Skocz do zawartości

Tunery: MINI D1 / M100


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam

mam tuner mini d1 (prepaid) po wykozystanym miesiacu familijny+ relax mix

przelezal w szafie okolo 1,5

chcac go obudzic stwierdzilem ze nie widzi sygnalu zbyt stare oprogramowanie

potrzebna jest mu aktualizacja oprogramowania

gdzie moge sie udac by mi wykonali cosik takiego

dodam ze w aps go nie wymienia na sprawny bo to prepaid

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko telefon do CP i oni podadzą Ci nowe parametry ustawień transpondera bazowego w celu pobrania nowej aktualizacji , a jeszcze pytanie :

1. czy sprawdzałeś swój soft i nr. najnowszego

2. czy czasami nie pokazuje Ci ,,błąd 09 ,, jeżeli tak to wystarczy ponowić sygnał z satelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft stary z przed zmiany fec z 3/4 na 5/6 w ustawieniach anteny jest transporter 12.284 wlasnie z fecem 3/4 i nie mozna go zmienic (nawet jak mu sie da auto) to nic nie znajdzie

za to po recznym wyszukaniu kanalow znajduje ich okolo 1000 w tym vod-y polsatowskie (jedyny transporter polsatu ktoryu widzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

w przyszłym tygodniu kurier przywiezie mojej cioci dekodery do multiroom'u, więc dzisiaj byłem zainstalować antenę, żeby ustawić najlepszą jakość sygnału wziąłem swój dekoder M100, jednak jej telewizor crt Sony Trinitron (jutro mogę podać dokładny model) podłączony przez gniazdo scart nie chciał w ogóle współpracować, po włączeniu dekodera jest tylko czarny ekran. Zmieniłem kabel i ciągle to samo, na koniec podłączyłem nawet stary tuner Opticum 2003 FTA, ale to nic nie dało. Telewizor ma tylko jedno złącze scart, ale z boku można podłączyć cinche. Czy da się w ten sposób podłączyć tuner M100, a jeśli tak to jakiego użyć kabla?

fylmxh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I był obraz przez scart na tym starym dekoderze ? Na pilocie od tv jest przycisk "strzałka w telewizorek" (u mnie nawet dwa), trzeba to wcisnąć jeśli nie ma obrazu. I poruszaj wtyką w gnieździe w telewizorze - u mnie zawsze trzeba było machać tą wtyczką żeby był obraz (w końcu majster musiał przylutować gniazdo na nowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam. Pragnę się podzielić moimi spostrzeżeniami, na temat dekodera M100. Mam go w usłudze multiroom, od prawie 2 miesięcy. Myślałam, że jak jego poprzednik - dekoder Mini, od CP nie będzie miał większych problemów z obsługą monoblocka. No niestety pomyliłam się. Pomimo moich prób, dekoder ten nie współpracuje poprawnie z monoblockiem quad. A wielka szkoda. Dwa razy wywalał "byka", po tygodniu zgodnej pracy z Astrą, a teraz po trzech tygodniach. Trudno. Pozostaje pozostać tyko przy "jedynie słusznej liście ", od CP,na tym dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...