Skocz do zawartości

Przyszłość ofert pre-paid w Platformie CANAL+


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, tail# napisał:

Tak zapewne zwłaszcza tych którzy mają opłacone z góry na dwa lata, a Ci od tak pobiegną wymienić i może jeszcze z wielką radością zapłacą za taką wymianę. Naprawdę masz ludzi za idiotów? Jakbyś nie zauważył, to ważność ofert na kartę jest ciągle przedłużana. Zostaw te swoje prognozy, bo nic z ich konkretnego nie wynika, to tylko bełkot. :)

pokaż kto opłaca prepaid do końca ważności w tych cenach ??  jak wyłącza oddadzą środki i tyle, niema żadnego regulaminu i umowy.

nagra wymogła wygaszenie conax jako właściciel obu systemów, wyprzedadzą boxy i jeszcze zarobią i po co utrzymywać potem licencje dla garstki osób i 20 zł ?

wiekszosc starterów konczy zywot wraz z pakietem promocyjnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conax przeżyje nas wszystkich :-) A przynajmniej będzie tak długo dopóki TVP będzie chciała żeby był a to może jeszcze długo trwać i myśle że czeka nas kolejne przedłużenie oferty prepaid.

Ja mam opłacone do końca przyszłego roku i bedę pewnie opłacał tak długo jak będzie conax nieparowany. 

Jak się skończy to pożegnam Canal plus na karte bo parowany poduł na kartę w obecnej formie mnie nie interesuje. Za rok telewizja naziemna będzie inna więc jak zlikwidują conax to sobie poradzę bez niego.

Mam jeszcze abonament na module niebieskim do końca roku w nagra w linuksowym dekoderze. Oglądam z tego jeden- dwa  programy :-) Jak dadzą dobrą ofertę to przedłużę a jak nie to nie.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LorDx napisał:

jak wyłącza oddadzą środki i tyle, niema żadnego regulaminu i umowy.

Znasz taki przypadek żeby polski operator prepaid zwrócił komukolwiek środki w takim przypadku? To tylko twoja fantazja. Myślisz że operatora stać na takie wymiany? W zwroty niewykorzystanych środków również nikt się bawił nie będzie. Jeśli by było inaczej to dawno conax byłby off.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddanie środków będzie kosztowało więcej nadawcę niż utrzymanie tego conax :-) Operacja obecnie nieopłacalna. Lepiej trzymac abonentów i brac od nich kasę zwłaszcza że dekoderów z conaxem i niebieskimi kartami wciąż jest w skepach i salonach mnóstwo i ludzie je kupują.

Nawet salony polecają zamiast np. multiroom.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, tail# napisał:

Znasz taki przypadek żeby polski operator prepaid zwrócił komukolwiek środki w takim przypadku? To tylko twoja fantazja. Myślisz że operatora stać na takie wymiany? W zwroty niewykorzystanych środków również nikt się bawił nie będzie. Jeśli by było inaczej to dawno conax byłby off.

zwracają na imienny wniosek, prepaid jest z natury anonimowy

conax to proces rozłożony w czasie, migracja na 1884, nikt ci nie wymieni sprzętu kupionego na własność bez umowy

moja karta po 58xx została wyłączona 6 miesięcy po okresie startowym, nie mozna doładować :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

Dlatego lepiej kupić C+ TNK z dedykowanym dekoderem lub modułem CI+.

Dla kogo najlepiej skoro mam własny sprzęt i nieporównywalnie większe możliwości? W smart HD+ możesz sobie oglądać na kilku urządzeniach jednocześnie i czasami oglądam na laptopie, a druga osoba na tv, a w przypadku ich dekodera albo modułu nie jest to możliwe.  @meckbarma rację jakby na to nie patrzeć.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Panowie, nie wiem, czy odpowiedni dział, ale nie chcę otwierać nowego tematu.  Z 6 lat temu kupiłem ofertę na kartę SMART HD+ razem z modułem TechniCrypt CX Conax, no i leży mi to w szufladzie, bo i tak TV oglądam mało, a jak już oglądam to Movistar+ przez Wi-Fi albo Ipla (nawet nie mam anteny podpiętej). Rodzice zmienili TV (w końcu!) i chcę im to wsadzić do sprzętu. Problem w tym, że dzisiaj oferta Smart HD+ jest, powiedzmy to, średnio atrakcyjna.  Dzwoniłem i do CP i do NC+ i co się okazuje: mam dwie opcje - albo korzystać z Smart HD+ albo też mogę sobie ten moduł w tyłek wsadzić. Innej opcji rzekomo nie mam.  Dlaczego? Bo CP paruje karty z dekoderem/modułem, a w NC+ ta oferta, którą mam była ostatnią nieparowaną. Karta z ofertą START+ zwyczajnie mi nie zadziała. Nie chcę płacić abonamentu, nie chcę też wydawać u nich 199 zł za nowy moduł, bo mam stary. Jest dla mnie jakaś nadzieja, czy tak, jak mi facet na infolinii powiedział?

Facet mówił, że od 10 lat ta oferta nie jest zmieniana, ale że w dalszym ciągu mnóstwo osób z niej korzysta i nie planują wycofania. Powiedział, że dziennie ma z 20 telefonów tylko od ludzi, którzy mają Smart HD+. To taka ciekawostka.

 

Moje pytanie: co lepszego od Smart HD+ mogę do tego mojego modułu wsadzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego nie będzie działać w twoim module.

 

Z prepaid opłaca się kupić zestaw Telewizja na Kartę HD / N na Kartę. Zestaw moduł CI+ wraz ze sparowaną kartą ( używany ).

3 pakiety na doładowanie Domowy HD / Premium HD / Extra HD. Każdy pakiet po 20 zł na doładowanie.

Można doładować w takiej konfiguracji:

Domowy HD

Domowy HD / Premium HD

Domowy HD / Premium HD / Extra HD.

 

nnk052018_1.jpg

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@styro

Nie rozumiem za bardzo, o co ci chodzi. :roll:

Posiadasz aktualnie kartę Smart HD+ wraz z modułem Technisat Conax, którego nie używasz (leży u ciebie w szufladzie) i chcesz go teraz dać rodzicom, którzy kupili sobie nowy TV? Rozumiem, że ten TV posiada wbudowany tuner satelitarny i złącze na moduł CAM?

A ty z kolei chcesz zastąpić ten moduł Technisat z kartą Smart HD+ (bo oferta jest mało atrakcyjna) czymś innym, np. modułem Cyfrowego Polsatu lub Platformy CANAL+? Jeśli posiadasz odpowiedni tuner z odpowiednim złączem na moduł CAM to w czym problem? Żadna przeszkoda, aby korzystać z oferty Cyfrowego Polsatu lub Platformy CANAL+ na swoim dotychczasowym, własnym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Barti napisał:

@styro

Nie rozumiem za bardzo, o co ci chodzi. :roll:

Posiadasz aktualnie kartę Smart HD+ wraz z modułem Technisat Conax, którego nie używasz (leży u ciebie w szufladzie) i chcesz go teraz dać rodzicom, którzy kupili sobie nowy TV? Rozumiem, że ten TV posiada wbudowany tuner satelitarny i złącze na moduł CAM?

A ty z kolei chcesz zastąpić ten moduł Technisat z kartą Smart HD+ (bo oferta jest mało atrakcyjna) czymś innym, np. modułem Cyfrowego Polsatu lub Platformy CANAL+? 

Nie.  Może namieszałem trochę.  Mam moduł z kartą Smart HD+, ale chciałbym wsadzić w niego coś z lepszą ofertą, a SMART HD+ wywalić. Z tego co wyczytałem karty CP i karty nowszych ofert NC+ na kartę są parowane z dekoderem/modułem i w moim nie zadziałają. Zgadza się? Innymi słowy: chcąc pozostać z moim modułem jestem skazany na ofertę SMART HD+, tak?  Dobrze rozumiem?

 

EDIT:  Już mi wyżej Tweed77 wytłumaczył.  

Edytowane przez styro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@styro
OK, teraz już "kumam". ;)

Tak, dobrze rozumiesz. W twoim obecnym module Technisat dla systemu Conax możesz używać tylko karty nieparowane. Z polskich ofert zostaje już tylko Smart HD+, niestety. :(

Chcąc korzystać z innych, należy wziąć od danego operatora nowy moduł wraz z kartą, gdzie karta jest sparowana z tym modułem. Taki "zestaw" można używać w dotychczas posiadanym przez siebie sprzęcie, o ile ten spełnia odpowiednie wymogi (obsługa modułów CI+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Spodziewałem się tego. Tu nie chodzi tylko o sprzedaż niesprzedanych mydelniczek ale też o zmianę standardu nadawania telewizji naziemnej.

Widać że sporo abonentów korzysta z tej oferty i jej zamknięcie jest nieopłacalne.

Mi pasuje :-) Bardzo dobra decyzja.

Mogliby zamienić niektóre kanały parowane na nieparowane. Np. kanały z MUX-8 zmienić w satelicie na HD i rozparować.

Edytowane przez Robert03
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...