Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś jak wygląda sprawa z HBO na nowej umowej z dekoderem? Bo przy zamawianiu na stronie jest podana cena 77,80zł za pakiet RM + HBO, natomiast w podsumowaniu w adnotacji do dekodera jest informacja że HBO przez pierwsze 6miesięcy za 15zł, a przy informacji o abonamencie nadal podana jest cena 77,80zł na okres 12/24 miesięcy.

 

Czyli rozumiem że przez pierwsze 6 miesięcy cena wynosi 72.80zł, a póżniej te 77.80zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiesz :) pierwsze 6 miesięcy pakiet HBO ma być za 15 zł, a dopiero po 6 miesiącach płaci się 20 zł i razem z innymi pakietami płacisz wtedy tak jak napisałeś: 6 miesięcy 72,80 zł, a potem 77,80 zł. Pewnie od razu podają na stronie tą cenę uwzględniającą 20 zł za pakiet HBO, żeby nikt nie myślał, że przez cały okres trwania umowy HBO będzie za 15 zł, bo pewnie niektórzy zaczeliby narzekać, że CP wprowadza swoich przyszłych klientów w błąd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Szkoda, że jeszcze ta promocja nie obejmuje prawdziwego kanału HD, a jedynie testy Polsatu Sport HD. Może też więcej osób by się skusiło, jakby były moduły do HD od Cyfrowego Polsatu... Ciekawe czy o tym pomyślą w najbliższym czasie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodadza kanaly HD ale na wiosne . A dzis moze Playboy tv bedzie odkodowany bo umnie obraz piszczy, a wczesniej pisalo brak kanalu w twoim abonamencie :D Kto wie moze CP zrobi nam niespodzianke, i doda CC oraz Filmboxy juz od marca :D Do tego HBO HD , Discovery HD, MTV HD , Polsat HD, TVP HD ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i doda CC oraz Filmboxy juz od marca :D Do tego HBO HD , Discovery HD, MTV HD , Polsat HD, TVP HD ???

Jeszcze nam tu Dody brakowało ;)

Część z tych kanałów nie istnieje nawet, więc przestań fantazjować.

 

Ale przede wszystkim, to nie jest temat o nowościach czy ofercie HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO HD mial sie pojawic pod koniec pierwszego kwartalu 2008r. wiec w marcu, najpozniej w kwietniu. czyly juz po promocji kanaly HD za free

Ale ktoś gdzieś 2 dni temu pisał, że HBO HD będzie najwcześniej dopiero w czerwcu i to też zależy od zainteresowania platform tym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko. Wziąłem dekoder z pakietem familijnym w promocji 5 miesięcy za darmo 7.01.2008 Przez miesiąc pakiet superfilm za darmo. No więc moje pytanie: Po jakim czasie zakodują mi pozostałe kanały bo termin minął wczoraj a tu nadal wszystko śmiga. Jak to wyglądało u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...