Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy odpowiedni wątek wybrałem do napisania tego postu jeśli nie to niech moderacja przeniesie go do odpowiedniego tematu :wink:

 

Czy ktoś z posiadających pakiet Familijny+ Relax Mix+ HBO ma odkodowane kanały CineMax i CineMax 2? Bo ja tak skakałem po kanałach i patrze CineMax mam odkodowany. Może to w związku z tym, że wysłałem porozumienie na HBO i zrobili mi taką promocję odkodowanych CineMaxów? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem 18 marca 2008 roku promocje

 

Pakiet MINI (25mc)

Pakiet Familijny + HBO (wariant 13 mc) -- wszystkie modele dekoderów (wersje na własność / raty / udostępnienie)

 

zostają wycofane z obowiązujących ofert CP.

 

W miejsce promocji Mini będzie wprowadzona Nowa promocja.

 

==================================

Zmianie ulega także sprzęt dostępny w ofertach CP. Z dniem 18 marca 2008 roku z promocji

 

Familijny

Familijny + HBO

Familijny + Relax Mix

Relax Mix + HBO 12/24mc

Super Film 12/24 mc

zostaje wycofany moduł CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 25 marca będzie można kupić. Zazwyczaj oferta jest dostępna w systemie tydzień dłużej. Później zostanie wycofany.

 

Zmianie ulega także sprzęt dostępny w ofertach CP

Wg. tego co jest napisane wysokie prawdopodobieństwo ma pojawienie się nowego modułu (może z HD - kto wie ? )

Ale to nie jest potwierdzona informacja. (nowy moduł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wiadomo coś o tej nowej promocji, która ma zastąpić Pakiet MINI?

Czy abonenci, którzy mają Pakiet MINI zostaną z nim, czy też będą musieli przejść na nowy pakiet, który jeśli dobrze zrozumiałem ma powstać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej pakiet zastąpi pakiet, a nie promocja pakiet!

Czegoś takiego nie będzie, bo jak to kiedyś napisali na SatKurier.pl "Pakiet Mini strzałem w 10" więc z niego się nie wycofają. Poza tym gdzie słyszałeś, że ma powstać? Ja osobiście o takim czymś nie słyszałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o tej nowej promocji, która ma zastąpić Pakiet MINI?

Czy abonenci, którzy mają Pakiet MINI zostaną z nim, czy też będą musieli przejść na nowy pakiet, który jeśli dobrze zrozumiałem ma powstać?

 

Podpisując umowę masz zagwarantowany pakiet przez określoną ilość miesięcy (przykładowo 27 czy 24), więc nie mogą Ci podnieść ceny czy zabrać kanałów. W przeciwnym wypadku możesz w ciągu 14 dni od otrzymania powiadomienia o zmianie warunków umowy, wypowiedzieć ją w trybie natychmiastowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niektóre Autoryzowane Punkty Sprzedaży, oferują na próbę, Cyfrowy Polsat. Akcja polega na teście 30-dniowym, za który nie płacimy abonamentu. Po tym terminie można podpisać umowę z CP, lub poprostu, zdając sprzęt, zrezygnować.

 

P.S.

Dopiero w poniedziałek napiszę coś więcej - chyba, że jest tu ktoś, kto wie, na ten temat więcej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre Autoryzowane Punkty Sprzedaży, oferują na próbę, Cyfrowy Polsat. Akcja polega na teście 30-dniowym, za który nie płacimy abonamentu. Po tym terminie można podpisać umowę z CP, lub poprostu, zdając sprzęt, zrezygnować.

 

Jeśli to prawda z tą promocją to na czerwiec może być wiele chętnych osób. :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy 10 maja ma być przygotowana oficjalna oferta na HD dla obecnych abonentów. Według źródła nie będzie konieczności zrywania obecnej umowy ale nie udało mi się dowiedzieć nic więcej na temat kosztów zakupu dekodera, czasu trwania umowy oraz tego co ze starym sprzętem (czy np. nadal będzie mógł być wykorzystywany jako odbiornik FTA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skąd masz takie informacje. Do końca czerwca Polsat Sport HD jest za darmo, a do końca maja HBO HD.

 

Niektóre Autoryzowane Punkty Sprzedaży, oferują na próbę, Cyfrowy Polsat. Akcja polega na teście 30-dniowym, za który nie płacimy abonamentu. Po tym terminie można podpisać umowę z CP, lub poprostu, zdając sprzęt, zrezygnować.

 

Jeśli to prawda z tą promocją to na czerwiec może być wiele chętnych osób. :D:D:wink:

 

Promocja TRIAL już dawno się skończyła !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w poniedziałek nie będzie nowej promocji, a na to się zanosi, to promocją Cyfrowego Polsatu, będzie sama kampania o Euro 2008. Jest jeszcze marna nadzieja na promocję, na dwa tygodnie przed rozpoczeciem turnieju, z tym, że to już jest wróżenie z fusów. :roll:

Jakkolwiek, ta najbliższa promocja, może być dopiero latem. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...