Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja dotarła i do mnie. Szczerze mówiąc - dla mnie najkorzystniejsza zmiana to możliwość stworzenia wlasnej listy ulubionych kanałów TV. 

Co do serwisu VOD to bardziej praktyczna i przejrzysta wydaje mi się ich aplikacja niż to co jest w dekoderze, więc raczej korzystać z tego nie będę. Pozostanę przy apce na przystawce. 

 

Dobrze, że wreszcie coś się ruszyło w kwestii aktualizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym wgrała mi się aktualizacja oprogramowania. Pierwsze wrażenie miałem negatywne, ale po zagłębieniu się w Menu znalazłem kilka pozytywów. Największym jest wreszcie możliwość ustawienia kanałów według własnej numeracji i to na stałe. Teraz, gdy ustawimy sobie listę ulubionych kanałów to mamy je tak ustawione jak numeracja, którą sami przyporządkowujemy danemu kanałowi a nie jak ta, którą narzuca nam z góry Canal Plus. I tak po latach męczarni TVP 1 jest na kanale 1 i po wciśnięciu na pilocie tego numeru wreszcie przeskakuje mi na Jedynkę a nie na TVN.

 

Minusem jest na pewno przejrzystość przeglądania listy kanałów. Gdyby loga stacji nie były na środku i do tego tak małe to MENU byłoby dużo bardziej czytelniejsze.  A tak to niby wszystko fajnie, ale jednak ogarnięcie tego dla osoby, która nie ma sokolego wzroku będzie dość trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 4 miesiące naczytałem się negatywów o nowym sofcie. Wczoraj mój dekoder do MR otrzymał aktualizację do Graphyne 3 i szok. 
 

Nie ma tragedii, a wręcz przeciwnie jest dobrze. Jest nowocześnie, minimalistycznie a przy okazji czytelnie. Po 5 minutach klikania wiem co gdzie jest. Owszem jest kilka rzeczy do poprawy ale to bardziej drobne poprawki w grafikach no i dla krzykaczy dodanie ponownie opcji Nagraj wg. czasu. Tak poza tym jest lepiej niż było na Carbo. Sam dekoder działa stabilnie i szybko. 
 

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, daro napisał:

Małe ikony na liście przewijania kanałów to fakt. To przede wszystkim do poprawy. Ja w przeciwieństwie do kolegi wyżej, mogłem w końcu wywalić TVP na sam koniec dłuuugiej listy 😁

Z tego co wiem to początkowo loga kanałów były jeszcze mniejsze. Ja bym je natomiast jeszcze powiększył i przesunął do lewej krawędzi. Tak samo ten różowy kwadrat z numerem kanału wpisanego z pilota i zaciemnienie ekranu. Też mogłoby być z boku z logo kanału, a nie same ogromne cyfry.

Tyle, że mogłyby, ale nie jest i pewnie nigdy nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, andijaw napisał:

Z tego co wiem to początkowo loga kanałów były jeszcze mniejsze. Ja bym je natomiast jeszcze powiększył i przesunął do lewej krawędzi. Tak samo ten różowy kwadrat z numerem kanału wpisanego z pilota i zaciemnienie ekranu. Też mogłoby być z boku z logo kanału, a nie same ogromne cyfry.

Tyle, że mogłyby, ale nie jest i pewnie nigdy nie będzie.

Każdy ma inne upodobania. Jeden by chciał tak jak napisałeś, inny zupełnie inaczej. A jeszcze inny nic by nie zmieniał. Krotko mówiąc nie dogodzisz, bo operator nigdy nie zrobi softu indywidualnego dla abonenta, bo on tak by chciał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...