Skocz do zawartości

Nowe karty CP


raafmix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Karte dostalem wczoraj.Mam Echostara 606.Dzis o godz. 9 wlozylem ja do dekodera.Czekalem 1 godz.(wg. instrukcji do pol godz.powinien pojawic sie obraz na kanale Info).Zadzwonilem do Polsatu .Mila pani poinformowala mnie ze do 4-5 godzin bede mial aktywacje.Przed godz.13 zaczelo wszystko chodzic (nawet Cinemaxy zaktore nie place bo mam Relax Mix).Co do list ulubionych to mozna je tworzyc,kanaly ukadac wg. siebie ,dokladac itd.- wlasnie dolozylem nowy sportowy kanal Abu Dabi Sport na ktorym nadawano niekodowane mecze ligi francuskiej). Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle. Ja dostałem kartę wczoraj, oczywiście od razu postanowiłem ją "wypróbować". Efekt? Staram się nie denerwować, ale jakoś sygnału nie mam. Na infolinii kazali mi najpierw wrócić do ustawień fabrycznych, a jak to nie dało efektu, kazali mi się uzbroić w cierpliwość!!! Ciekawe jak długo :roll::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy można oglądać to na innym dekoderze polsatu :?::?:

Nie można, bo karty są sparowane z dekoderami, co oznacza, że tylko określona karta działa z określonym dekoderem. Taka karta działa tylko na jednym dekoderze, nie na dwóch czy więcej, tylko na jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Echostara DSB 606 i nową kartę otrzymałem dokładnie w ubiegły poniedziałek, prawdopodobnie jako jeden z pierwszych. Kartę włożyłem od razu do dekodera postępując zgodnie z instrukcją, ale po 3 godzinach czekania nie pojawił się żaden obraz. Zadzwoniłem na infolinię i jakiś Pan poinformował mnie, że karta będzie aktywna następnego dnia wieczorem. Mimo tego kartę jeszcze raz włożyłem do dekodera i zostawiłem dekoder włączony na noc. Rano kiedy włączyłem telewizor sygnał już był, więc nie trzeba było czekać do wieczora jak sugerował Pan z infolinii. Jedna uwaga odnośnie nowych kart, przy przełączaniu niektórych kanałów, przez chwilę mam czarny obraz, tak jakby dekoder "sprawdzał" uprawnienia. Nie wiem czy jest tyo związane, z tym, że CP chodzi obecnie w dwóch systemach, ale trochę mnie to irytuje. Mam nadzieję, że z czasem to się zmieni, jak przejdą już całkowicie na Nagravision 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wymieniłem dzisiaj kartę, aktywowała się po około 5 minutach. Wszystko śmiga aż miło. Kanały przełączają się bardzo szybko około 1 sekundy. Przy pakiecie Familijnym + Relax Mix chodzą mi Cinemaxy. HBO niestety już nie. Ciekawe jak długo będzie trwać ta promocja.

 

Jeśli po wymianie karty włączysz jakiś kanał to z początku będzie czarny obraz, ale przy ponownym włączeniu tego samego kanału powinno być już dobrze. Przynajmniej u mnie tak było na Echostarze 606.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga odnośnie nowych kart, przy przełączaniu niektórych kanałów, przez chwilę mam czarny obraz, tak jakby dekoder "sprawdzał" uprawnienia. Nie wiem czy jest tyo związane, z tym, że CP chodzi obecnie w dwóch systemach, ale trochę mnie to irytuje. Mam nadzieję, że z czasem to się zmieni, jak przejdą już całkowicie na Nagravision 3.

 

Tak po zmianie kart po kilku sekundach kanał się włącza :!: Ale następnym razem jest OK :wink:

 

Czy na nowej karcie numer karty pozostaje bez zmian?

 

Nie numer seryjny jest inny :!::!:

 

Przy pakiecie Familijnym + Relax Mix chodzą mi Cinemaxy. HBO niestety już nie. Ciekawe jak długo będzie trwać ta promocja.

 

W BOK-u powiedzieli że promocja potrwa chyba do końca wymiany kart albo 2 tygodnie do 1 miesiąc :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wreszcie też udało się aktywować nowa kartę po kilku nieudanych próbach ale mam jeden problem na nowej karcie nie chodzi HBO (wyświetla się ,że sygnał zakodowany)natomiast jak włożę starą kartę to HBO chodzi?Jak to wytłumaczyć?Może będzie chodzić jak odeślę podpisaną umowę bo prtzyszła do mnie wczoraj. :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...