Skocz do zawartości

Tunery: MINI D1 / M100


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Korzystam z dekodera mini i mam problem z czytaniem telegazety. Gdy włączam ją pilotem od tv telegazeta wyświetla się ale jest "przezroczysta" tzn widać również to co aktualnie leci w tv przez co praktycznie nie da się jej czytać. Nie wiem co zrobić aby włączyć pełny tryb i wyświetlała się tylko telegazeta bez tego co leci akurat na danym programie. Dekoder jest podłączony przez eurozłącze , z telewizorem raczej wszystko ok , wcześniej używałem samsunga 305 G i nie było żadnych problemów. Może ktoś ma podobny problem więc z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W dekoderach produkcji CP można tworzyć własne listy ale ulubionych. Lista kanałów w kolorze czerwonym jest konfigurowana przez nadawcę, nie będzie miała możliwości edycji, taka strategia.Strategia tego typu będzie propagowana na wszystkie modele dekoderów w ofercie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj miałem dziwny komunikat w tym dekoderze. Otóż dotyczył on aktualizacji, która miała poprawić przeglądanie systemu EPG oraz umożliwić ustawianie listy ulubionych kanałów. Pisało, że wszystko zaktualizowane, tylko listę kanałów od nowa. Nacisnąłem OK, ustawienia regionalne, aktualizacja kanałów po czym patrzę w info dekodera, a tam nadal 10.211 b2 i oczywiście z listy ulubionych nici. Powiedzcie mi czy to był nieśmieszny żart CP, czy o co w tym chodziło? Spotkał się, ktoś z takim komunikatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z dekoderem mini. Od jakiegoś czasu gdy chce przełączyć na jakiś kanał to niestety nie mogę, i żeby przełączyć na inny kanał to musze wyłączyć telewizor, dekoder i wyjąć karte z dekodera i po ponownym włączeniu moge przełąćzyć. Czasami musze to zrobić 2- 3 razy. Czy to problem dekodera? Dodam, że mam wersje oprogramowania 9.2050 b1 i gdy chciałem je zaktualizować to niestety nie moge, bo pisze, wyszukiwanie i przez pół godziny nic sie nie dzieje i musze anulować wyszukiwanie. Doradzcie coś. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli krótko mówiąc musze iść z dekoderem tam gdzie kupowałem żeby mi zaktualizowali oprogramowanie, tylko czy oni robią to na miejscu czy odsyłają dekoder np. do Warszawy? i jeśli tak to czy na ten czas dostanę jakiś inny dekoder zastępczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień w APS na inną sztukę, opisz co się dzieje.Powinieneś otrzymać dekoder z nową wersją oprogramowania. Najlepiej sprawdź wersje softu jeszcze w APS.Dekodery CPT są na gwarancji stąd APS ma od ręki wymienić na sprawny.Zabierz do APS całość czyli zasilacz, dekoder i pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie została umieszczona nowa wersja oprogramowania dla dekoderów Mini, Familijny oraz F300.

Nowa wersja oprogramowania oznaczona jest w menu dekodera jako 11.2122 b1.

Aby dokonać aktualizacji nowej wersji oprogramowania, należy ustawić dekoder w trybie standby na około 15 min.

lub dokonać ręcznej aktualizacji: Menu dekodera --->Ustawienia systemowe ---> Aktualizacja oprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...