Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fabregas to już od dawna notuje straszny zjazd, Ibra to lokalna gwiazdka, która nigdy nie wygrała LM, a jej ego jest większe niż wieża Eiffla. :) Barca ma nadal wielu świetnych piłkarzy i 2-3 mądre wzmocnienia(nie uzupełnienia) znowu mogą zrobić ją wielką. Nadal 90% piłkarzy na świecie chce w niej występować, co pokazują przykłady Coutinho czy Dembele. Valverde też musi znaleźć odpowiednie ustawienie.

A ja tam lubie Zlatana .  I to od czasów gry w Ajaxie. Barca potrzbuje wzmocnien za takich piłkarzy jak  Mascherano   , Pique , Rakitic Gomez  oni są do wymiany. No i cały atak.

KMŚ mają być przed klasykiem. Finał 16 grudnia.

No to mój błąd.  W takim razie żaden problem.   Bo to już nie jest Japonia.  Najbliższe 3 edycje to Emiraty.   Jedyna różnica to taka że tam będzie ze 40 stopni a potem w Marycie koło 0.

I Totti był mistrzem świata. Taki nieistotny szczegół. :)

W jakim wieku :D .  Del Pierro też zniszczył  Niemców  i wygrał  mistrza. No i potem Cannavaro od razu ściągnał Perez. Pamiętam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Według hiszpańskiej prasy, to oni już od kilku dni powinni tam być, a transfer od co najmniej tygodnia jest kwestią godzin. :)

Z twittera Stanowskiego -Pep Segura to mój nowy idol na szczytach Barcelony. „Neymar zostanie na 200 procent” „Przegraliśmy przez Pique” „Dembele i Coutinho blisko". Bartomeu otoczył się odpowiednimi ludźmi.

 
 

 

 

Bedą jeszcze przed końcem przyzłego tygodnia.To już nawet Klopp wie zdecydowanie się dystansując od tego.Liverpool zachowuje się jak rozkapryszone dziecko.Coutinho strzelił tylko 14 goli,mniej niż Sanchez więc sprzedać Coutinho,kupić Sancheza zostaje 30 baniek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni przejdą  do historii jako największy cyrk . Najbardziej nieudolny zarząd.  Taka firma  tylu sponsorów   . Jeśli nie będzie  nikogo to ich na taczka wywiozą i najlelpiej do Chin.  :D

 

Tylko weź  zobacz   historie  " nie na sprzedaż"       Liverpool .   Owen?  McManaman  . Przyszli  ograli Barce i wygrali  LM.        Suarez  też był nie na sprzedaż  podpisał kontrakt i gdzie teraz gra?

Totenham.   Modrić  i Bale też byli nie na sprzedaż. 

 

Messi  nie przedłużył kontraktu  Mestre twierdzi że wszystko jest  uzgodnione  został tylko podpis?  Zeby się nie zdziwił  jak Messi nie podpisze a w czerwcu 2018 koniec kontraktu.

Iniesta  to samo. 

 

Tak ten teges.  PEP Sequra to przyd00pas  Roberta Fernandeza  a mianował go Bartek. Czyli kolejna kompromitacja. A publiczne skrytykowanie  Pique za to że przegrali pierwszy klasyk to już  w ogóle.

 

Czytałem też  info że Perez dał sobie spokój z Mbappe.

Zidane potrzebuje  teraz  Morate ? Jamesa? Coentrao ?  Zobacz  zjazd Jese. PSG=>Las Palmas => Stoke.  Kariera ala Bojan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie jestem przekonany, że Coutinho i Dembele trafią do Barcy. A jeśli tak, to strasznie przepłaceni. Ciekawe czy ktoś tam wpadł na pomysł spytania o Hazarda, ostatnio Abramowicz na wszystkim oszczędza, to może by go taniej sprzedał. Akurat byłoby na alimenty dla żony. :) A tak poważnie, to boję się że zdesperowani kupią jakiegoś nowego Paulinho albo Di Marię.

Gdzieś czytałem, że Real pytał o Alexisa Sancheza i Meuniera z P$G. Gdyby udało im się dokonać tych dwóch transferów, byliby jeszcze mocniejsi niż w zeszłym sezonie. I tak nie wiem kto im podskoczy, chyba że złapią jakąś zadyszkę, ale patrząc na szerokość kadry, to chyba im nie grozi. Innym zespołom zostaje walka o drugie miejsce zarówno w La Lidze jak i LM.

Ciekawe czy Costa w końcu trafi do Atletico? Wszystkie atuty są w rękach Siemeone, który liczy na jakąś promocję, bo Chelsea jest pod ścianą przez głupotę Conte. Dochodziły słuchy, że Deportivo zgodzi się na wypożyczenie Diego na najbliższe półrocze. Okaże się, że Barca będzie zażarcie walczyć o trzecie miejsce w lidze. Beznadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość tego co się czyta to są plolki nie warte nawet wspomnienia,nie bierz ich nawet na poważnie.A czy będą przepłaceni?Nie ma czegoś takiego jak przepłacony.To dopiero stwierdzimy za kilka lat.Co do Hazarda zapomnij,kluby angielskie są zbyt bogate by sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział wprost że boi się brytyjskich klubów i ich pieniędzy.Jak widać powinien świat się zmienia i czasy gdy Real i Barca kupują kogo chcą się skończyły a nawet jak widać zaczynają tracić zawodników i nie są w stanie ich zastąpić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś jestem dziwnie przekonany, że jakby Real uparł się na jakiegoś piłkarza z Premier League, ten już by tam grał. Nie zapominajmy też, że Neymara wcale nie kupił klub angielski, a szkoda bo dzięki takim graczom wygrywa się LM. W innym temacie piszesz, że tylko trzy kluby hiszpańskie dominują w LM( i Sevilla w LE). A przypomnij sobie ile klubów wygrywa Premier League od wielu lat- też trzy MC, MU i Chelsea. Sezonu z Leicester nie liczę, bo to wypadek przy pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie ta liga jest lepsza to sobie oglądaj,Ja mam możliwość obejrzenia wszystkich meczów z Laliga w ten weekend,obejrze jeden.I wszystkie angielskiej.I nie,Real sie może upierać na każdego zawodnika mimo iż nie są w stanie kupić Mbappe z Monaco.A Ty piszesz o najbogatszej lidze świata gdzie spadkowicz dostaje więcej pieniędzy niż zwycięzca ligi mistrzów.Daleko nie szukać spójrz na sytuacje z Coutinho:)119 milionów funtów.Oferta odrzucona.Więc napisałem odnośnie Neymara że świat się zmienił i te kluby kończą swoją dominację na rynku światowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział wprost że boi się brytyjskich klubów i ich pieniędzy.Jak widać powinien świat się zmienia i czasy gdy Real i Barca kupują kogo chcą się skończyły a nawet jak widać zaczynają tracić zawodników i nie są w stanie ich zastąpić..

Nie skończył. Wcześniej też tacy jak Neymar odchodzili z Hiszpanii, np. Ronaldo do Interu, to  są po prostu wyjątki. Dalej  te klubu są atrakcyjne dla zawodników nawet grających w UK bo  tam wchodzi znacznie większy marketing, większe pieniądze podnoszone z okolic boiska. 

 

Barcelona zrobiła po prostu błąd bo powinna pozbyć się Messiego, a Neymara mianować na kierownicą i przekazać jego zarobki i spokój mieliby na następne kilka lat. 

 

Oferty są odrzucane bo chcą więcej, Barcelona dostała 222 mln więc ma kasę, zwykła gra biznesowa. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umek

Ależ ja lubię obie te ligi, choć z jednej i drugiej oglądam tylko najciekawsze spotkania. Z Premier League Totki z Chelsea i MC z Evertonem, w ten weekend w La Lidze nie widzę żadnego ciekawego spotkania. Także luz.:)

@Mad

Przecież to nierealne, żeby chcieli pozbyć się najlepszego piłkarza na świecie, do tego wychowanka i ikony klubu. Błędem było, że nie zadbano o wyższą klauzulę i lepszy PR, polegający na podkreśleniu zasług Neymara np. w remontadzie przeciwko P$G. Choć nadal Messi nie podpisał kontraktu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 oczywiście że są i zawsze będą ale już teraz jest zdecydowanie trudniej im nabyć zawodnika.Neymar odszedł do dwie klasy słabszej ligi,będzie żałował?Zobaczymy,Moim zdaniem będzie.Rok,dwa i ucieknie stamtąd.A ja lubię lige angielską,hiszpańska mnie nudzi.Większość meczów jest zwyczajnie nudna i przewidywalna.

Messi może być kolejnym elementem rozkładu Barcelony...Eurosport podał że mowi się o odejściu do City....także ten.Choć to raczej za rok..za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było z Rivaldo, tak z Ronaldinho, wieku nie da się oszukać a LM akurat nigdy nie zgodzi na zmniejszenie roli jak CR nie mówiąc więcej.  Messi to dziś hamulcowy Barcelony, on był kiedyś najlepszym piłkarzem na świecie ale dziś nim nie jest, to nie ten sam zawodnik. Podobnie jest z Inestą, a niedługo będzie z Busqetsem. Zasługami nie buduje się zespołu. Real nie miał kiedyś problemu odpuścić Raula, Casillas czy Barcelona Guardiolę, bo czas się kończy i wieku nie oszukasz. Neymar to dziś lepszy piłkarz niż Messi.  Skoro oni dalej chcą budować zespół w oparciu o LM to zapowiadają się chude lata w Barcelonie.

 

Nie będzie żałował, bo on tam będzie kimś takim jak Messi w Barcelonie, ja tylko przypomnę, że przed erą hiszpańską w LM była era włoska i to samo może być z PSG. Nic nie jest dane na wieki. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ale weź pod uwagę że PSG ani liga francuska nie jest ani La Ligą ani Premier League.Zgodze się że jest najlepszym piłkarzem świata ale PSG potrzebuje znaczących wzmocnień a już się mówi że transfer ban pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak ale co będzie za rok, dwa, trzy nie wiadomo. Neymar to też przypływ kasy dla ligi, marketing. Liga francuska też jest u nas nie doceniana a poziomowo wcale słabsza od angielskiej nie jest bo zobacz ile jej graczy idzie do Anglii bo tam płacą po prostu więcej. Każdy klub Premier League ma gracza z przeszłością w Ligue 1. 

 

Z tymi wzmocnieniami można różnie to oceniać, bo Neymar, Cavani, Verratti, Di Maria, Marquinhos, Dani Alves to są piłkarze których śmiało można zmieścić w top 5 na swoich pozycjach. Moim zdaniem jedyna pozycja która potrzebuje w Paryżu wzmocnień to bramka, bo mają 2 przeciętnych bramkarzy. Im przede wszystkim brakuje sukcesów na arenie międzynarodowej a wcześniej właśnie brakowało piłkarza takiego top 3 jak Neymar który oprócz gry, da kasę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wszystko zweryfikuje boisko- jeśli P$G zdobędzie LM, ok decyzja Neymara była słuszna, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Już szybciej wygra MŚ, bo kadra Brazylii robi ogromne wrażenie. Byłoby śmiesznie jakby tak się stało, a Złotą Piłkę zdobyłby Jesus. :)Problemem paryżan jest to, że nie mają żadnej rywalizacji w swojej lidze, bo Monaco zostało rozkupione, a inne drużyny to różnica klasy, co pokazał ostatni mecz Nicei z Napoli. Zresztą P$G z tak grającym Realem nie ma żadnych szans, a i Atletico czy Bayern na ten moment wydają się lepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Real jest mocny ,ale w tym wypadku zgodzę się z tym co napisał @mad85 nic nie trwa wiecznie i kto wie co będzie za rok lub dwa i jak będzie wyglądać gra Realu jak np odejdzie CR lub będzie grał słabiej w końcu młodszy już nie będzie.Wszystko wskazuje na to że powoli kończy się era dominacji hiszpańskich drużyn teraz kolej na inna ligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neymar sam tej ligi nie zmieni.Jest transmitowana w Europie jako ostatni wybór a nie pierwszy.PSG nie tylko nie wygra LM ale nawet tam wiele nie zwojuje.Brak rywalizacji w lidze nie jest dobry dla nikogo.Chyba że po to sobie tam poszedł Neymar.Strzelić 40 goli.No właśnie,@mad85 piszesz ilu zawodników idzie z Francji do Anglii..i w tym problem.Więc gdzie tu pozytyw dla ligi francuskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie ta liga jest lepsza to sobie oglądaj,Ja mam możliwość obejrzenia wszystkich meczów z Laliga w ten weekend,obejrze jeden.I wszystkie angielskiej.I nie,Real sie może upierać na każdego zawodnika mimo iż nie są w stanie kupić Mbappe z Monaco.A Ty piszesz o najbogatszej lidze świata gdzie spadkowicz dostaje więcej pieniędzy niż zwycięzca ligi mistrzów.Daleko nie szukać spójrz na sytuacje z Coutinho:)119 milionów funtów.Oferta odrzucona.Więc napisałem odnośnie Neymara że świat się zmienił i te kluby kończą swoją dominację na rynku światowym.

Skąd wiesz że Real chciał Mbappe? Siedzisz w gabinecie Pereza? Koles nie strzelił ani jednej bramki w tym sezonie i za co tu płacić? Sam pisales ze większość to spekulacje prasy.

Fakt Real jest mocny ,ale w tym wypadku zgodzę się z tym co napisał @mad85 nic nie trwa wiecznie i kto wie co będzie za rok lub dwa i jak będzie wyglądać gra Realu jak np odejdzie CR lub będzie grał słabiej w końcu młodszy już nie będzie.Wszystko wskazuje na to że powoli kończy się era dominacji hiszpańskich drużyn teraz kolej na inna ligę.

Koniec dominacji? Przecież Real nie jest już uzależniony od CR7 co pokazał Zidane.

A o końcu doninacji piszesz w momencie jak Real obronił LM a Atletico to świetny zespół i w ostatnich 4 edycjach Ligi Mistrzów tylko Real ich eliminował.

Polecam bajek nie pisać bo ostatnie 4 LM wygrały zespoły hiszpańskie, a od 2010 aż 5 razy w tym raz tylko zespół Angielski.

Edytowane przez Globus903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to wszystko spekulacje i nawet Realowi może przytrafić się jakiś gorszy mecz, ale naprawdę na tę chwilę nie widać rywala dla Królewskich. Choć z konkretnymi ocenami warto się wstrzymać przynajmniej kilka tygodni do końca okienka transferowego i pierwszych meczów w LM. Wszystko i tak zweryfikuje boisko. Fajnie dla sezonu w La Lidze byłoby, gdyby jednak zespół Zidane'a nie miał prostej drogi do mistrzostwa. Nie chcę kolejnej ligi po Bundeslidze, Serie A i Ligue 1, w której na 99% znamy mistrza. Ja oczywiście ciągle wierzę w Barcę, a i Atletico może namieszać(albo odwrotnie jak transfery Dumy Katalonii nie wypalą).

Tak przy okazji ktoś może napisać czy Seri byłby dobrym wzmocnieniem dla Barcy, bo ja ligi francuskiej nie śledzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Guardioli Barcelona łatwo mistrza nie zdobywała to i Real łatwo mieć nie będzie, jutro równie dobrze mogą stracić punkty bo poprostu zlekcewazą Deportivo. To jest futbol, Barcelona bez walki się nie podda.

Te dwa zespoły wzajemnie się napędzają potrzebują siebie nawzajem żeby być jeszcze mocniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...