Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W poprzednim sezonie sędziowie dawali karne, gole ze spalonych, a do tego padały fartowne bramki Moraty i Ramosa w ostatnich minutach spotkań. Tylko patrzeć jak w następnych meczach na styku będą kontrowersyjne decyzje na korzyść Realu. Strata jest już zbyt duża żeby panowie z gwizdkiem mogli pozostać obojętni! 

Edytowane przez the cable guy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem, co nie zmienia faktu, że nadal uważam Real za faworyta ligi, mamy dopiero 5 kolejek i jeszcze wiele punktów Barcelona pogubi, na razie z nikim poważnym nie zagrała w lidze, ale i z niepoważnymi rywalami Real gubił punkty. :) Obecnie w formie jest Messi, transfer Paulinho wypalił od razu, a co będzie za tydzień, miesiąc? Loteria...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przerwy reprezentacyjnej Barcelona powinna na spokojnie wszystko wygrać i mieć na koncie 21 punktów.

Po przerwie już zaczną się ciekawsze mecze - Atletico i Athletic na wyjeździe oraz Sevilla i Malaga u siebie. Do tego wszystkiego dojdzie dwumecz z Olympiakosem.

I po tych meczach będzie kolejna przerwa na reprezentacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rozgrywki od razu zakończymy? Wystraszy dwa razy wygrać z Barceloną i będzie 1 pkt a ona też w formie najwyższej nie jest, co nie zmienia faktu ze są skuteczni.

Real grając pod Ronaldo jak wczoraj to pogubi kolejne punkty w sezonie. Widzę podejście kibiców Realu jest takie samo jak zwykle. Ostatnio znajomy kibic białych też mówił, że co to jest za przewaga skoro dwa razy się ogrywa Barcelonę i wystarczy. Tylko, że taka sytuacja to ostatni raz miała miejsce 10 lat temu. Ronaldo zwalnia piłkarzy w Madrycie jak Neymar próbuje w Paryżu i stąd takie zagrania bezsensowne, że Isco czy Asensio powinni strzelać, a próbują podać do CR7. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedem punktów przewagi Barcy po 5 kolejkach. Kto by się tego spodziewał? Chwilo trwaj. :)

Jestem za! :D

 

 

Niepojęte co się stało dzisiaj na

Oglądałem drugą połowę, kapitalnie się to oglądało, Real atakował, ale był nieskuteczny, a Betis wyprowadzał groźne kontry, chociaż też potrafił poklepać piłkę.

Już 7 punktów traci Real do Barcelony.

 

Gdyby wcześniejszy gol nie był strzelony ze spalonego, to było by 0:2. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to komentarze po meczu

 

 

oraz wielki fanatyk Madridista  . Tylko że bardzo nerwowy i stronniczy i bardzo znany bo regularnie się pojawia w TV i sporo krytykuje.

 

 

Pytanie co zrobił  Ramos  gdy gol padał?  Stał i oglądał jak go ogrywają?       Widać  było  brak Benzemy no ale kibice go też nie chcą a przecież dopiero co podpisał kontrakt.


W poprzednim sezonie sędziowie dawali karne, gole ze spalonych, a do tego padały fartowne bramki Moraty i Ramosa w ostatnich minutach spotkań. Tylko patrzeć jak w następnych meczach na styku będą kontrowersyjne decyzje na korzyść Realu. Strata jest już zbyt duża żeby panowie z gwizdkiem mogli pozostać obojętni! 

10 pkt zapewnił  Ramos to kosmiczna liczba.


I gdzie są Ci co pisale że Barca słaba będzie a Real nie ptrzebuje wzmocnien? :twisted:

Zobacz w jakim składzie grali super puchar + kto w między czasie doszedł.  Suarez i  Pique jest obecnie bez formy. A Asensio zabił 2 mecz w pierwszy meczu strzelając  gole ala CR7.


Sytuacja z poprzedniego sezonu się.odwróciła... Barca wygrywa mecze, w.których nie idzie... a Real nie... :-) Jak dla mnie... Gitara... :razz:

Jest 1 powód. Korupcja w federacji.

 

Ten pan został aresztowany  z prawej

 

q1zjbbbttid9idtxpl3x.jpeg

 

Co nie zmienia faktu iż  co sezon to poziom sędziowana jest gorszy i gorszy. W pierwszym meczu sezonu bodajże np był Sevilla - Getafe i Getafe zostało oszukane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna spokojna i pewna wygrana Barcy, mimo słabszej postawy Messiego i rotacji Valverde. Niedoceniany Vidal pokazuje się z jak najlepszej strony. Niepewny na prawej obroni, świetnie spisuje się na skrzydle.

Niestety wczoraj usiłowałem oglądać mecz Atletico- Sevilla. Straszne nudy- spodziewałem się tego po drużynie Simeone, ale fajnie grająca w zeszłym sezonie Sevilla!? Sampaoli to jest gość, oby naprawił reprezentację Argentyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij z Barcą, graja nudno jak Atletico. Real sie odrodzi,spokojnie.

 

Mnie najbardziej cieszy postawa Valenciii! :) wreszcie są konkurencyjni i potrafia z wielkimi grać, Zaza, Soler,Parejo,nawet Kondogbia błyszczą. Kondo w La Liga ma więcej chyba luzu bo znowu jest gościem którego w Interze nie było. Brawo Marcelino! PS. Wczoraj trener kontuzja dwójki haha, jak długa pauza go czeka? :D

 

Valencia sztos! Mestalla znowu żyje i ich mecze oglada sie super a widziałem każdy w tym sezonie. Muszą wrócić do LM. Vamosss Nietoperze! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabriela wyciągnęli za drobniaki z Arsenalu bo się nie dał rady tam zaadaptować głównie ze względu na problemy z językiem. Możliwe, że posiedzi tylko rok i zarobią na nim oddając np. Barcelonie. Zapowiada się na sezon z sukcesem i późniejszym handlem najlepszymi bo każdy znający realia tej ligi wie, że kluby pokroju Valencii służą do tworzenia piłkarzy wielkim z La Ligi czy PL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już  czekam na Valencia - Betis z obecnymi terenerami.  Warto wiedzieć iż obecnym trener Betisu  czyli Sentien  wyprawiał na Bernanebu to samo z Las Palmas.

Interesujący będzie meczuk  Bilbao - Girona . 

 

Co zrobiło  Getafe z Villarealem       ło ja.

 

Już widać że Depor Malaga to rozczarowania.

 

Valencia - Ateltico to też będzie meczycho.

 

Sociedad od porażki  1-3  guzik  gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madridistas  grozili że jeśli Barca nie zagra to będzie 2x   -3pkt.

 

Tak w ogóle  to ciekawie sie zapowiada meczyk Atletico -  Barca.   Godin Jimenes   chyba już zagra Felipe Luis  /  Messi   Suarez  Mascherano  itd itd   oni wszyscy będą grać  11 października ostatnie mecze eliminacyjne a następnie 14 mają mecz ligowy.  3 dni  + zmiana czasu  i klimatu.  Ten mecz powinien być przesunięty na niedziele.Pomijam że w obu klubach są też reprezentanci  Hiszpanii   Koke  Saul 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...