Skocz do zawartości

Tunery: MINI D1 / M100


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to nie pomyłka. Stan na dzień dzisiejszy - TESTY w Warszawie. Do APS-ów trafi w ciągu 2-4 najbliższych tygodni.

Nie mam zdjęcia, danych technicznych, ale jedyne informacje jakie mogę wam przekazać to:

Produkcja - Cyfrowy Polsat Technology

Wielkość - porównywalna do zeszytu formatu A4.

Możliwość postawienia w pionie/poziomie.

 

Dekoder nie posiada twardego dysku, ani nie obsługuje technologii HD, zatem nie ma też wyjścia HDMI.

 

Będzie można go zakupić do pakietów:

Mini - 9,90 / 25mc

Familijny - 37,90 /24mc

Familijny + HBO / TYLKO 24mc

Familijny + Relax Mix - 57,80 /24mc

Relax Mix + HBO - 72,80 / 12v24 mc. Po 6v12mc 77,80

Super Film - 82,80 / 12v24 mc. Po 6v12mc 87,80

 

 

 

 

CENA DEKODERA: nieznana.

 

 

 

W razie przeszkód mogę udostępnić dane potwierdzające to co jest napisane (dla Moderatorów/Administratorów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem wcześniej... Zobaczymy jak będzie się zachowywał w praktyce, bo jeśli będzie dobrym dekoderem bez większych wad i szybko działającym to będzie to kolejny sukces Polsatu, tzn. najlepszy ich dekoder tym bardziej że produkowany przez Cyfrowy Polsat Technology...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego podstawowym założeniem ma być prostota. Zarówno wyglądu jak i funkcji. Nie spodziewajmy się MENU a'la Echostar czy Samsung. Będzie tylko kilka najpotrzebniejszych rzeczy. Testy trwają i oby trwały jak najdłużej - oznacza to że dostaniemy produkt wysokiej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak będzie wyglądała edycja kanałów, transponderów i satelit w tym nowym dekoderze? Konkretnie chodzi mi o tworzenie list ulubionych programów, możliwość dołączenia kanałów np. z Astry 19E oraz dodawanie transponderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę jaki sprzęcik. Teraz więcej znajdą sobie abonentów, którzy będą chcieli mieć tę platformę, ale nie ze względu na ofertę programową czy ceny, lecz na nietypową konstrukcję tunerów. Jaśniej to określę: "gadżety". Ciekawe ile osób skusi się na gadżet od CP... To tak samo, jak konwertery z napisem "HD Ready" czy "Full HD" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba :brawo: Fajnie to wygląda, coś jak PS2. Mi by akurat pasował, bo koło telewizora miejsce jest wolne na wąski przedmiot :smile: Małe podsumowanie po zobaczeniu zdjęć:

plusy: SPDiF, zewnętrzny zasilacz, bajerancki wygląd.

minusy: brak gniazda scart dla wideo, mało ergonomiczny pilot, karta widoczna z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo CP srebrne na prawde robi wrazenie.. mi tam sie podoba :]

Ooo tak jak PS2 tylko w wersji MINI no jak MINI D1 CP :] heheheh

Brak HD to jest minus ;) Ale wiadomo ze HD wymaga miejsca.. takze cos za cos :-)

Oto zdjecia MENU.. powiem ze po menu dekoder porusza sie nawet nawet sprawnie.. Pilot fakt malo ergonomiczny.. juz lepsze sa od samsunga.. MINI D1 pilot to cos a'la ECHOSTAR - kiepski jakis ;)

zasilacz jak od laptopa :) hyhy

Foto menu na LCD poniżej - szału nie ma w jakosci obrazu.. szkoda..

 

108a478539af454cm.jpg d8397e3a18c69fbbm.jpg 6400d45ca79f2e65m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...