Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co im nie wyszło ?Proces aktualizacji trwa. Nie przypominam sobie by na stronie C+ była informacja, ze aktualizacja zakończy się w pierwszym kwartale. A nawet jeśli to przecież nikt nie jest w stanie przewidzieć jak zachowa się sprzęt po aktualizacji. Dlatego m.in aktualizacja dokonywana jest partiami, co nigdy wcześniej nie było praktykowane w C+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Pawel napisał:

Ale co im nie wyszło ?Proces aktualizacji trwa. Nie przypominam sobie by na stronie C+ była informacja, ze aktualizacja zakończy się w pierwszym kwartale. A nawet jeśli to przecież nikt nie jest w stanie przewidzieć jak zachowa się sprzęt po aktualizacji. Dlatego m.in aktualizacja dokonywana jest partiami, co nigdy wcześniej nie było praktykowane w C+.

Nie zgadzam się z tobą. Informacja była na stronie sat-kuriera , a nie na canal +. Najprostszy przykład profesjonalnego podejścia do swoich klientów to aktualizacja Samsunga. Zawsze jest wydawana jak jest stabilna. Nie oznacza to, że po jej wydaniu użytkownicy nie dostrzegają jakiś małych podkreślam małych błędów, które Samsung poprawia przeważnie w przeciągu miesiąca. Oni zawsze podają kiedy które modele dostaną aktualizację i dotrzymują tych terminów. 

Canal+ to niestety brak profesjonalizmu. Sat-kurier powinien teraz zapytać canal+ o rzetelność informacji którą zamieścił na swoich łamach, a okazały się nie prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elmal napisał:

Nie zgadzam się z tobą. Informacja była na stronie sat-kuriera , a nie na canal +. Najprostszy przykład profesjonalnego podejścia do swoich klientów to aktualizacja Samsunga. Zawsze jest wydawana jak jest stabilna. Nie oznacza to, że po jej wydaniu użytkownicy nie dostrzegają jakiś małych podkreślam małych błędów, które Samsung poprawia przeważnie w przeciągu miesiąca. Oni zawsze podają kiedy które modele dostaną aktualizację i dotrzymują tych terminów. 

Canal+ to niestety brak profesjonalizmu. Sat-kurier powinien teraz zapytać canal+ o rzetelność informacji którą zamieścił na swoich łamach, a okazały się nie prawdziwe.

Możesz się nie zgadzać ale to C+ jest właścicielem dekoderów a nie Sat Kurier  i to C+ odpowiada za proces aktualizacji. Poza tym nie traktuj tego co pisze SK jak wyrocznię.  Nawet jak powołuje się na jakieś informacje od C+ zawsze trzeba do takich newsów podchodzić z dystansem. Jak mówi stare powiedzenie w życiu pewne są tylko dwie rzeczy a prawdziwe tylko nekrologi ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, też kiedyś się przekonamy.

Tego, raczej się nie spodziewałem,  że wdrażanie  nowego softu jest rozpisane..miesiącami.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Cyfry lub ADB mógłby odpowiedzieć na pytania jakie zadałem w tym poście?

 

Chodzi o to, jak mając nowy soft w ultraboxie włączyć odtwarzanie czegoś w zwolnionym tempie?
Jak uzyskać na ekranie stopklatkę bez naniesionych na nią elementów graficznych (logo kanału, linia postępu, opis programu, itd), aby móc się czemuś przyglądnąć?
Jak zmienić nazwę jakiegoś własnego nagrania na dysku?
Jak nagrać fragment audycji, lub coś do czego nie ma EPG? 

 

Wszystkie te funkcjonalności były dostępne w poprzednich wersjach oprogramowania.
Czy ich brak w nowym sofcie to jakieś błędy, które zostaną skorygowane, czy też specjalne zubożenie funkcjonalności dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich 4 dodatkowych (multiroom) dekoderów dostał nowe oprogramowanie, zdziwiłem się nieco ponieważ dekoderem głównym jest "Technicolor". Poza zdziwieniem jestem delikatnie mówiąc niepocieszony. Dlaczego? Przede wszystkim wyglądem listy kanałów gdzie nazwy i picony są nieczytelne (za małe). To samo jeśli chodzi o pasek informacyjny.

Ogólnie obsługa wydaje się być mniej intuicyjna co osobom starszym (myślę tu o mojej mamie 70+) może przysporzyć problemów.

Tworzenie list kanałów z własną numeracją jest dla wielu zmianą na + tyle tylko co z tego kiedy nie da się zrobić jej backup-u. Osobiście już dawno przestało mi zależeć na tej funkcji, ponieważ w codziennym użytkowaniu wybieram kanały przewijając wywołaną wcześniej listę kanałów, lub z paska informacyjnego.

To tyle tak na gorąco w temacie "Dekoder+"😉

Edytowane przez andgoldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...