Skocz do zawartości

Przyszłość ofert pre-paid w Platformie CANAL+


Rekomendowane odpowiedzi

Przejście na DVB-T2, HEVC i HD w naziemnej może im raczej nabruździć, niż pomóc. Jeden z mocnych punktów najtańszych pakietów to fakt, że już od dłuższego czasu było w nim to co w naziemnej, ale w HD. To na przykład czyniło pakiet bezpłatny w TNK HD bezkonkurencyjnym. Jeśli naziemna rzeczywiście przejdzie na HD, to ten punkt przewagi stracą.

 

Może to i dobrze. Będą musieli uatrakcyjnić ofertę, żeby utrzymać / przyciągnąć klientów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Trochę chyba za bardzo się pospieszyłeś z tym przejściem na OTT. Streaming szczególnie sportu jest na bardzo słabym poziomie jakościowym przynajmniej w naszym kraju. Do takiego przejścia jest potrzebna inwestycja operatora w odpowiedni sprzęt. Natomiast po stronie użytkownika to też nie jest takie oczywiste. Nie każdy jeszcze ma dostęp do szybkiego internetu. Bardzo wątpliwe że operator zrezygnuje z nadawania satelitarnego. Nadal ustawić antenę satelitarną jest łatwiej niż w niektórych miejscach uzyskać dostęp do szybkiego internetu i nie zanosi się na to by to się miało zmienić.

Edytowane przez opensource
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streaming ma na razie zamydlony obraz. Pozatym nie jest za darmo i w moim przypadku szkoda obciążać łącze internetowe które mam słabe pomimo że najlepsze jakie w mojej okolicy jest dostępne.

Jak mam płacić za mydło w streamingu ze znaczkiem HD to wolę tradycyjny linearny przekaz SAT.

Ja korzystam i będę korzystał tak długo jak oferta będzie dostępna. Mam 2 karty. Jedna zasilana cały czas 1x / rok. Druga zasilana czasowo.

Do tego abonament z kartą w module CI w dekoderze z linuxem.

Do streamingów mnie nie ciągnie póki co i tak już pewnie w moim życiu zostanie. Nie spodziewam się że szybko wyprą tradycyjną TV w taki sposób że jej nie będzie. 

Edytowane przez Robert03
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"CANAL+ Polska S.A. informuje, że Ważność Oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+, zostaje przedłużona do 31.12.2024 r.":

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/aktualna-oferta

 

Wygląda na to, że C+ nie pożegna się tak szybko ze wszystkimi swoimi ofertami pre-paid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam, właśnie dzwoniłem do BOK w sprawie numeru konta aby opłacić smart HD+ na kolejny rok i konsultant poinformował mnie że ta oferta będzie powoli wyłączana i żeby nie opłacać bo nie może zagwarantować że będzie działać. Ktoś coś słyszał o jakimś terminie wyłączenia? Czy była to próba wciśnięcia abonenametu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofertę Smart HD można też doładować w salonie. Otrzymuje się wtedy wydrukowane potwierdzenie przyjęcia wpłaty.

Nie wydaje mi się prawdopodobne nagłe wyłączenie kart conax. Jeżeli już to wyznaczenie terminu do którego oferta Smart HD może być opłacana i dopiero wówczas jej wygaszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@September77 Gdyby C+ wycofał ofertę Smart HD+ z rynku, to ciekawi mnie jedna rzecz, co C+ da w zamian za tą ofertę? Podpisanie umowy wraz z dekoderem C+, kupno nowego dekodera do odbioru TNK w promocyjnej cenie czy C+ Online?

Edytowane przez Darek z Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...