Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u was też za każdym włączeniem dekodera, na drugi dzień trzeba na nowo ustawiać rozdzielczoś tv z 1080 na 2160.

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2022 o 22:53, sylwek73 napisał:

Po aktualizacji oprogramowania, coraz więcej wychodzi niedorubek. Bałagan w nagraniaxh na dysku, brak lub nie pełne EPG.
 

Nie sprawdzałem u siebie ew. "bałaganu" w nagraniach, ale bałagan w epg,

opisie programów jest bardzo irytujący :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.06.2022 o 13:43, ibook napisał:

Dźwięk z dekodera (połączony HDMI z tv)  jest wyraźnie cichszy niż dźwięk tego samego programu w tym samym czasie i na tym samym tv (Samsung) poprzez TV naziemną. Kombinowałem z ustawieniami audio dekodera oraz tv, ale nic to nie dało. Też tak macie?

Też tak miałem na telewizorze marki szajsung. Po zmianie telewizora na inny innej firmy problem zniknął i dekoder 4k platformy canal+ nie do poznania. Jak masz okazje pozbyć się szajsunga to go zmień na innej firmy. Szajsung obecnie produkuje szajs a nie telewizory, jak i inny sprzęt produkcji szajsung. Szczerze nie polecam firmy szajsung omijać szerokim łukiem.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam poprzez sterowanie HDMI z TV, nawet spoko się integruje ze smart tv w szajsungu, ten dekoder (jak lista kanałów, nagrywanie, menu, etc.). Działa to o niebo lepiej od pilota oryginalnego, no i nie trzeba celować w dekoder. Nie wiem kto to wymyślił że w takim dekoderze jeszcze piloty na podczerwień...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

wylaczenie z pradu umozliwi jego calkowite wylaczenie :D 

ale nie kombinuj bo dekodery dodatkowe ci zgasna. najwyzej jesli uzywasz samej karty ale wydawalo mi sie ze takie zestawy mr juz dawno pozabierano. 

multiroom wymaga zeby master odpowiadal jesli dodatkowy sie go o cos zapyta. dlatego master musi zyc i byc osiagalny.

jest tak od zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

A co ten dekoder to jakieś wspaniałe i wypasione urządzenie, że ma być na bluetooth? To sprzęt zrobiony po kosztach. Nie wiem skąd to wziąłeś, że trzeba celować pilotem w dekoder.

Raczej najwyższy model w C+ to wypadałoby, aby po radio śmigał.. inni jakoś potrafią o to zadbać.. a wziąłem to z mojego salonu jak i sypialni.. nigdzie nie schowasz dekodera jeśli miałbyś używać oryginalnego pilota.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...