Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak samo inne dekodery sprzedawane w czasie wprowadzenia samsunga HD posiadały juz karty N3. Ostatnio u mojego dystrybutora widzialem moduł CI polsatu i mial taka sama karte jak ta do N3 tylko ze była szara a nie żółta wiec teraz pytanie czy obecnie sprzedawane moduły maja juz karty do N3 ale dali inna zeby odroznic ze to do modułu a nie dekodera czy tez jest to N2 tylko z inna grafika karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo inne dekodery sprzedawane w czasie wprowadzenia samsunga HD posiadały juz karty N3. Ostatnio u mojego dystrybutora widzialem moduł CI polsatu i mial taka sama karte jak ta do N3 tylko ze była szara a nie żółta wiec teraz pytanie czy obecnie sprzedawane moduły maja juz karty do N3 ale dali inna zeby odroznic ze to do modułu a nie dekodera czy tez jest to N2 tylko z inna grafika karty.

 

 

Tu się mylisz szara karta to jest N2, tak kiedyś pisał Mr. Orbita ale teraz tego topicu nie znajdę...

N3 jest żółta, maja ja tylko Samsungi HD, no chyba ze teraz się coś zmieniło, bo niby poco by mieli dawać z nowymi dekoderami teraz karty N2 skoro i tak zmieniają system na N3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupując CP 2 grudnia dostałem już te pomarańczowa kartę, czyli wydaje mi sie ze jest to Nagravison 3 wiec nie jest to tak, ze wszystkim będą wymienione karty.

Z tego co pamiętam co czytałem wtedy na forum, to od momentu włączenia nagra3 były dawane nowe karty i nie tylko do odbiorników HD, bo mój samsung takowym nie jest.

Wedding tv byl odkodowany przez jakiś czas w tym okresie, nie pamiętam czy pierwsze było wprowadzenie kart nagra3 czy tez zakodowanie Wedding tv wiem ze było to mniej więcej w jednym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się że dzisiaj CP zmienił kody do nagry2, więc włożyłem starą kartę i okazało się zakodowany sygnał :o Kiedyś przez przypadek odkryłem że na echosiu 606 jak się włączy MENU i wyciągnie kartę a potem wyłączy menu to kanały działają ale przez jakąś 1 min. Teraz zrobiłem tak że wsadziłem kartę nagra3 włączyłem MENU, wyciągnęłem kartę, następnie wyłączyłem MENU i włożyłem kartę nagra2. Co się okazało karta działała :jupi: Nie wiem czy to błąd systemu oprogramowania dekodera ale sie przydaje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem się spytać czy po wyłączeni nagry2 stare karty nadadzą się do oglądania FTA :?::?:

Raczej kolekcjonerska "wartość" - pamiątka.

I po co wysyłają nowe karty użytkownikom niepłacącym abonamętu :?::?:

Jest to skierowane do tych użytowników, którzy za wypowiedzeniem rozwiązali umowę z CP i nie są ich dłużnikami, a dekodery stały się ich własnością.

Ponadto CP, tym użytkownikom, zgodnie z wcześniej zawartymi umowami, zobowiązał się do zapewnia dostępu do kanałów FTA, po rozwiązaniu umów w w/w sposób.

Dodatkowo Cp dając z góry nową kartę, ma nadzieję, że w każdej chwili, każdy z tych użytkowników, może wykupić na dowolny okres dowolny pakiet - oprócz mini - lub podpisać kolejną umowę z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniają karty wszystkim bo i tak to nic ich nie kosztuje, bo wymiana jest "sponsorowana" przez Kudelskiego :P A tak jak już @bogdan425 napisał, CP ma nadzieje że może ktoś się kiedyś tam skusi na wykupienie abo nawet na jeden miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne skąd te ponad 2 mln abonentów w CP :D

 

To było wiadomo, maja 2mln z regularnie opłacających abonentów...

Sam prezes mówił że 2mln to liczka aktywnych użytkowników...

czyli osoby mające podpisana umowę bądź posiadający aktywny PrePaid

 

Jak by chcieli liczyć tych co już nie są abonentami to by przekroczyli chyba 3mln klientów

 

A jeśli jest tak jak piszesz to by wychodziło mniej więcej na to że CP by miała ok. 1400000klientów, C+ ok. 700000 klientów a N ok. 200000...

Ale wtedy skąd by mieli kasę na nowe kanały??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie otrzymałem nową kartę do echosia 616 aktywacja nie powiodła się a pan na infolinii był zaskoczony że już posiadam nową kartę .Nowa karta wogóle nie jest zarejestrowana w systenie a poczta polska się pośpieszyła z dostawą przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...