Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy do kogoś z forum dzwonią z CP z ofertą, żeby podpisać umowę na 17 miesięcy z pakietem familijnym w cenie 35 zł?? Do mnie już dzwonili dwa razy i spać nie dają :wink: Babka gada jak katarynka i trudno ją zrozumieć. Najlepszym sposobem aby zamilkła jest powiedzieć jej, że podpiszecie umowę jak w ofercie będzie HBO. Sukces gwarantowany :D

To ja mam lepszy sposób... tez u mnie tak było... ale powiedziałem jej treściwie... że jakość CP jest żenująca... i jeśli chcą mnie zatrzymać (jestem juz 4 lata) to poprosze o konkretną oferte na dekoder HD... Nie dostane to sie pożegnamy... :) i juz mam cisze z 2 miesiące :) bo jak wszyscy wiedzą tunery są dla nowych a starych abo sie olewa... :!::?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promocja dla stałych abonentów będzie na pewno przygotowana, najpierw Polsat zamierza przygotować taką formę w aplikacji sprzedażowej, żeby różnego rodzaju oferty lojalnościowe, a także zmiany pakietów itp. mogły się odbywać u dystrybutorów

 

a na dzień dzisiejszy najbardziej opłaca sie zawrzeć umowę na nowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam już dluższy czas odkodowane cały pakiet bez cinemaxów.opłacam tylko pakie familijny.nie dawno podpisałem porozumienie które przysłali mi z CP gdyż skończyła mi sie umowa z nimi.Na icok pokazuje mi że mam opłacony relax mix do wigilii,co faktycznie nie miało miejsca.Może jakaś promocja dla mnie.Mam nadzieje że sie przedłuży i pooglądam sobie chociaż troche nowosci 1 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie sobie pooglądąć nowości 1 stycznia to sobie kupcie relax mix albo relax mix film i będziecie oglądać...

Denerwuje mnie jak ktoś chce,żeby mu przedłużyli bezpłatne oglądanie kanałów.Macie odblokowane wszystkie programy od początku grudnia i jeszcze wam mało? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

moj okres wypowiedzania jest na 1 miesiac, a chcialbym wziać nowy dekoder z pakietem familijnym w promocji na 5 miesiecy za darmo.

jezeli podpisze druga umowe z cp i zloze wypowiedzenie ( po co mi 2 abonamenty) to czy bede placil 37,90 zł miesięcznie czy za dwa abonamenty????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, czy po rozwiazaniu umowy, gdybym podpisal ja na nowa to czy otrzymam 5 miesiecy gratis ? i czy musze brac wtedy nowy dekoder czy ta sama promocja moze obowiazywac na starym? i czy nowa umowe, moze od razu podpisac ta sama osoba ktora wczesniej ta umowe rozwiazala ?

troszke to zagmatwane,ale mysle ze zczaicie o co chodzi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...