Skocz do zawartości

Tunery: MINI D1 / M100


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście brakuje bardzo możliwości utworzenia własnej listy kanałów tym bardziej że posiadacze tego dekodera to abonenci Mini i MiniMax wiec dostęp do większości kanałów jest ograniczony, i non-stop tylko "tego kanału nie ma...". A tak zrobiło by się swoją listę i po bólu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście brakuje bardzo możliwości utworzenia własnej listy kanałów tym bardziej że posiadacze tego dekodera to abonenci Mini i MiniMax wiec dostęp do większości kanałów jest ograniczony, i non-stop tylko "tego kanału nie ma...". A tak zrobiło by się swoją listę i po bólu :wink:

 

Spróbuj w ten sposób jak tu jest opisane przez @Czyzyk2

viewtopic.php?f=7&t=1024&p=240055&hilit=listy+ulubionej#p240055

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Są "nowe" piloty do dekoderów mini. O wiele bardziej ergonomiczne i w końcu nie klika się na siłę :)

Można wymienić o ile stary pilot już nie działa jak należy lub w ogóle :twisted:

Oczywiście jak ktoś ma nowe piloty :P

Przymierzam się do reklamacji pilota, kilka miesięcy temu nie działały poprawnie przyciski wybierania programów ale z czasem jakoś się naprawiły. Teraz nie działa poprawnie przycisk włączania/wyłączania dekodera, pozostałe działają poprawnie. Pytanie takie czy do reklamacji zgłosić mam się razem z dekoderem czy wystarczy sam pilot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, dziś otrzymałem to "cacko" jako dekoder zastępczy w ramach oddania na gwarancję Samsunga. Po podłączeniu wszystkiego na ekranie pojawiła się tabela z napisem Błąd O9. Zrobiłem tak jak jest napisane we FAQ, - nie dzwoniłem tylko na infolinię. Teraz pytanie czy jest możliwe, że karta jeszcze nie pobrała uprawnień i dlatego wyskakuje błąd, czy jednak coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w dokładnie takiej samej sytuacji co kolega wyżej. Również uległ awarii mój Samsung, co dziwne objawy dokładnie takie same :) Jako zastępczy dostałem Mini i również mam problem. Na początku również był Błąd 09, lecz po jakimś czasie ruszył. Niestety nie na długo, bo po ok. 2 min. się zawiesił. Teraz cały czas tylko wyświetla inny błąd - Camlock, sprawdź czy karta jest włożona... I tak już od wczoraj nie chce ruszyć, czyżby dekoder zastępczy było zepsuty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem już rozwiązany. Zadzwoniłem na infolinię, miła pani wysłała uprawnienia i teraz działa.

@shat

Włącz dekoder, wyciągnij wtyczkę z prądu na jakieś 10 sekund, wyciągnij kartę, przetrzyj lekko chip, włóż odpowiednio kartę do czytnika - może pomoże :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...