Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie otwieraj szampanów, Danilo był tragiczny i nic tego nie zmieni.

Sneijder i Robben w Realu też wyglądali kiepsko, a później wygrali z Interem i Bayernem potrójną koronę będąc kluczowymi postaciami swoich zespołów. 

 

Real to specyficzny klub. Weźmy takiego Moratę, w Realu miał dwa podejścia i ani jedno mu nie wyszło. W Juventusie szalał na poziomie LM, w Chelsea błyszczy na początku sezonu. On i Lukaku to w tej chwili napastnicy z najlepszym bilansem w lidze angielskiej. Ja pamiętam Danilo z FC Porto i ten gościu tam wymiatał. W Realu coś go blokowało. Może taktyka, może nie przypasowała mu liga, może blokowała go konkurencja. Wcale się nie zdziwię jeśli w Anglii odżyje na nowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie otwieraj szampanów, Danilo był tragiczny i nic tego nie zmieni.

Absolutnie  nie zamierzam otwierać szampanów, choćby z powodu dzisiejszej przegranej Legii, bo to jest moja drużyna. A wracając do tematu, to cieszą mnie potknięcia Realu, bo 1. jestem sympatykiem Barcy, 2. La Liga będzie ciekawsza, 3. LM będzie bardziej interesująca. Nadal będę się upierał, że strata Moraty, Danilo i Pepe oraz pozostanie Bale'a mogą mieć negatywny wpływ na Królewskich. Chciałbym mieć rację. :) Fantastycznie ogląda się dziś Barcelonę- wróciła radość, wrócił Alba, Rakitić i nadal jest wielki Messi. Są powody do umiarkowanego optymizmu. Czasem problemy jednoczą. Na bardziej konkretne wnioski trzeba oczywiście poczekać przynajmniej do wtorku i starcia z Juve.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak tu już kiedyś pisałem - Semedo to był dobry wybór. Mam nadzieje że nie przyjdzie do głowy Valverde wystawianie Vidala albo Roberto w ważnych meczach.

Dembele dzisiaj asystował przy pierwszej w tym sezonie bramce Suareza. Paulinho niewiele brakło do trafienia. Deulofeu też będzie dobry na zmiennika.

 

Może coś z tego wszystkiego wyjdzie, ale trzeba na to trochę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważny meczyk, ale bez przesady. Ważne jest to, żeby odbudować drugą linię, wkomponować nowych graczy typu Dembele czy Semedo, a nawet Paulinho. Jeśli w ważnych meczach tak dobrze będą grali Rakitić czy Alba jak w derbach, ja będę zachwycony. Choć i tak najważniejsze będzie przywrócenie uśmiechu Messiemu. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real dzisiaj znowu stracił punkty, kontuzja Benzemy. Jednak La Liga może być ciekawa w tym roku. :) Brakuje ewidentnie CR7 w tych pierwszych kolejkach. :)

Przyznam że zignorowałem ten mecz . Myślałem że na pół gwizdka będzie 3 jak nie 4.  Spodziewałem się  kolejnych goli Asesnsio i Isco. 

Real słabiutki mecz. Nawet nie potrafili zdominować Levante. Widać, że rozjazdy nie podziałały pozytywnie na zespół. Możliwe, że tak samo będzie wyglądała dziś Barcelona. Oby się udało jednak zdobyć 3 punkty. 

Bez urazy ale z takimi postaciami jak Isco  Asenso    Bale to oni powinni na stojąco ich zabić w pierwszej połowie.    Różnica to nadal  Casemiro jak jego nie ma to masz dziure w pomocy.

Kibice już wywzwali   Daniela Cebule i Theo  mówiąc krótko. Guzik sobie pograją   i że tacy piłkarze nie na taki klub.  Tak? A   niby Aleix Vidal lepszy?

Jeszcze nie otwieraj szampanów, Danilo był tragiczny i nic tego nie zmieni.

Jednak lepszy niż Douglas i Mathieu razem wzięci. Został sprzedany definitywnie czy będzie opcja wykupu?

Sneijder i Robben w Realu też wyglądali kiepsko, a później wygrali z Interem i Bayernem potrójną koronę będąc kluczowymi postaciami swoich zespołów. 

 

Real to specyficzny klub. Weźmy takiego Moratę, w Realu miał dwa podejścia i ani jedno mu nie wyszło. W Juventusie szalał na poziomie LM, w Chelsea błyszczy na początku sezonu. On i Lukaku to w tej chwili napastnicy z najlepszym bilansem w lidze angielskiej. Ja pamiętam Danilo z FC Porto i ten gościu tam wymiatał. W Realu coś go blokowało. Może taktyka, może nie przypasowała mu liga, może blokowała go konkurencja. Wcale się nie zdziwię jeśli w Anglii odżyje na nowo. 

Bo tam się gra pod CR7   i sporadycznie pod Benzeme.

Odkąd CR7 jest w Madrycie     nie wygrał LM do czasu aż pojawił się Casemiro  Carvajal  a to był klucz.Odszedł Callejon i Leon.   

CR7 to  egzekutor  sam niczego nie wykreuje a strzały oddaje gdy jest tragicznie kryty lub bramkarz  to ręcznik. A taki Casemiro był wypożyczony do Porto w sezonie w którym Barca wygrała tryplet. Tak samo jest na Camp nou. Bez Busqesta jest wielka dziura w środku pola

Absolutnie  nie zamierzam otwierać szampanów, choćby z powodu dzisiejszej przegranej Legii, bo to jest moja drużyna. A wracając do tematu, to cieszą mnie potknięcia Realu, bo 1. jestem sympatykiem Barcy, 2. La Liga będzie ciekawsza, 3. LM będzie bardziej interesująca. Nadal będę się upierał, że strata Moraty, Danilo i Pepe oraz pozostanie Bale'a mogą mieć negatywny wpływ na Królewskich. Chciałbym mieć rację. :) Fantastycznie ogląda się dziś Barcelonę- wróciła radość, wrócił Alba, Rakitić i nadal jest wielki Messi. Są powody do umiarkowanego optymizmu. Czasem problemy jednoczą. Na bardziej konkretne wnioski trzeba oczywiście poczekać przynajmniej do wtorku i starcia z Juve.

Jednak historie warto znać.  Jak zaczynasz tak kończysz.  Mr  chip już podał.  Z chyba 8 na 16 przypadków  jeden z wielkiej dwójki jeśli tracił pkty już na początku żegnał się z tytułem.

Inni twierdzą że zaczyna się  wypompowanie  po tylu sukcesach 

Strata Moraty bardziej   .PEPE  mają Varana. Szybszy silniejszy masywniejszy . Bale? notuje ostry zjazd.

Rakitic zagrał tak  bo chyba czuje na plecach  Paulinho. 

Przypominam jednak że to był tylko Espanyol.   Jednak po takim meczu można podsumować że Semedo posadził na ławce Vidala.Teraz gdzie tu miejsce dla  Denisa  dla Sergiego R    Rafinhi  itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Benzemy  CR7   Marcelo       Asensio?  "raz po depilacji nóg"   ?   Na Sociedad. Czyli Isco   Vasquez   Bale pierwsze skrzypce.

 

Marcelo zredukowali zawieszenie  więc zagra z betisem

 

 

Benzema 6 tyg przerwy. Kovacic 2 miesiące.  Czyli teraz Modric ostro orany bo Kovacic to jego zmiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...