Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mówił że CeP zasłania mu cały ekran powiadomieniami o zaplacie mimo ze termin nie minął.

Widzę że pewnych standardów ta platforma się trzyma. Mi to dodatkowo co tydzień wyłączyli dostęp do programów.

 

TVN 24 i szkiełko to ważny program dla niektórych bo mogą Zadzwonić i się wyżalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówił że CeP zasłania mu cały ekran powiadomieniami o zaplacie mimo ze termin nie minął.

Widzę że pewnych standardów ta platforma się trzyma. Mi to dodatkowo co tydzień wyłączyli dostęp do programów.

 

TVN 24 i szkiełko to ważny program dla niektórych bo mogą Zadzwonić i się wyżalić

Znam ten problem, komunikaty te co chwilę się wyświetlają i zasłaniają prawie cały obraz , a wyłączyć ich nie można. Teraz to się jakoś uspokoiło. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Dzień jak co dzień.

I dodam, że:

"Cała prawda całą dobę"

Na zakończenie chcę zwrócić uwagę na paradoks: w pooświeceniowej Francji setki tysięcy (jak podała Al Jazeera), a nie kilka (jak na pasku TVN24) demonstrowały przeciwko małżeństwom homoseksualnym z możliwością adopcji dzieci. Chrześcijanie ramię w ramię z muzułmanami i żydami. Być może obojętność wobec wartości (w tym religijnych), którą demonstruje, w ramach poprawności politycznej, PO okaże się nadgorliwością peryferii? Bo centrum Europa zaczyna dostrzegać, że bez wartości świat staje się zbyt niebezpieczny. A władza - zbyt arbitralna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że sygnału z ich kamer w miastach nie można nigdzie w sieci złapać, chociaż z drugiej strony pewnie musieli nieźle zapłacić za tę sieć światłowodową, a "TVP Info" korzysta z kamer internetowych i też przeważnie jakoś tragicznie to moim zdaniem nie wygląda.

 

Poza tym chyba trochę przesadzili, bo do przesyłania sygnału hd według mnie w zupełności wystarczyłoby łącze dużo wolniejsze (mógłby ktoś podać ile wynosi maksymalny "bitrate" "TVN24 HD", bo stawiam pieniądze, że jest poniżej 10 mbit/s.???), więc chyba "Netia" ich trochę naciągnęła :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Taka sieć jest bardzo potrzebna.

Przykładowo reporterzy jadą w miasto i kręcą ponad godzinę materiału w HD. Teraz to wszystko musi być przesłane do centrali i to jak najszybciej. Jak teraz to sobie wyobrażasz przy łączu 10 mb?

A do tego jak przeprowadzają jednocześnie transmisje na żywo?

Taka siecią powinna dysponować każda telewizja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że wystarczyłoby im 10mb, ale 100-150 myślę spokojnie i to z zapasem.

 

Moje doświadczenia wieloletnie z internetem wskazują jedno: liczy się nie tyle szybkość Twojego łącza ile prędkość łącza serwera, z którego ściągasz lub na który wysyłasz, bo jeśli on ma wolne łącze, to Tobie nawet 1 gigabit nie pomoże, a problem przeważnie jest taki, że nie można osiągnąć maksymalnej prędkości właśnie przez wolne łącze serwera z drugiej strony...

 

Ciekawe czy oni osiągają te 300 megabitów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że sygnału z ich kamer w miastach nie można nigdzie w sieci złapać, chociaż z drugiej strony pewnie musieli nieźle zapłacić za tę sieć światłowodową, a "TVP Info" korzysta z kamer internetowych i też przeważnie jakoś tragicznie to moim zdaniem nie wygląda.

 

Poza tym chyba trochę przesadzili, bo do przesyłania sygnału hd według mnie w zupełności wystarczyłoby łącze dużo wolniejsze (mógłby ktoś podać ile wynosi maksymalny "bitrate" "TVN24 HD", bo stawiam pieniądze, że jest poniżej 10 mbit/s.???), więc chyba "Netia" ich trochę naciągnęła :D ...

 

To przegrałeś kupe kasy średnio sprawdzone nawet teraz 13500 kbit/s w porywach nawet do 14700 kbit/s także ostrożnie z osądem tego TVN 24 HD.

 

PS: przy dosyłach feeda jest nawet na live do 15000 kbit/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współpraca z firmą Netia umożliwia przesyłanie materiałów w jakości HD

http://tvnfakty.pl/netia_kablowala_tvn24

A to oznacza że będzie niewiele dosyłów z satelity robionych.

Wszystko światłowodem czyli widać że ten sposób jest tańszy niż satelita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przyjrzałem się stacji ostatnio nieco bliżej (przerwa miedzy semestrami) Abstra[beep]ąc od wszelakich poglądów politycznych .... stacja jest Mega słaba !

Kreuje sztuczne informacje setki tysiące niepotrzebnych dywagacji . TVN 24 wygląda taka musimy znaleźć newsa i wałkować go 24h na dobę (oczywiście czasami sam się znajdzie) i tak caaaały tydzień debaty dywagacje spekulacje itp itd Grodzka & Nowicka .Potem Papież/konklawe i znów pięęęęęęęęęęęęć dni temat rozciągnięty do granic możliwości. Uwaga dziś mieliśmy asteroidę i nic innego się nie liczyło - tylko asteroida Uwaga! Ani BBC/CNN/RT/ nie miały "Programu specjalnego" Asteroida ale TVN 24 tak :P i znów w kółko to samo ....

TVN 24 bliżej jest do gazet "Fakt" niż do rzetelnej stacji Informacyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...