  nie traktował dlatego u mnie od dawna nie są głównym operatorem tv.A telefon to juz mam tylko u nich z przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mam nie porównywać? To Stany wyznaczają trendy (Netflix, Tesla, Uber, Airbnb itd), a Europa je łyka z mniejszym lub większym opóźnieniem ;).

Jak na satelicie będziesz miał odpowiednik obecnej analogowej oferty u operatorów kablowych z 30 kanałami na krzyż, a reszta będzie przez Internet to specjalnie nie będziesz miał wyboru.

Transponderów wolnych na HB przybywa w zastraszającym tempie, co widać w odpowiednim wątku na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kingofsouth napisał:

To ja jestem w gronie tych osób co nie narzekają na zasięg Plusa.

Trzy telefony w tej sieci i zasięg rewelacyjny. Wczoraj przyszli znajomi do mnie mają Orange i lipa. Zero zasięgu ?

Edit:

Podobno wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Co niekoniecznie jest prawdą :D

 

Ciekawe, bo ja co roku jeżdżę z przyjaciółmi na Kaszuby na agroturystykę i nie mam tam zasięgu w ogóle. Muszę wyjść poza teren agroturystyki i wtedy łapie mi ledwie 3G. Znajomi mają w Orange i w Play i mają pełen zasięg LTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bloo411 napisał:

Ciekawe, bo ja co roku jeżdżę z przyjaciółmi na Kaszuby na agroturystykę i nie mam tam zasięgu w ogóle. Muszę wyjść poza teren agroturystyki i wtedy łapie mi ledwie 3G. Znajomi mają w Orange i w Play i mają pełen zasięg LTE.

Gdzie Wrocław a gdzie Kaszuby? ? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, czerstwy napisał:

Może i do barów ale abonenci tez maja to tego dostęp czyli zapotrzebowanie nawet  w dobrze rozwiniętym kraju jednak jest.

 

Nie mają.

To, że coś jest dostępne w sharingu nie oznacza, że leci z kart dla 'kowalskiego'

 

https://www.sky.de/hilfecenter/sport/sky-kooperiert-mit-dazn-in-sky-sportsbars-1001179#

Cytat

Werden die DAZN-Kanäle auch Privatkunden von Sky zur Verfügung stehen?

Nein, die beiden Kanäle werden ausschließlich im Rahmen des Gastronomieangebots von Sky zur Verfügung gestellt. Es ist aktuell nicht geplant, die beiden Kanäle DAZN 1 BAR HD und DAZN 2 BAR HD auch Privathaushalten zur Verfügung zu stellen.
Unter www.skyfinder.de findest du die nächste Sky Sportbar.

Im Umkehrschluss wird Sky Gastronomen nicht gestatten, private DAZN-Abos zur öffentlichen Ausstrahlung zu nutzen und die Betriebe auch dahingehend überprüfen.

 

Czy kanały DAZN będą również dostępne dla prywatnych klientów Sky? Nie, oba kanały są dostępne tylko w ramach oferty gastronomicznej Sky. Obecnie nie ma planów udostępnienia dwóch kanałów DAZN 1 BAR HD i DAZN 2 BAR HD także dla gospodarstw domowych. Najbliższy Sky Sportbar można znaleźć na stronie www.skyfinder.de. I odwrotnie, Sky nie zezwoli restauratorom na korzystanie z prywatnych subskrypcji DAZN do publicznego nadawania, a także odpowiednio sprawdzi lokale.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, bugmenot napisał:

Bo Plus ma bardzo dobry zasięg jak i najlepsze statystyki przenosin numerów: https://www.telepolis.pl/wiadomosci/prawo-finanse-statystyki/podsumowanie-statystyk-przenosnosci-numerow-w-2020-roku

@Bloo411 ma jakiś własny świat ;).

Nie mierz wszystkich swoją miarą, bo to że akurat w twoim rejonie Plus ma dobry zasięg nie oznacza, że jest tak w całym kraju. Ja mieszkam w pobliżu nadajnika Plusa (dosłownie kilka metrów od), a zasięg LTE mam na dwie kreski. To tylko pokazuje jak słabe nadajniki ma sieć Plus. Jak widać z tego raportu, to ostatni kwartał pod względem przenoszenia numerów jednak należał do Orange, a nie Plusa.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ad22 napisał:

 

Nie mają.

To, że coś jest dostępne w sharingu nie oznacza, że leci z kart dla 'kowalskiego'

 

https://www.sky.de/hilfecenter/sport/sky-kooperiert-mit-dazn-in-sky-sportsbars-1001179#

 

Może i masz rację faktycznie te kanały bywaja w sh więc myślałem że to z kart od zwykłych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bloo411 napisał:

Nie mierz wszystkich swoją miarą, bo to że akurat w twoim rejonie Plus ma dobry zasięg nie oznacza, że jest tak w całym kraju. Ja mieszkam w pobliżu nadajnika Plusa (dosłownie kilka metrów od), a zasięg LTE mam na dwie kreski. To tylko pokazuje jak słabe nadajniki ma sieć Plus.

 

To Ty mierzysz wszystkich swoją miarą. Masz jasno podane, że Plus do tej swojej rzekomo najgorszej sieci przeniósł najwięcej abonentów z czwórki operatorów. Jakiego jeszcze potwierdzenia potrzebujesz, że niestety się mylisz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...