Skocz do zawartości

Logotypy i oprawy kanałów TV - dyskusja ogólna


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, tomik1 napisał:

Trochę nieczytelne te nowe loga, mogli zostawić taką przezroczystość jaka była wcześniej.

Moim zdaniem może być bo nie przeszkadza w oglądaniu. Fajnie te logo wyglądałoby też zapewnie w formule z lat 1994 - 2002 po lewej stronie ekranu. 

Co ciekawe napis "Na żywo" to nic innego jak to co będzie miało TVP1 i TVP2 wycięty z białego tła napis oczywiście pisany z małych liter.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nijakie te logotypy, dodatkowo szare i na jedne kopyto, jedynie podpisy z nazwą kanału się różnią. Przeciwieństwo tego nowego spotu. Chociaż z drugiej strony takie nijakie logotypy pasują do polsatu, ktory na każdym kanale emituje te same niezbyt ambitne treści :lol2:.

Edytowane przez Solderowy123
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Zmiana oprawy i logotypów dla mnie też na gorsze.

Kanały nie mają teraz swojej wyraźnej identyfikacji, wszystko się zlewa, różnią się tylko podpisem.

Muzyka do oprawy np. reklam również słaba jak dla mnie. Słyszalne dwa lub trzy uderzenia w klawisz fortepianu.

Może jest tam więcej instrumentów, ale tak to odbieram. Słabe.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Solderowy123 napisał:

Strasznie nijakie te logotypy, dodatkowo szare i na jedne kopyto, jedynie podpisy z nazwą kanału się różnią. Przeciwieństwo tego nowego spotu. Chociaż z drugiej strony takie nijakie logotypy pasują do polsatu, ktory na każdym kanale emituje te same niezbyt ambitne treści :lol2:.

Ale przynajmniej nie beda zasłaniały polowy ekranu ,jak to miało miejsce a w szczegolnosci na polsacie sport premium

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dla mnie mogli zrobić w tym kółeczku dla każdego kanału coś, co wyróżniałoby dany kanał np. strzałka w Polsat News itp. Tak jak mieli zarejestrowane logotypy w Urzędzie Patentowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kamcio231 napisał:

Ale przynajmniej nie beda zasłaniały polowy ekranu ,jak to miało miejsce a w szczegolnosci na polsacie sport premium

Mogliby sobie dać już spokój z tym ,,SUPER HD". Ciekawe też jakiej będzie wielkości napis Na Żywo. Może nie będzie już taki wielki jak do tej pory.

f3f332a3938c7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena nowych logotypów kanałów Polsatu:

Polsat i Polsat 2 trochę przesadzili z tą półprzezroczystością, mogliby do nich dać trochę bieli tak jak przy logotypie z lat 2005-2006.

Co do Polsatu News 2, trochę przesadzili z kolorem białym, przy prezenterce/prezenterze ubranymi w białą koszulę nie widać logotypu.

 

Jakie są wrażenia po wprowadzeniu nowego logotypu do Polsatu? Jak dla mnie przesadzili z tą półprzezroczystością.

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Freibag napisał:

A kolory belek informacyjnych jest tak jak parę postów wyżej, a pilna informacja jest w kolorze czerwonym, zamiast żółte:

a dlaczego od razu zakładasz że powinno być żółte? przecież to nie tvn24 tylko polsat - tak wiem polsat miał wcześniej ten pasek żółty ale wtedy to pasowało

gdyby dali ten pasek na żółto to by było praktycznie to samo co tvn24 a że prawdopodobnie właśnie nie chcieli się upodabniać do tvn to dali inny kolor

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te loga są bezsensu jeszcze najlepiej to ten Polsat News wygląda PSE, PSN i PSF to kpina za długa nazwa na takie napisy czy nie lepiej by się to prezentowało jakby napis był obok a nie pod spodem a najlepiej jakby zostało słoneczko a znikły napisy POLSAT tylko nazwa kanału tematycznego obok słońca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Polsatu
- nie podoba mi się to szare, czasami słabo widoczne logo. Szczególnie że z drugiej strony jest dużo mocniej widoczne oznaczenie wiekowe, nie pasuje to do siebie
- napis premiera/na żywo gdzie wystarczyłby sam napis a nie wielki pasek
- to że wszędzie jest ta sama melodia, mam nadzieję że zostanie to później zmienione

Generalnie całkiem fajna oprawa, tylko chodzi o te detale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...