Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Samsungach DSR-7000 nie będzie wymiany kart - będą wymieniać całe dekodery razem z kartami - ale nie liczcie na nowy sprzęt.

Wymiana będzie na inny stary sprzęt z odzysku (Sagem lub Thomson).

Sam mam starego Samsunga i informację o wymianie dostałem telefonicznie z Polsatu. Teraz czekam na kuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą po co Ci karta do odbioru FTA? :P Jak FTA do darmo a karta jest do odbioru kanałów, za które się płaci.
Dekodery które oferuje CP (oczywiście wliczając te na własność) mają to do siebie że bez karty całkowicie się blokują i bez niej nie ma możliwości oglądnięcia czegokolwiek.

Zresztą CP potrafi także podesłać takie uprawnienia na karty że nawet z kartą na kanałach FTA potrafi się pokazać komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie", sam tak miałem ostatnio na Thomsonie który już od roku ma wypowiedziany obowiązek płacenia abo.

 

 

Co do tej promocji że wszyscy co dostali nowe karty mają prawie pełny pakiet (bez Playboy i HBO) to wygląda na to że w najlepszej sytuacji są właściciele Echostarów, natomiast inni są poszkodowanymi ponieważ ich jak narazie nie obejmuje ta promocja gdyż nie dostali jeszcze nowych kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz czekam 30 min. i nadal dekoder zablokowany

 

Miałem podobny problem lub zbliżony po włożeniu karty wyskoczyło info dekoder zablokowany skontaltuj się z BOK. Odpuściłem sobie na jeden dzień następnego ściągnołem instrukcję ze strony CP i zadziałalo i promocje na pakiet RM dostałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do icoku u mnie aktywacja przebiegała trochę inaczej ppo 3 h zadzwoniłem do icoku po następnych 3 miałem odblokowany dekoder plus cinemaxy :jupi: tka że u każdego przebiega inaczej numer starej karty musiałem podać pewnie przenosili uprawnienia. A w sumie te 616 są do bani przełączanie na nowej karcie trwa o wiele dłużej ale są za to epg :lol2:

 

 

 

echo 616

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...