Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje się,że na WM była wypowiedź kogoś,że niewykluczone,że na Canal+Sport 3 i 4 w bliżej nieokreślonej przyszłości pojawi się coś poza Ekstraklasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawop napisał:
6 minut temu, wislok napisał:
Zdaje się,że na WM była wypowiedź kogoś,że niewykluczone,że na Canal+Sport 3 i 4 w bliżej nieokreślonej przyszłości pojawi się coś poza Ekstraklasą.

Zakładam, że do nowego przetargu na Ekstraklase nic innego nie będzie.

A orientujesz się kiedy przetarg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KrzyczacyK1b1c napisał:

Znajdziesz i podeślesz?

W przyszłości oferta programowa CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ Sport 4 może być uzupełniona o inne wydarzenia – Piotr Kaniowski, kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert w nc+.

 

źródło: wirtualnemedia_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinek5462 napisał:

Hejka. U was też jest problem z dźwiękiem. Czasami jest głośniej a czasami ciszej.....

Kilka lat temu jak C+ zaczął robić transmisje w dolby digital to też miałem ten problem. Okazało się że miałem włączoną funkcję automatycznej regulacji głośności i na tv i na dekoderze. Wyłączyłem ją na dekoderze i problem zniknął. Dodam że mam własny dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, neo_patryk napisał:

Może coś dadzą, gdy Ekstraklasa będzie miała przerwę. Mnie osobiście wystarczyłoby SGP, nawet jeżeli to miałyby być same powtórki, ewentualnie LM Siatkarzy, aczkolwiek to i tak pewnie mnie nie przekona do płacenia dodatkowych 20 zł za te kanały.

Ciekawy jestem czy zaeksperymentują i dadzą jakiś słabszy mecz jednej z czołowych lig, które mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KrzyczacyK1b1c napisał:

Znajdziesz i podeślesz?

Cytat

W przyszłości oferta programowa Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4 może być uzupełniona o inne wydarzenia - zdradza nam Piotr Kaniowski, kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert w nc+.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/canal-sport-3-i-canal-sport-4-nowe-kanaly-pko-ekstraklasa-cena-jak-odbierac

Proszę. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KrzyczacyK1b1c wszelkich zmian w transmisjach lig zagranicznych można spodziewać się jak zakończą się obowiązujące kontrakty. Aż sam jestem ciekawy jak poradzi sobie z tym Eleven Sports pod wodzą Polsatu. Na razie "jadą" na kontraktach poprzedniego właściciela. Swoją drogą International Champions Cup pokazywał kiedyś Eleven Sports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, muza_tv napisał:

 

Raczej chodzi o wydarzenia takie jak od czasu do czasu pokazuje Polsat Sport Premium, w ten weekend np. International Champions Cup

 

Właśnie,na Canal + Sport raczej  nie pokażą International Champion Cup meczu Manchester United vs Inter Milan,który niekodowany Sport 1 z Astry wyemituje jutro o godzinie 13:30.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Solderowy123 napisał:

A co Cię to interesuje? Równie dobrze te kanały abonenci mogą zakupić pod koniec sezonu. Jeśli nie masz nic wartościowego do napisania, to lepiej nie zaśmiecaj tematu.

Wyluzuj.Co ty taki nerwerwer.Kolega tylko zapytal a ty od razu słoma-siano.Meliske polecam

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...