Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

Pasek jest na czerwono był na biało i to tyle ze zmian a są rzeczy które wypadałoby zrobić na już np player.pl w sekcji aplikacji dla wszystkich, HBO Max i Viaplay :D

Jak pasek jest na czerwono wyślij mi zdjęcie tu i jaką masz sersje oprogramowania ja mam ox73eb ox70 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jacek3 napisał:

Też mam 0X73EB 0X70 pobraną 18.03.2022 

Ciekawe kiedy będzie. Mam wda nowe 4k dualbox+ w multi rum i tam jest wersja oprogramowania to jest ox743c

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię. Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby sprawdzić czy ma epg na kanale Novelas+?

Pytam, bo nie wiem czy tylko u mnie go nie ma, czy też to jakiś ogólny problem...

Próbowałam ponownie uruchomić dekoder. Nic to nie dało :(

Co ciekawe, problem ten występuje również na innych kanałach, gdy chce się zobaczyć epg na kilka kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po restarcie mam nie podłączać internetu?

Edit. Po wyłączeniu internetu i restarcie epg faktycznie się pojawiło,ale po ponownym podłączeniu do sieci znów zniknęło :/

Jest szansa, że to się samo naprawi? W sensie: za jakiś czas pojawi się epg?

Edytowane przez Villemo666H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Villemo666H napisał:

 

Jest szansa, że to się samo naprawi? W sensie: za jakiś czas pojawi się epg?

Samo się raczej nie naprawi. Po podłączeniu neta ciągnie prawdopodobnie EPG z sieci a nie z satelity, bo EPG jest trochę inne po podłączeniu neta.  Należałoby zapytać jakiegoś geniusza z C+ dlaczego nie są takie same. Nie byłoby wtedy problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest nie tylko z EPG, były problemy wczoraj z funkcją catch up. Spóźniłem się na emisję filmu "Rocky" na Kino TV, chciałem skorzystać z opcji catch up, film w ogóle się nie wczytywał a jak już się udało to jakość obrazu była gorsza niż SD i dodatkowo cięło obraz (z moim netem było wszystko w porządku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...