Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM NIE MUSI NA SZCZESCIE MAM MODUL CAM W FERGUSONIE 8900 HD ANI RAZU SIE NIE ZWIESIL CHODZI BEZAWARYJNIE

Po pierwsze - wyłączaj CAPS LOCK :idea:

Po drugie - no tak, masz moduł w innym dekoderze, ale karta CP jest sparowana z modułem i po wyjęciu nie będzie działać z innym modułem czy dekoderem :wink: ale lepsze to, niż wzięcie z konieczności dekodera od CP :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...I z tego wynika, że jak ktoś kupi dekoder Mini za 149 zł, to przez miesiąc ma Familijny i RelaxMix za darmo, a potem przez resztę umowy pakiet mini za free. Jak źle rozumuję to proszę mi to wytłumaczyć.

Za dekoder płacisz 149 zł i w tej cenie jest pakiet kanałów przez miesiąc i później podstawowe kanały za darmo. Tak samo masz w TNK, po trzech miesiącach masz podstawowe kanały gratis, nawet dożywotnio. Tylko tam nie ma umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja „3 miesiące gratis”

 

W czwartym kwartale 2008 r. Cyfrowy Polsat przygotował nową propozycję promocyjną - klient otrzymuje subskrybowany pakiet do trzech miesięcy gratis.

 

Wybierając Pakiet Super Film klient będzie miał dostęp do pełnej oferty przez 3 miesiące gratis. Decydując się na Pakiet Relax Mix + HBO widz będzie mógł oglądać za darmo pełną ofertę przez 1 miesiąc, a przez kolejne 2 miesiące będzie miał bezpłatny dostęp do wybranego pakietu. Podobnie promocja działa przy wyborze pakietów Relax Mix, HBO i Familijnego.

 

W przypadku aktywacji pakietu Mini przez pierwszy miesiąc klient będzie miał dodatkowo dostęp do pakietu Familijnego. W drugim miesiącu za dostęp do pakietu Familijnego trzeba zapłacić tylko 19,80 złotych. Od trzeciego miesiąca istnieje możliwość wyboru pakietu wyższego lub dalszego korzystania z podstawowej oferty programowej Cyfrowego Polsatu za jedyne 9,90 złotych.

 

Mam więc pytanie, czy ta promocja jest dla nowych abonentów Cyfrowego Polsatu (którzy teraz kupują CP) czy dla wszystkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie wprost, koniec już imponującego wzrostu największej platformy na rynku, teraz do głosu dochodzi konkurencja która ma zamiar wyprzedzić CP ofertą, technologią i ceną !!! Najbardziej zagrożona jest pozycja pakietu Mini który w porównaniu z Telewizją na Kartę i pakietem Podstawowym + w Cyfrze wypada zwyczajnie blado. Jestem w 100% pewny że odpowiedzią Polsatu w przeciągu najbliższych kilkunastu dni będzie włączenie do pakietu mini kodowanych kanałów Polsatu czyli Polsatu 2, Polsat News, Polsat Cafe i Polsat Play, myślę że także Polsat Sport może w tej sytuacji zostać włączony do pakietu Mini !!! W końcu i tak najbardziej kasowe imprezy na żywo transmituje Polsat Sport Extra więc sądzę że to całkiem prawdopodobna opcja. Co do nowych kanałów to obawiam się że .... że chyba telefonia komórkowa to jedyna istotna nowość na jesień. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie ludzie w CP jaj nie robią bo abonenci zaczną rezygnować z CP, a i nowych będzie ciężko im pozyskać.

 

powoli,tak szybko nie będą odchodzić.Ja mam umowę na 2 lata z 31.12.2007 więc trochę mi zostało.A tak na marginesie -jeśli przesuną jakieś programy do pakietu MINI,np. Polsat Sport to czy jest to powód do zerwania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, ponieważ nie wyłączą ci Polsatu Sport, uniemożliwiając odbioru kanału, który masz zagwarantowany w umowie, a tylko udostępnią go dodatkowo abonentom pakietu Mini, a kanały, które są w Mini, są też w reszcie pakietów :wink: Tylko, że najpierw musieliby to zrobić tzn. przesunąć PS do Mini, a przecież nikt z CP czegoś takiego nigdy nie powiedział, że tak będzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ maxec tylko jesli zostal ci rok lub wiecej do konca umowy w CP to nie wiem czy warto bo sa kary umowne,a poza tym nie mozna sobie tak w dowolnym momencie wypowiedzenia im rzucic.

 

Masz rację - tyle, że mi upłynęło już 6 m-cy od 17 co daje razem 23 m-ce :brawo: (umowa z 6 XI 2006 r.). Więc łapcie zacieram, 3 miesięczne wypowiedzenie i sayonara :P Swoją drogą lekko się wkułem bo "n"-ka ma już tylko promocję 6 m-cy za 38 zł polskich, więc jakby co to 2 abonamenty :roll: ...

Ale dzięki za troskę i rewolucyjną czujność :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:) przeczytałam, że od dziś obowiązuje nowa promocja cp..

 

"Od 1 października Cyfrowy Polsat wprowadza kilka jesiennych promocji, umożliwiających m.in. oglądanie pakietów i kanałów HD przez trzy miesiące za darmo, a także zakup sprzętu w niższej cenie.

 

Promocja "3 miesiące gratis" pozwala abonentom oglądać subskrybowany pakiet do trzech miesięcy bez dodatkowych opłat. Inna promocja, przeznaczona dla podpisujących dwuletnią umowę na kanały HD, daje im możliwość oglądania tych stacji przez trzy miesiące za darmo (miesięczny abonament za każdy kanał HD od października to 6 zł).

 

Cyfrowy Polsat przygotował tez kilka promocji odbiorników satelitarnych. Dekoder HD można mieć na własność już od 199 złotych, dekoder HD na udostępnienie nawet za 0 złotych miesięcznie, a dekoder Mini z pakietem Mini za 99 złotych.

 

Dodatkowo każdy klient, który podpisze umowę na korzystanie z usług platformy, otrzyma zestaw startowy telefonii komórkowej Cyfrowego Polsatu."

 

ale chyba warto poczekać dwa miesiące.. myślę, że w grudniu będą lepsze promocje :)

a w ogóle to poczytałam dziś trochę o instalacji... i wątpię żebyśmy umieli to sami zamontować, a profesjonalny montaż kosztuje podobno ok.150 zł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...