Skocz do zawartości

Tunery: MINI D1 / M100


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

opłacić abonament, sprawdzić czy karta jest sprawna (wizualnie czy styki na chipie nie sa uszkodzone), ew. wyrzucić do śmieci, możliwe że kolega zerwał umowę z CP w związku z usunięciem BBC,

 

teraz możesz spróbować wejśc na iCOK i zobaczyć czy można opłacać prepaid, ale zablokowany oznacza że nie zapłacono abonamentu, więc gdybyś znał konto i zapłacił to mółgbyś oglądać dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

dzikuje za potwierdzenie ale sąsiad na pewno nie będzie z tego zadowolony. W sumie to chyba nikt z czegos takiego nie byłby zadowolony. Czyli podsumowując dekoder należy do przeciętnych jak nie słabych a w salonie opowiadali jaki to nowoczesny itd. dzieki i pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mam do was prośbę, kilka dni temu zamontowałem antenę do odbioru CP, mam dekoder M100 po ustawieniu anteny

Siła sygnału (od 60 do 100 - w zależności od programu )

Jakość sygnału ( od 60 do 88 - w zależności od programu )

 

na wszystkich programach z częstotliwości 12188 ( TVP 2, AXN .. ) mam brak sygnału, sprawdzałem już dwa konwertery i na obu to samo.

W czym może być problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenę już ustawiałem na wszystkie sposoby i nic a nic nie mogę jej tak ustawić aby tam pojawił się sygnał. Pod tą samą antenę mam podłączoną tnk i wszystko śmiga dodatkowo jak zamiast M100 podłącze echostara to on odbiera te programy z 12188

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

niestety musisz wziąć dekoder i zanieść do najbliższego Autoryzowanego Punktu Sprzedaży Cyfrowego Polsatu - dekoder po prostu sie zepsuł :)

 

Ale na wszelki wypadek sprawdź czy kable są dobrze dociśnięte do TV i dekodera a jak możesz zobacz czy na innym TV dzieje się to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego zepsuł się już po niecałym tygodniu

No cóż, nazwać to można złośliwością przedmiotów martwych. A tak poważnie to jeden sprzęt zepsuje się po tygodniu, tak jak u Ciebie, a drugi będzie śmigał parę lat. Nic się na to nie poradzi. Na szczęście wymiana jest bezpłatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...