Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Iskiereczka napisał:

Mam okres rozliczeniowy 25 dnia miesiąca. Kiedy najkorzystniej włączyć pakiet, żeby oglądać miesiąc za free?

W CP to loteria i nie działa to jak w NC+.Ja ostatnio włączyłem co prawda inną opcję ale też pierwszy miesiac był za free.W kolejnym miesiacu pobrali opłatę i zablokowali kanały.Mało tego bezczelnie robili ze mnie [beep]a wmawiając mi takie bzdury że aż litość brała jaki jest poziom ludzi z działu technicznego czy infolinii.W NC+ od lat praktykuję w CP nigdy więcej opcji dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem. 30 zeta to baaaaaaardzo za dużo, ale tyle będę płacił tylko przez 7 miesięcy, później po aneksie [beep] mi stanieją do akceptowalnych 20 PLN.


Kolego nie podpisuj aneksu za 2 lata i tak tych kanałów nie będzie w cp lepiej przejdź do konkurencji albo kup sobie kablówkę......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ramzes napisał:

Witam, dzwoniłem dzisiaj do CP  z chęcią podłaczenia canal 3 i 4 .Okazało sie ze trace znizki w smartdom i zamiast płacic  65 z elevenem to teraz rachunek by wynosił  125 zł i umowa przedłuzona o 19 miesiecy. Podziękowałem.

 

Zawsze możesz dokupić za 30 zł bez zobowiązania, pewnie wyjdzie taniej niż 125 zł i bez przedłużania umowy :)

Edytowane przez muza_tv
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jedna kwestia czy uprawnieniami do kanałów zarządza w 100% system informatyczny czy siedzi tam jakiś bezduszny człowiek ktoś wie? Bo ja np po wymianie dekodera dostałem 3 miesiące „otwartego okna” hbo za free :D nie było opcji hbo go ani nie miałem tych kanałów w cp go ale na dekoderze działały :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś jest kibicem klubu z ESA37 to jest potencjalnym klientem tej oferty. Natomiast poziom sportowy, ogrom konkurencyjnych produktów z Eleven w tym samym czasie antenowym dla fanów futbolu  i cena raczej odstrasza, tym bardziej że dla Janusza oglądającego okazjonalnie ekstraklepę do obejrzenia mecz z każdej kolejki pierwszego, drugiego lub trzeciego sortu w darmowym TVP Sport. To znacząco obniża wartość rynkową produktu.

Trzeba przyznać,że sam produkt opakowany dobrze, jakość obrazu zadowalająca, brak reklam to gigantyczny atut :D Brakuje jeszcze możliwości wyłączenia tego bełkotu komentatorów, co by koneser piłki kopanej mógł delektować się odgłosami ludu z młyna.

Ja nie kupuje, ale klient się znajdzie :D  - Dobrze ze jest możliwość dokupienia oferty :D

2 minuty temu, Migracja napisał:

Panowie i Panie, w jaki sposób mogę dodać te kanały do swojego pakietu, tak aby kosztowały jak najmniej. Jak to wygląda, bo już się pogubiłem niestety. 

Według komunikatów CP w twoim pakiecie kanały powinny kosztować 10pln - w ICOK zakładka usługi => zobacz szczegóły => modyfikuj usługę (klikamy dodaj) i po chwili powinno się odblokować na ekranie TV (w zwyczaju CP miał dać za free pierwszy nie pełny okres rozliczeniowy np. w HBO )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pierścień napisał:

Ciemność już na kanałach C+S 3 i 4, ale w CP GO jeszcze działają... ;)

Zgasły w okolicach północy i nawet ja miałem komunikat "Tego kanału... ', ale na dosłownie kilka minut przełączyłem na kanał nr. "8" (Polsat HD) i Kanalie mi wróciły! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...