Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ozil jest nie do wyjecia przez Barcelonę bo Perez kiedy go sprzedał ustalił klauzule antyBarca.

Skąd takie rewelacje? :D

 

Skandal sędziowski bo Ronaldo słusznie wyleciał z boiska. Śmiać mi się chciało z wypowiedzi komentatora z wadą wymowy i jego kolegi. Karnego nie było co prawda, ale żółtej kartki też nie! No chwila. Jeśli zawodnik się wywraca, patrzy z wyrzutem w stronę sędziego, gestykuluje wołając o karnego (którego jak wszyscy widzieli NIE BYŁO) to co ma zrobić sędzia? Żółta kartka i dziękujemy panu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędzia wczoraj zagrał super rolę w meczu o Superpuchar. 

Karny dla Barcelony z kapelusza, Ronaldo co prawda nie był faulowany, ale kontakt był, więc po co kartka?


Co do samego meczu, to Barcelona widać się nie rozwinie jeśli nie przyjdzie kilku nowych graczy, raczej obecnie bliżej im do Atletico niż Realu - niestety.

Wchodzi znowu ten niesamowity Asensio i pakuje piękną bramkę. Rezerwowy wart 333MLN Euro. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie rewelacje? :D

 

Skandal sędziowski bo Ronaldo słusznie wyleciał z boiska. Śmiać mi się chciało z wypowiedzi komentatora z wadą wymowy i jego kolegi. Karnego nie było co prawda, ale żółtej kartki też nie! No chwila. Jeśli zawodnik się wywraca, patrzy z wyrzutem w stronę sędziego, gestykuluje wołając o karnego (którego jak wszyscy widzieli NIE BYŁO) to co ma zrobić sędzia? Żółta kartka i dziękujemy panu.

Arsenal i Perez mówili o taki zapisie w umowie, media też to potwierdziły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinho, to dopiero początek, czekamy na Coutinho, jestem też niesamowicie ciekaw jak się skończy afera z Dembele.... Ja wiem, że zawodnik ma 20 lat, kupę pieniędzy i siano w głowie, ale jeśli podpisał kontrakt, zobowiązał się do pewnych rzeczy, to nie rozumiem jak można nie przyjść do roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stwierdzenie czy ironia?

A jak myślisz? Dla mnie to kompromitacja zarządu. Polować na Verrattiego, a potem sprowadzić zupełnie innego typu zawodnika. Jak napisał Stanowski w swoim felietonie Real Madryt nawet nie chciałby splunąć na takiego Paulinho. Tu fajny felieton Kręcidły, z którego większością tez się zgadzam http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,paulinho-symbolem-zmiany-barcelony-to-juz-nie-jest-wiecej-niz-klub-,artykul,806755,1,13056.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upieram się, że jakby nadal rządził Laporta nie doszłoby do odejścia Neymara oraz tylu bezsensownych transferów. Nadal Messi to najlepszy piłkarz na świecie, Suarez to najlepszy napastnik. Wystarczyło zostawić MSN i dokupić dwóch sensownych pomocników i prawego obrońcę z prawdziwego zdarzenia. A co robi Barca? Traci Neymara i kupuje jakiegoś Semedo i Paulinho. Czysty absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinho, to dopiero początek, czekamy na Coutinho, jestem też niesamowicie ciekaw jak się skończy afera z Dembele.... Ja wiem, że zawodnik ma 20 lat, kupę pieniędzy i siano w głowie, ale jeśli podpisał kontrakt, zobowiązał się do pewnych rzeczy, to nie rozumiem jak można nie przyjść do roboty?

Zawsze go mogą wyrzucić z dyscyplinarką... :lol2:

#bartomeuwypier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszej Barcelony niż Pepa Guardioli nie będzie. Dlaczego? bo nie będzie w ich klubie lepszego piłkarza niż Messi.

Lini ataku się starzej obaj z Suarezem już mają po 30 lat, przebudowa musi być większa niż się wydaje.

Była Barca bez Cryuffa   bez  Rivaldo   bez  Kluiverta  bez Ronaldinho.   Messi i Ronaldinho przez wielu uznawanych za najlepsze dueo w historii  współczenej piłki      można by było się tylko zastanawiać  co by było gdyby Di Stefano trafił do Barcy jednak za czasów  dyktatury Franco wiadomo czemu do tego nie doszło  bo się bali że  Di Stefano i  Kubalą stworzyli by to co grali do teraz  Neymar  Suarez i Messi tyle że Messi  robi już za pomocnik.a

Messi od początku gdy Neymar przyszedł  grał pod niego. Dzięki temu Wygrali potrójna korone.        Teraz  został tylko  Suarez  i nikt inny.  Messi teraz będzie kryty w 4  i nie będzie miał komu wyłożyć  piłki na lewe skrzydło.

 

W Madrycie mają  Bala i Benzem  + Crisitano   Asensio  i Vasequeza  czyli jest    5 do  2  przewaga. No i to by było na tyle.

Różnica to Xavi to on posyłał geodezyjne piłki szybkie i długie    a to teraz robi  Kross  czy Modric a w Barcelonie kupa i to tyle w temacie. 

A jak myślisz? Dla mnie to kompromitacja zarządu. Polować na Verrattiego, a potem sprowadzić zupełnie innego typu zawodnika. Jak napisał Stanowski w swoim felietonie Real Madryt nawet nie chciałby splunąć na takiego Paulinho. Tu fajny felieton Kręcidły, z którego większością tez się zgadzam http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,paulinho-symbolem-zmiany-barcelony-to-juz-nie-jest-wiecej-niz-klub-,artykul,806755,1,13056.html

Paulina  jest  lewym zakupem Bartka. Do netu trafił  dowód że wszystko pochodzi z biznesem Bartka. Ba  on na tym jeszcze zarobi kase do  "swojego" portfela. 

40mln  euro za emeryta  z Chin :D  . A Seri w Nicei  gra idealny zawodnik do stylu Barcy . No ale wiadomo  Bartomeu wie lepiej.

 

Przyznam się szczerze że nie widziałem takich wałków  nigdzie indzej.  Na Bernabeu nawet  Danilo nie był takim failem.   Lucas Silva się nie sprawdził ale coś sobą reprezentował. Jedynie dziwiła mnie decyzja tego Mariano Díaz Mejía . O ile pamiętam na dzień dobry zasadził  gole w turnieju towarzyskim .

 

W Barcelonie jeśli chodzi o transfery pracują idioci. W Madrycie można powiedzieć stworzyli  jak to kiedyś skomentował  Mou  " produkt kompletny"  . Po co płacić po 100mln za Bale  czy 80 za Jamesa.  Sprowadzili   Isco    Casemiro  i  Asensio i zobacz ile oni wnieśli +  kosmiczna życiowa forma Marcelo i efekty są.

Upieram się, że jakby nadal rządził Laporta nie doszłoby do odejścia Neymara oraz tylu bezsensownych transferów. Nadal Messi to najlepszy piłkarz na świecie, Suarez to najlepszy napastnik. Wystarczyło zostawić MSN i dokupić dwóch sensownych pomocników i prawego obrońcę z prawdziwego zdarzenia. A co robi Barca? Traci Neymara i kupuje jakiegoś Semedo i Paulinho. Czysty absurd.

O to komentarz Madridisty   jak widać są kibice którzy tak jak i ja oglądają troche więcej niż 1 klub sam oglądam także Atletico Valencie  Seville  itd

 

 

Thomas Vermaelen, Lucas Digne, Aleix Vidal, Douglas, Denis Suarez, Paco Alcacer, Rafinha, Andre Gomes, Ivan Rakitic, Sergi Samper, Gerard Deulofeu, Arda Turan, Munir...

Tak naprawdę to pożegnałbym całą tą trzynastkę jedynie Rakitić mógłby zostać jako zmiennik.Verlaelen i Douglas to żadna strata. Pierwszy wiecznie połamany i zaraz mu 32 lata strzelą, drugi nigdy się do Barcelony nie nadawał.

Turan do Barcy po prostu nie pasuje.Rakitić tak jak powtarzam od dawna, rezerwowy ok super, pierwszy skład Barcy na tle takich rywali jak Real? nie.

Pozostali wymienieni przeze mnie gracze to zwykli przeciętniacy, żadne talenty... Piłkarze na miarę Malagi czy innego Espanyolu.

Jestem tego samego zdania.  Jednak Orłowski jest innego zdania i przyznam powoli zaczyna mnie rozczarowywać.  On twierdzi że Rakitic rozegrał  bardzo dobre zawody.  Rakitic  jest tragiczny od czasu finału LM z Juve. Gość  jest jak to mawia [beep]   wodorostem  i kilogramem  mułu.   Jak dostanie piłke przy 16  on nie wie co z nią zrobić.  Mozna było zobaczyć jak Suarez był poirytowany że nie dostał piłki.   Polecam nagrać  mecze  i skompilować same kontakty z piłką Rakitica. Nie licząc jego gola tego wtedy na 2:1  to gośc zwalnia wszystko.  On chyba gra za nazwisko i nic nie wnosi.

Semedo powinien zagrać w rewanżu  . Aleix to nie jest piłkarz na taki poziom.   

Semedo to dobry grajek. On powinien grać na prawej obronie, bo Vidal się do tego nie nadaje. Wczoraj na prawej stronie była ogromna dziura.

Teoretycznie  wyglądało to jakby grali w 10. Śmiałem się jak widziałem że nikt mu nie chciał piłek podawać. O jego defensywie pomine   Isco go wkręcał w murawe jak chciał.

Sędzia dostanie pewnie małe upomnienie słowne i już niedługo znowu go zobaczymy.

Zdaniem Leszka Orłowskiego ma on być w przyszłości najlepszym hiszpańskim arbitrem.

Ten sam który nie uznał gola Suareza z Betisem :D   chyba :D  a królewskim uzał gola ze spalonego oraz zagwizdał  karnego jak James zderzył się z Modricem. :D

Zawsze go mogą wyrzucić z dyscyplinarką... :lol2:

#bartomeuwypier...

Ibra też miał kontrakt  i poszedł po roku :D

 

O to Bartomeu

 

http://www.ligahiszpanska.com/upload/news/20/38/35/normal_2038353999.jpg

 

Na koniec.   8 września rozpoczyna się  votum.  

 

W obecnym składzie Barca to się nadaje na 3 miejsce  Altetico ich ogra nawet.

https://90l.tribuna.com/images/61/90/cf/6190cf1b372046d7bb3f6b98eed0d2fc.jpg

 

Obu panów już  nie ma

Puyola też  nie ma.

ale jest to

 

http://static.fangol.pl/content/7/2/e/72e827054e7561606f954269a844701a-598.jpg

 

Gdyby na Bernabeu były taki wałki to by go już  wynieśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upieram się, że jakby nadal rządził Laporta nie doszłoby do odejścia Neymara oraz tylu bezsensownych transferów. Nadal Messi to najlepszy piłkarz na świecie, Suarez to najlepszy napastnik. Wystarczyło zostawić MSN i dokupić dwóch sensownych pomocników i prawego obrońcę z prawdziwego zdarzenia. A co robi Barca? Traci Neymara i kupuje jakiegoś Semedo i Paulinho. Czysty absurd.

 

Neymar odszedł bo chciał zostac nr1.I to powienien dostać w Barcelonie.A skoro wolą powoli odchodzącego z podium Messiego to mają dziś ogromny problem.Ogromny.Zaczynają rozumieć że 100 mln za Coutinho czy Dembele nie musi przynieść sukcesu.Transfer Neymara zmienił rzeczywistość nie tylko w Barcelonie ale i na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to pokazał Messi, któremu jakoś nie przeszkadzało bycie w cieniu Ronaldinho. Neymar miał prawo odejść, ale na warunkach Barcy, czyli klauzula wykupu powinna być na tyle wysoka jak w Realu Madryt. Tam żaden kluczowy piłkarz nie zostanie wykupiony bez zgody Pereza..Pozbywają się niepotrzebnych graczy typu Oezil czy Di Maria za godne pieniądze i mając już dawno zaklepane zastępstwo.

Trzymam kciuki za powodzenie tej akcji http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,gigantyczna-akcja-kibicow-barcelony-chca-dymisji-prezesa-bartomeu,artykul,806836,1,13056.html

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to pokazał Messi, któremu jakoś nie przeszkadzało bycie w cieniu Ronaldinho. Neymar miał prawo odejść, ale na warunkach Barcy, czyli klauzula wykupu powinna być na tyle wysoka jak w Realu Madryt. Tam żaden kluczowy piłkarz nie zostanie wykupiony bez zgody Pereza..Pozbywają się niepotrzebnych graczy typu Oezil czy Di Maria za godne pieniądze i mając już dawno zaklepane zastępstwo.

Trzymam kciuki za powodzenie tej akcji http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,gigantyczna-akcja-kibicow-barcelony-chca-dymisji-prezesa-bartomeu,artykul,806836,1,13056.html

 

Problem w tym iż świat się zmienia,zawodnik godzący się na wysoką klauzulę staje się wieźniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem Barcelony nie jest odejście Neymara tylko kompletna porażka polityki transferowej w ostatnich latach. Płacą gigantyczną kasę zawodników, którzy w ogóle nie potrafią się odnaleźć lub zwyczajnie są słabi. Dobrych, dających radę wychowanków ze świecą szukać, a podobno mają taaaką zaje*iaszczą szkółkę....

Coutinho i Dembele też ich nie zbawią. Szczególnie ten drugi, rozkapryszony, wiecznie sfochowany dzieciak.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morata tez miał klauzule ponad 300 mln, ale jak chciał odejść to Perez wynegocjował 80 mln i bay, bay.

 

Bo Real i Barcelona jeśli kogoś sprzedają to po to by się pozbyć.Neymar jest wyjątkiem.Więc tu klauzula nie ma absolutnie nic do rzeczy.Klubów coraz bogatszych jest coraz więcej,więc będzie ciężko zmusić piłlkarza do ogromnej klauzuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morata tez miał klauzule ponad 300 mln, ale jak chciał odejść to Perez wynegocjował 80 mln i bay, bay.

Właśnie o tym pisałem, to Real decyduje kogo chce sprzedać, odwrotnie niż Barcelona. Teraz możliwe jest odejście Sergiego Roberto, bo ma klauzulę tylko 40 mln, a na jego pozycję sprowadzono Paulinho. To już byłaby paranoja. Cały czas też wracam do bezsensownego odejścia Thiago za drobne, bo nikt nie przypilnował odpowiedniej ilości meczów. Chyba nikt nie zaprzeczy, że taki Thiago byłby lepszym wzmocnieniem niż Paulinho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morata tez miał klauzule ponad 300 mln, ale jak chciał odejść to Perez wynegocjował 80 mln i bay, bay.

Morrata był głównie rezerwowym . Mimo to te 80mln  to i tak mistrzostwo.  Perez jest geniuszem jeśli chodzi o sprzedawanie piłkarzy. Do tego $$$ za wypożyczenie Jamesa  .  No i 100mln zarobił.

Problemem Barcelony nie jest odejście Neymara tylko kompletna porażka polityki transferowej w ostatnich latach. Płacą gigantyczną kasę zawodników, którzy w ogóle nie potrafią się odnaleźć lub zwyczajnie są słabi. Dobrych, dających radę wychowanków ze świecą szukać, a podobno mają taaaką zaje*iaszczą szkółkę....

Coutinho i Dembele też ich nie zbawią. Szczególnie ten drugi, rozkapryszony, wiecznie sfochowany dzieciak.

Oto podsumowanie

 

20838605_910510222435195_251828672892239

 

Najlepsza pomoc świata. Jednak Ceballos  i Theo raczej nie będą grać w El classico. A róznica to ISCO. 

 

Rewanż  bez CR7  to będzie wzmocnienie a nie strata.

 

Ich tridente to Asensio  CR7  i ISCO  . Mimo iz Franek to pomocnik   ale jednak możesz robić za fałszywego napastnika. 

A ten gol na 2:1  CRa  to kopia gola  z LM vs  Napoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...