Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. Otrzymałem dziś nową kartę CP. Postąpiłem zgodnie z instrukcją i....nic. Po 30 minutach miał się pojawić obraz, a widniał tylko komunikat-dekoder zablokowany, skontaktuj sie z operatorem. Zadzwoniłem pod wskazany numer i tam jakaś miła pani po konsultacjach kazała mi oglądać dalej na starej. Rzekomo jak przejdą na nowy system kodowania, to wtedy i karta zadziała. Czy ktoś miał podobne przygody przy aktywacji nowej karty. Pozdrawiam serdecznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteś chyba jednym z pierwszych który dostał nową karte, do tej pory posiadali je posiadacze Samsungów HD

Aktywacji możesz dokonać po przez infolinie, lub przez icok...

Wtedy należy pozostawić dekoder na kanale 11 (Polsat Sport) lub 10 (Dla Abonentów) od 15min do nawet 2-3godz aby nowe uprawnienia doszły do karty...

W 99% przypadków działa...

 

A spytam się innych, bo nie przypominam sobie aby Polsat zmieniał soft na dekoderach aby działały w nagra3, no chyba że nowa karta ma działać nadal w Nagra2 tylko jest moze lekko ulepszona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Polsat wysyła karty do dekoderów Echostar 606 i 616 w lutym, w marcy do Echostarów 717 do innych nie wiem jeszcze kiedy.

Dziś się dowiedziałem o tym jak dzwoniłem do BOA bo na moim koncie pojawiła się nowy numer karty :). Jak jeszcze system kodowania nowy nie jest rozpracowany to niedługo będzie ciemnośc dla złodziei sygnału :).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info o nowych kartach to dla mnie tragedia:

1. czy pójdzie na Sagemie 4275?

2. czy w ogóle mi ją przyślą bo od dawna nie płacę abo (nie muszę) a chciałem kupić na ME?

:|

Jak kupisz abo. na ME - to kartę nową doślą, z tym, że musisz odpowiednio wcześniej złożyć zamówienie.

A swoją drogą - Piotr - masz jeszcze dziadka Sagema i funkcjonuje - pora na zmianę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubus.kul ja się pytam czy może ktoś kto ma Samsunga DSB - S305G dzwonił na BOA CP i się dowiedział kiedy będą wysyłać karty do tych modeli. Czytać umiem juz to dawno przeczytałem. :evil: Po prostu nie chce mi się przebijać przez ich automaty :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu będzie trzeba samemu zadziałać aby mieć nową kartę z modułem CI albo zastosują taką wymówkę jak n-ka, że muszą ochraniać coś tam(chodzi o to co leci w TV).

 

Zapewnia on najwyższy poziom bezpieczeństwa i skutecznie blokuje nielegalny odbiór płatnej telewizji

Ta, widać jaki to on bezpieczny a jaki będzie w ciągu najbliższych miesięcy...

 

Wyślą kartę w sowim czasie, co się tak spieszy? I tak zanim nie przyślą nie mogą Ci sygnału wyłączyć, o ile masz opłacony abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem listem poleconym nową kartę CP i zgodnie z dołączoną instrukcją chciałem przeprowadzić aktywację.Po włożeniu nowej karty do kieszeni(mam aktualne oprogramowanie Echostar DSB606 dekoder w pozycji MENU zaczął wariować,obraz migał,nie reagował na komendy pilota pomogło dopiero wyłączenie (wg instrukcji nie zalecane).Dekoderzaczął dopiero reagować po całkowitym wyłączeniu z sieci( też niezgodne z instrukcją)i po przywróceniu ustawień fabr.Po wstrojeniu listy programów dekoder jest cały czas zablokowany lub sygnał zakodowany.Próba włożenia starej karty daje odpowiedż że karta jest nieautoryzowana lub coś podobnegoPo włożeniu ponownie nowej wznowiłem połączenie przez internet via ICOKi czekam i nic.Skończyło się na telefonie do Infolinii ,dzie Pan powiedział ,że aktywacja musi trwać do jutra powin no działać.Co robić muszę czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na:

http://cyfrowypolsat.pl/telewizja-satel ... macja.html

 

Wymiana kart abonenckich dotyczy następujących modeli dekoderów:

 

* EchoStar DSB 717A

* EchoStar DSB 606, EchoStar DSB 616, EchoStar DSB 717

* Samsung DSB-S305G

* Samsung DSR 7000

* Dekodery Sagem i Thomson

* EchoStar DVR-747

 

Nic nie pisze o module i pierwsze słyszę Echostar DSB 717A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pragnę uspokoić tych którzy aktualnie nie płacą abonamentu i mają dekoder - na pewno dostaną karty.

Ja swojego starego Echosia 606 nie opłacam od ok. 1.5 roku a kartę już do niego dostałem - a do modułu który mam opłacony do stycznia 2009 jeszcze nie. Więc trzeba cierpliwie czekać.

I nie ma co histeryzować bo posiadacze modułów też karty muszą otrzymać.

Moduły są cały czas sprzedawane także w opcji prepaid opłaconej na rok i jak sobie wyobrażacie że nagle przestaną działać? Chyba nie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od godziny 20 dnia wczorajszego do 8 dzisiaj rano dekoder był włączony na kanale 11 i nowa karta nie aktywowała się ,ciągle wyświetla się komunikat ,że dekoder jest zablokowany i prosza o kontakt.Po włożeniu starej karty do mojego DSB 606 mogę oglądać wynika chyba z tego to iż ten nowy system kodowania chyba jeszcze nie działa a Infolinia opowiada bajki. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa już na nowej karcie. Mam E606. Ale oczywiście, żeby nie było tak różowo, to nie śmiga HBO. Dzwoniłem wczoraj o 18. Miały być przesłane uprawnienia od kilku do kilkunastu godzin, czyli czekać nie wiadomo ile. Mnie nowa karta odpaliła za drugim razem.Ps. Za to działają Cinemaxy, których nie zamawiałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...