Skocz do zawartości

Tunery: MINI D1 / M100


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ona na stałe, a w razie wymiany kart, powinieneś otrzymać od CP nową kartę. Poza tym, po wypowiedzeniu umowy możesz opłacać abonament w dowolnych, przez siebie wybranych miesiącach w ramach pre-paid (pakiet Familijny kosztuje w takim wypadku 42,80 zł).

PS. Tak w ogóle to trochę off-top się zrobił - jak coś to pytaj tu :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=7&t=9&p=228455#p228455 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTi, specjalnie nie duszę guzików, szczerze wolałbym nie wkładać siły w użycie pilota ale co zrobić jak wciskasz i nie ma efektu :?

 

Xenomorph, dzięki za praktyczną radę. Pomęczę się jeszcze dopóki nie stwierdzę, że nie ma innego wyjścia :( jakoś nie mam ochoty walczyć z pilotem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam "cudowny" dekoder mini i nagrywarke MUSTEK R100 LTB bez twardego dysku. Połączyłem sprzęt:

 

dekoder (SKART) - nagrywarka (SKART)

'

nagrywarka(SKART) - tv (SKART)

 

i jest tak kiedy szukam w nagrywarce po źródle sygnału to dvd "widzi" dekoder, ale jakszukam sygnału poprzez tuner wbudowany w nagrywarke, porażka.

 

Moge nagrywać bez timera, a to bez sensu, chce miec możliwość planowania nagrywania.

 

 

Może ktoś mi coś poradzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam pytanie. W dekoderze mini przy ustawieniach obrazu 16/9 i automatycznym ustawieniu obrazu w telewizorze lcd obraz tvp1 oraz tvp2 i niektórych innych nie ,,rozciąga się ,, i zostaje . prz wielu programch wygląda jak obraz panoramiczny z nieco zdeformowanymi postaciam. natomiast przy ustawienu 4/3 w tych programach jest ok natomiast przy programach nadawanych w formaie 16/9 obraz jest rozciągnięty. . czy jest to wina dekodera czy może wina kabla. Telewizor i dekoder połączone soą kablem euro dostarczonym z dekoderem .Przy dekoderze echostar 606 wszystko jest jak należy. Obraz pracuje i wszustko reguluje się do wielkości ekrany . :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. W dekoderze mini przy ustawieniach obrazu 16/9 i automatycznym ustawieniu obrazu w telewizorze lcd obraz tvp1 oraz tvp2 i niektórych innych nie ,,rozciąga się ,, i zostaje . prz wielu programch wygląda jak obraz panoramiczny z nieco zdeformowanymi postaciam. natomiast przy ustawienu 4/3 w tych programach jest ok natomiast przy programach nadawanych w formaie 16/9 obraz jest rozciągnięty. . czy jest to wina dekodera czy może wina kabla. Telewizor i dekoder połączone soą kablem euro dostarczonym z dekoderem .Przy dekoderze echostar 606 wszystko jest jak należy. Obraz pracuje i wszustko reguluje się do wielkości ekrany . :?:

 

a jaki masz telewizor, bo jak Panasonica to zmień z auto na 16/9 i powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trochę czasu minęło od lutego/marca... po co przejmować się D3, jak telewizja HD będzie dopiero w D6, a dysk twardy w D8. :D

 

A w D9 możliwość utworzenia własnej listy kanałów? To dopiero będzie radość! :brawo:

Po co mi disegc,jak to z takiej listy korzystać? Niech skończą ten D1!

Jak sobie z tym radzicie,szukając kanału w podziurawionej numeracji 1-301? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam pytanie (miałem problem żeby znaleźć odpowiedni temat ale cóż) tak więc chciałbym sobie nagrywać programy poprostu na płytke cd albo dvd w jakimś "ludzkim" formacie. tak np. jak kiedyś można było na vhs z naziemnej nagrywać. mam D1 podłączony do zwykłego CRT kablem scart. jak by ktoś wiedział (sam to wcześniej robić) co kupić (sprzęt, okalbowanie itp.) oraz jak to wszystko w kupe złączyć byłbym wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...