Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy się ekscytują nowym stadionem Atlético Madryt, ale jak dla mnie jest on bardzo przeciętny. To znaczy taki sam jak setki innych: symetryczny, poukładany, wręcz nudny, bez duszy.

Wolałem:
Atlético Madryt na Estadio Vicente Calderón,
Arsenal na Highbury (pamiętam były zawsze świetne mecze w LM),
West Ham United na Upton Park,

Tam był klimat i atmosfera. Żywiołowi kibice i niepowtarzalny układ trybun. Najwięcej stracił chyba West Ham, ten stadion olimpijski jest tragiczny i nawet bańki mydlane tego nie naprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak ma gorszy dzień, jak traci już na początku Dembele, jak piach gra Luis Suarez, nawet wtedy Barca potrafi wygrać. Takimi spotkaniami wygrywa się mistrzostwo, bo przecież ile punktów straciła Barca w zeszłym roku ze słabszymi zespołami? Valverde zaczyna mi imponować, tym razem świetnie trafił ze zmianami. A bramka Paulinho zupełnie nie w stylu Barcy i o to chodzi. Oby tylko uraz Dembele nie był groźny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Twojej radości. Żadnemu zawodnikowi na świecie, nawet Ronaldo czy Neymarowi nie życzę kontuzji. Szkoda chłopaka, wielki pech.

A czy ja się cieszę? Tylko karma wraca wolał strajkować w BVB zamiast mieć okres przygotowawczy. Absolutnie nikomu tego nie życzę ale trzeba dotychczas niczym się nie wyróżniał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transfery transferami, Barca nic nie gra, a pewnie prowadzi. Nie wiem jaki jest sens robienia jeszcze kolejek w środku tygodnia, największe kluby grające w europejskich pucharach i tak muszą oszczędzać swoje gwiazdy. Te kalendarze są zbyt przepełnione, ale liczy się tylko kasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety prawda. Choć z drugiej strony dzięki temu mają szansę grać rezerwowi typu Digne czy Mascherano. Do gry na tak wielu frontach potrzebna jest szeroka kadra i na razie wszystko wskazuje na to, że Barca taką dysponuje. Na ten moment sezonu jest optymistycznie- nie grają Umtiti, Alba, Rakitić, Suarez czy kontuzjowany Dembele, a Barca spokojnie prowadzi. Pięknie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messi połaził i 4 zrobił... :lol2:

Co do Samedo nie spodziewałem się, że gość od razu się tak wkomponuje... Z Paulinho była zagadka w jakiej jest formie, po Chinach, to ze coś potrafi, to świadczą występy w kadrze i ŁKS w CV :-D Zobaczymy jak będzie prezentował się w TOP meczach... Ale wejście ma kozackie.

Visca el Barca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepojęte co się stało dzisiaj na Santiago Bernabeu, Real przegrał z Betisem.

Oglądałem drugą połowę, kapitalnie się to oglądało, Real atakował, ale był nieskuteczny, a Betis wyprowadzał groźne kontry, chociaż też potrafił poklepać piłkę.

Już 7 punktów traci Real do Barcelony.

CR7 też nie ma powodów do radości, bo Messi ma 9 goli, a on wrócił bez gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedem punktów przewagi Barcy po 5 kolejkach. Kto by się tego spodziewał? Chwilo trwaj. :)

Pisałem dawno temu, że Paulinho to piłkarz jaki jest potrzebny w Barcelonie i że będzie to jeden z najlepszych transferów do lat.

 

@tcg nie martw się w Realu też poleci to kwestia jedynie czasu, do końca sezonu pewnie dotrwa ale jeśli nic nie wygra to nie zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...