Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem w sieci filmików z oprawą nowego Discovery Science. Łatwe do odnalezienia, bo taka wersja jest już w amerykańskim Science Channel od Discovery.

 

W każdym razie na co zwróciłem uwagę to treść pewnego news'a ze strony: http://www.c21media.net/archives/81687

 

Piszą tam o liftingu Discovery Science w Europie i Afryce od czerwca, ale w ostatnim zdaniu napisano: "A similar redesign and relaunch of the Polish version will follow later this year." Czyżby więc data 1 czerwca nie dotyczyła Polski? Czy tylko my mamy własną wersję? W innych krajach jest tylko uniwersalna wersja Pan-Euro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Podaję adres, pod którym możecie pisać zażalenia do Discovery Channel w sprawie zaśmiecania przez nich ekranu wielką belką autopromocyjną przez cały czas audycji:

http://www.discoverychannel.pl/kontakt

Nie bądźcie obojętni! Na prawdę warto poświęcić te 5-10 minut swojego życia na napisanie wiadomości, no chyba, że chcecie do końca życia oglądać Discovery Channel z tak bardzo zaśmieconym ekranem. Ja już napisałem wiadomość i mam nadzieję, że Wy zrobicie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sporo seriali dotyczących kosmosu,techniki i takich spraw widzę na DISCOVERY SCIENCE np:

 

-NASA,ściśle tajne

-Ciekawość:

-Zagadki wszechświata

 

Oglądałem kilka i są ciekawe,ale niektóre trochę późno,np. taki,w którym starano się odpowiedzieć na pytanie:Czy fizycy przekroczą prędkość światła?,był emitowany o 23:30....a powtórka o 04:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Odkad przestali emitowac nowe odcinki Beara Gryllsa i kilka innych ciekawych programow (np. Brainiac) to z kanalow Discovery ogladam tylko Science ze wzgledu na Pogromcow - nawet powtorki sa ciekawsze od tego co leci na kanalach Discovery teraz.

 

Tak na marginesie - czy beda krecone nowe odcinki Pogromcow mitow ? Sprawdzalem na wikipedii PL oraz ENG i jest 10 sezonow, czyli juz wszystkie wyemitowali i teraz powtarzaja, ale o nowych nic nie wiadomo. I kiedy beda powtorki 10 sezonu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...