Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już gdzieś czytałem(na tym forum też), że niektórym osobom powinni wyłączyć jakieś pakiety już dawno, bo mieli za darmo i skończyła się promocja a tu nadal działa. Ciesz się, że masz i działa :D Tylko nie zgłaszaj tego do nich, bo podejmą szybko odpowiednie środki. Wiadomo, jakieś grupie osób mogli wyłączyć, ale są przypadki, że nie wyłączają już dość długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodadza kanaly HD ale na wiosne . A dzis moze Playboy tv bedzie odkodowany bo umnie obraz piszczy, a wczesniej pisalo brak kanalu w twoim abonamencie :D Kto wie moze CP zrobi nam niespodzianke, i doda CC oraz Filmboxy juz od marca :D Do tego HBO HD , Discovery HD, MTV HD , Polsat HD, TVP HD ???

 

Oj marzysz marzysz ... Ta platforma nigdy nie bedzie miala porzadnej oferty HD, bo do tego trzeba miec porzadny sprzet( i porzadna platforme dosylowa, oraz wykupionych sporo transporderow na statce - to niestety sporo kosztuje), a nie taki jak oferuja klientom, potrafiacy w ciagu godziny 20 razy sie zablokowac, a gdy masz cierpliwosc i dodzwonisz sie do COK i ich opier... to przez jakis czas jest jak winno byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, HD na dzis to bardziej markieting niz zyski dla konsumenta.

HD sprawdza sie jak masz sprzet odbiorczy mogacy go odebrac czyli TV, dzisja kupownane LCD plazmy - czasc z nich daje takie mozliwosci. ALE spojrz na oferty platform maja 3, 4, 5, .... kanalow nadawanych w HD, znowu ALE tak naprawde czyste HD (materialy przygotowywane dzis w HD malutki procent) moze z jeden kanal, napewno discovery HD, czesc nowych filmow w techologii HD (malutko), a cala reszta to materialy SD (PAL itd itp) przeskalowywane do rozdzielczosci HD, tylko maly minus orginal nie jest HD. Wiec nie ma co sie tak zachwycac HD, jest to dzis piesn przyszlosci blizszej lub dalszej.

Czemu, bo ogromna wiekszosc konsumentow TV ma sprzet o mozliwosciach SD, i co damy HD i stracimy klientow??

 

Era HD nastanie jak TV dosylane przez kabel, air, przejdzie na technologie HD, (np TVP zmieni standard nadawania PAL na cyfrowy HD), ale to jest piesn przyszlosci, i duzo wody uplynie.

 

Dzis HD to bardziej moda i zbytek niz rzeczywistosc. Czyli markieting kreowany przez platformy. Zapoznaj sie z ofrta HD platform krajowych i zagranicznych, jest to 5% ich oferty.

 

A Polszit, musi isc za moda i mamic klientow HD, bo wypadnie z rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam CP ze świątecznej promocji 5 miesięcy gratis ...miesiąc darmowego oglądania wszystkich kanałów za free się skończył wyłączyli 18 kanałów chciałem zrobić upgrade do relax mix ale mi odmówili powiedzieli że dopiero za 4 miesiące.................porażka............ :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupi? Lepiej jest dostawać 19,90 przez 4 miesiące czy 0,00 zł?

 

Sadze, ze kolega chciał miec sam familijny, ale przez miesiac full za darmo spodobały mu się kanały z RM i chciałby mieć wyższy pakiet. Chyba właśnie CP po to daje ludziom za darmo pełną opcję, żeby ich zachęcić do kupowania dodatkowych pakietów. Dlatego dziwi mnie, że kolega dostał od nich informacje, że może mieć RM dopiero po skończeniu promocji. Aczkolwiek może była też taka sytuacja, że trafi po prostu na takiego a nie innego konsultanta. Ja żeby aktywować HBO dzwoniłem kilka razy, aż w końcu trafiłem na takiego, który mi aktywował tą paczkę. Wcześniej każdy mówił, że ja mając tą promocję (5 miechów za darmo) nie moge miec HBO. Także próbuj kolego dalej, oni mają poteżny [beep] na BOK-u, więc może trafisz na takiego, który Ci włączy. No i paradoksalnie pozwoli Ci płacić im kase :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to w promocji tak jest, nie wierze ze CP nie chce dodatkowej kasy, co ma jej juz dosc. :shock:

Ok za famil placi z promocja, a za RM placi po cennikowej stawce, wiec dziwne jest twierdzenie CP (konsultantow) ze nie moze. Problem jest w tym ze my abonenci zgadzany sie z tym co powie operator. Przeczytaj regulamin, jak w nim nie jest wyraznie naopisane ze przez okers 5 m-cy nie mozesz wlaczyc dodatkowych pakietow po cennikowej cenie, to oznacza ze CP nie wywiazuje sie z zawartej umowy, skadaj pisemna reklamacje a nie dzwon do niekompetentnych konsultantow (szkoda kasy) oni nie odslu[beep]a nagran i knsultanci robia co uwazaja za stosowne, jak odpowiedza Ci ze nie mozesz, na pismie a w regulaminie tak nie jast wyraznie napisane, powiedz operatorowi CP PA PA, bedzie to zlamanie zawartej umowy przez CP, idz do lokalnego rzecznika UOKiK pomoze Ci. Jak sie na to zgodzsz beda Cie wielokrotnie "nabijac w butelke".

Fakt podpisujac umowe stales sie niewolnikiem CP na czas promocji, ale czy tak bedzie Twoj wybor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jestes za przeproszeniem jakis tepy? Czlowieku, pisalem Ci juz ja, pisal takze wyzej laki13, masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu? Chociaz to pewnie trolling, ktory uprawiasz od dluzszego czasu na tym forum.

 

Wracajac do tematu - kolega nie znal tych kanalow, dlatego podpisal na familijny. Spodobaly mu sie - chce RM. Proste? Chce im placic za RM juz od teraz, a oni nie chca. A co do podpisywania umowy, to kolega nie znal tych kanalow i nie chcial podpisywac umowy na RM, bo wtedy mialby wprawdzie 5 miechow za free, ale pozniej musialby placic, a nie chcial kupowac w ciemno, wiec wybral familijny, spodobaly mu sie inne kanaly i teraz chce RM. Prosciej chyba ci juz tego nie moglem napisac... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...