Skocz do zawartości

Zmiana częstotliwości kanałów tematycznych Cyfry+


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ich już nic nie uratuje, bo Zone Romantica jest w takiej jakości oryginalnie, tak jak iTV Polska! Nie zdziwiłbym się, gdyby na nowy transponder C+ przeniosła jedynie swoje kanały, np. Domo, Kuchnia.tv, Canal+, Ale Kino, Mini Mini, ZigZap czy Planete. :) Na kanały w simulcrypcie bym nie liczył, bo C+ zapowiedziała że nie zamierza udostępniać nikomu więcej tego transpondera, więc czemu przy okazji mieliby skorzystać też abonenci CP albo n? :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć kiedy tak ktoś powiedział, że nie będzie simulcryptu na tym transponderze?

 

Przyznajmy szczerze, jeden transponder dla platformy to mało i ledwo wystarczy na rozluźnienie obecnie używanych transponderów, a trzeba mieć przecież miejsca na kolejne kanały i to nie tylko w SD... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się przenieść na nowy trp kanały HBO jeszcze i Orange Sport. A reszta miejsca, może pozostać na nowe kanały.

To racja.

Ja bym na nowy transporder przeniósł Zone Romanticę i AXNy bo i jakość z tranpordera CP jest fatalna. Dzięki temu panie i fani latynoamerykańskich seriali mogliby w lepszej jakości oglądać swoje seriale tak samo jak fani seriali AXN :lol::)

 

Niedoczekanie :lol: lucius ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na nowy transporder przeniósł Zone Romanticę i AXNy bo i jakość z tranpordera CP jest fatalna. Dzięki temu panie i fani latynoamerykańskich seriali mogliby w lepszej jakości oglądać swoje seriale tak samo jak fani seriali AXN :lol::)

 

Ten nowt tp c+ lepiej zostawic na nowe kanały a nie dubowac kanałów. Jepiej dogadac sie z N i pobierac z tp 81 12,322 H tam sa AXN CRIME I SCI FI kodowane dla conax w DVB-S i z tego tp tez mogli by pobierac CP i C+ te 2 kanały a nie znów dublowac kanały i wtedy na tp 74 by wyłaczyli te 2 kanały zawsze cos.

Nie było by jak do tej pory 13 kanałów SD tylko 10 kanałów bo polsat play jest teraz na czestotliwosci 11,159 V za nie kodowana wersje polsatu 2.

Ale oczywiscie nie zawsze jest tak jak by sie chciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć kiedy tak ktoś powiedział, że nie będzie simulcryptu na tym transponderze?

Na razie nikt, ale chętnie zinterpretowałem sobie tak tą wypowiedź: :wink:

Oznacza to, że Cyfra+ od początku przejmie nowy transponder w całości. Nie będzie go dzielić z innymi nadawcami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie HBO, bo i niby po co? Przecież mają swoje miejsce, a że jakość "taka sobie" to inna sprawa.

 

Jest jeszcze parę kanałów ktore zapewne przeniosą, np. stacje radiowe z 11470V czy Mezzo (TPS się wynosi, więc C+ będzie musiała się sama zatroszczyć o miejsce na kanały).

 

Jedno mnie martwi - zmienią się częstotliwości i znowu pojawi się pełno postów "nie działa mi NGC czy coś tam jeszcze"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tylko tyle: to nie HBO, niestety :roll:

skąd ta pewność, a moze jednak....

 

Na tym transponderze obok National Geographic, powinien pojawić się kanał Orange Sport oraz kanały HBO (HBO, HBO 2, HBO Comedy). Zapychają transponder jakimiś kanałami FTA, które mało kto ogląda (to może poza Edusatem).

Zgadzam się z tobą ja to odpoczątku mówie, ale pewnie i tak tego nie zrobia. Ja tez się zastanawiam po co przenoszą POlonie 1 tele 5 i edusat jak dobrze im jest tam gdzie jest obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...