Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, radzion19 napisał:

Tych wszystkich funkcji niestety nie ma w tym sofcie, a szkoda.

 

Zacząłem tworzyć listę funkcji, które usunięto lub popsuto bo sądzę, że część tych problemów jest wynikiem błędów, a część to braki, które można uzupełnić w kolejnych wersjach tego oprogramowania.

 

Na przykład to o czym napisałem w punkcie 5, to sugestia, że zamiast dwóm różnym klawiszom przypisywać tę samą funkcję, można jeden z nich wykorzystać do funkcji, którą wykastrowano, zapewne z braku wolnych klawiszy na pilocie. 

 

Czyli można zrobić tak, że klawisz PAUZA mógłby działać jak teraz, czyli zatrzymywać (pauzować) odtwarzanie, a kolejnym naciśnięciem uruchamiać odtwarzanie z normalną prędkością.

 

Z kolei klawisz PLAY zamiast dublować funkcję klawisza PAUZA można wykorzystać do robienia slowmotion.
Gdy obraz jest zapauzowany pierwsze naciśnięcie PLAY  mogłoby włączać odtwarzanie z prędkością 1/16, drugie 1/8, trzecie 1/4, czwarte 1/2, piąte standardowa prędkość.  W każdym momencie (też przy odtwarzaniu w spowolnionym tempie) klawiszem pauza można by zatrzymać odtwarzanie i kolejnym naciśnięciem włączyć je z normalną prędkością. 

 

Edytowane przez Jacek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ozzy666 napisał:

Polsatowi nie przeszkadza że użytkownicy samodzielnie skanują transpondery tylko C+ od zawsze ma z tym problem.

Nie żebym bronił C+, ale skoro CP ma to czego chcesz to dlaczego masz gorszą konkurencję?

To tylko głupia telewizja. Są ważniejsze rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ozzy666 napisał:

Polsatowi nie przeszkadza że użytkownicy samodzielnie skanują transpondery tylko C+ od zawsze ma z tym problem.

To jest podstawowa funkcjonalność każdego dekodera,której nie powinno się ograniczać. Ale jak widać w Canal+ to nie działa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, andijaw napisał:

Nie żebym bronił C+, ale skoro CP ma to czego chcesz to dlaczego masz gorszą konkurencję?

To tylko głupia telewizja. Są ważniejsze rzeczy.

Nie rozumiesz. Nie pisz na ten temat, bo i tak nie zrozumiesz.

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Nie pisz na ten temat, bo i tak nie zrozumiesz.

Nie będę, bo faktycznie nie rozumiem i nie zrozumiem. Gdyby mi zależało na skanowaniu transponderów a C+ by to utrudniał lub uniemożliwiał zrezygnowałbym z ich usług i poszedł tam gdzie jest to możliwe.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym powrotu do starego menu. Poza tym, po włączeniu do prądu dekoder nie uruchomi się, póki go nie włączymy pilotem. Na starym sofcie ekran aktywacyjny przeszedł na wyłączony dekoderze. W przypadku braku internetu, trzeba potwierdzić uruchomienie bez sieci. Bez sensu, to dekoder satelitarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, waldus napisał:

Dalej nie macie EPG na połowie kanałów ? Czy trzeba dekoder odłączyć z prądu ? Mam parę rzeczy do nagrania na wieczór i nie wiem co robić 😬 [beep] się już chce na ten nowy soft 🤢

Odłączałem dekoder od prądu.  Nic to nie dało. Masakra +parodia!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...