Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Literka A oznacz ,ze sa dwie wersje aktywacji nowej karty.Jesli ktos ma stare oprogramowanie to musi je zaktualizowac i aktywowac karte[ jesli ma sie inne oprogramowanie niz Wersja: 1.3 POLSAT-120P - aktualizacja jest potrzebna ] Wersja druga aktywacja nowej karty jesli posiada sie oprogramowanie Wersja: 1.3 POLSAT-120P [w tym przypadku nastepuje tylko aktywacja nowej karty z pominieciem aktualizacji oprogramowania]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak poprzednio wymieniali ,tyle o nie pisaliscie . A spoko , Cp juz dawno zapowiadal wymiane kart bo przechodza na Nagre 3. Ale to nieskonczy z piractywem CP. Zmiana Calego systemu kodowania, ktory jest dziurawy jak ser Szwajcarski ,dop moze pomoze CP zwalczyc piractwo. Choc patrzcie Cyfra do dzis nieporadzila sobie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą - Piotr - masz jeszcze dziadka Sagema i funkcjonuje - pora na zmianę. :wink:

Nie wiem czy funkcjonuje.... raczej tak. Ostatnio uruchomiony na MŚ w siatce wtedy co Polacy zdobyli 2.miejsce. Dziwne że w wykazie nie ma Sagemów.

 

edit: sorry, jest jako "Dekodery Sagem i...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

dzisiaj dzwonilem do ICOK-a, i powiedzal mi konsultancik, ze te moduly nie beda mogly obslugiwac programow HD. W osobnej korespondencji wszyscy zainteresowani beda mogli sobie moduly wymienic. Niestety nie powiedzial mi, czy i ile to bedzie kosztowalo. Odbywac sie to ma na przelomie maj i czerwca.

P.S. Troche za pozno, zeby zdazyc na ME :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na pewno będą, ale raczej nie te, które są obecnie, bo one same w sobie są już podobno wolne, to przy kanałach HD byłoby jeszcze gorzej. Wszyscy zainteresowani czyli wszyscy Ci, którzy posiadają moduły od CP i opłacają abonament. To nie powinno nic kosztować, bo to CP (lub raczej Kudelski) ponosi koszty wymiany systemu kodowania. Mam nadzieję, że będą to robili za darmo, bo dlaczego to ma kosztować skoro inni mają za darmo? Logiczne, że Cyfrowy Polsat powinien to dać za darmo.

 

PS. Jak do iCOK'a można dzwonić? Przecież to jest Internetowe Centrum Obsługi Klienta :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najpierw rozsyłają karty do tych abonentów którzy mają określony dekoder, następnie do tych którzy mają też jakiś tam model, później do kolejnych i tak aż załatwią wszystkie modele. To są wszystko przypuszczenia, nie wiemy czy tak robią, czy może w jakiś inny "sposób" przesyłają nowe karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Karta aktywowała sie w ciągu 15 minut i zamiast mieć tylko fta to jak narazie mam cały relax mix film.Dzwoniłem ponoć gratis na 2 tygodnie na start.

 

Pakiet pod taka nazwa juz nie istnieje. :wink: Wiec watpie zebys @kubus mial za darmo Cinemaxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...