Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, ircios napisał(a):

 

Ale nie o to chodzi. Wszystkie kanały SDR i nawet menu ma wyblakłe kolory i nie wiem czy coś się przywiesiło czy zawsze tak było bo to dekoder taty i on nie zwrócił uwagi czy zawsze tak było. Mogę zdjęcia wysłać.

Powinien chyb adekoder dynamicznie zmieniań przestrzeń: RGB pod SDR i Bt.2020 pod HDR.

W dniu 13.11.2022 o 17:57, radziu84 napisał(a):

Ja mam problem z utrzymaniem rozdzielczości 4k na dekoderze. 

1 problem to na 4k kolory są blade, na Full HD kolory są soczyste. 
2 problem to jak ustawie na dekoderze rozdzielczość 4k to po ponownym jego załączeniu rozdzielczość automatycznie przełącza się na FHD. Nie wiem czym to jest spowodowane. Trwa to już ok rok czasu

Udało się rozwiązać nienasyconych kolorów przy ustawieniu rozdzielczości 4k? Ustawia się wtedy zła przestrzeń kolorów u mnie w dekoderze i stąd ten problem.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w EPG wybierasz program do nagrania, klikasz ok i tam wybierasz według czasu. Wtedy pojawią się dodatkowe opcje. Zmiana czasu, ilość powtórzeń itd.

8 godzin temu, samiel2009 napisał(a):

Nie widzę takiej opcji.

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ircios napisał(a):

@_Artek_ jak widać zrobili to o co był największy szum, ale i tak nie dogodzisz. 

u konkurencji  opcja przypomnień i automatycznego przełączenia kanału na program zaznaczony w epg jest odkąd pamiętam......my pewnie poczekamy tak długo jak na własną listę kanałów której to w poprzedniej wersji UI nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...