Skocz do zawartości

CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4 w Polsat Box


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z resztą na fb do tej pory nie ma informacji że „już można”bez aneksu.

[mention=36324]_Artek_[/mention] Było wiadomo od kilku dni, że będzie bez aneksu (zgodnie z informacja w komunikacie prasowym), to Ty się nakręcałeś, że będzie inaczej ;).


No nie do końca równie dobrze mogli zostać przy opcji że czas nieokreślony pakietu ekstraklasa dotyczy tylko umów podpisanych lub aneksowanych po dniu.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na umowie na czas nieokreślony i w ICOK mam i PSP i Ekstraklasę do wyboru, ale i tak nie skorzystam. Dziękuję wszystkim którzy wykupują te opcję, bo dzięki temu wiemy, że będą kolejne... dopłaty do nowych wydarzeń sportowych. Wtedy znów najpierw będzie hejt dlaczego tak tak drogo trzeba przepłacać a później z radością ci sami hejtujący ogłoszą na forum wszem i wobec, że kupili bo ...i zacznie się litania usprawiedliwień

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, jaszek napisał:

Ale jednak docenić trzeba jedno - można wykupić w ICOK na czas nieokreślony bez zobowiązania, jak Eleven. Drożej, bo drożej, ale jest wolność. Tak samo powinno być z PSP.

I tak jest, bo można również aktywować już PSP! Sprawdź ICOK ;) 

 

76a5403110ef.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz ze oni sie licza z naszym zdaniem?Naprawde?


Ze zdaniem jednej osoby nie ale jak wszyscy na fb napisali że nie podpiszą aneksu na ekstraklasę.... podobnie było z cenami na starcie nc+ jak wszyscy abonenci powiedzieli nie to nagle zmienili ceny i pakiety.....

Tak z ciekawości ile kosztuje PSP bez zobowiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, _Artek_ napisał:

Ze zdaniem jednej osoby nie ale jak wszyscy na fb napisali że nie podpiszą aneksu na ekstraklasę.... podobnie było z cenami na starcie nc+ jak wszyscy abonenci powiedzieli nie to nagle zmienili ceny i pakiety.....

 

 

17.07 CP napisało na swojej stronie, że żadnego aneksu nie trzeba. Tak więc nic nagle nie zostało zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jaszek napisał:

Ale jednak docenić trzeba jedno - można wykupić w ICOK na czas nieokreślony bez zobowiązania, jak Eleven. Drożej, bo drożej, ale jest wolność. Tak samo powinno być z PSP.

W sumie coś w tym jest, ponieważ można płacić jedynie za te miesiące, w których gra Ekstraklasa, choć pewnie C+ coś wymyśli, aby wypełnić pustkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, _Artek_ napisał:

Nawet jak wyłączysz wyjdzie drożej niż w zobowiązaniu i dróżej niż w internecie....

Zakładając włączenie po otwartym oknie wyjdzie na to samo (mecze 27 lipca - 20 grudnia czyli płatność za 5 mies.). Tylko w CP możesz zapłacić co miesiąc, a nie w z góry jak w Playerze.

Teraz, _Artek_ napisał:

Ciekawe co im się stało że udostępnili takie opcje może faktycznie uokik im zwrócił uwagę hahahaha

Ile razy jeszcze będziesz powtarzał te [beep]oły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kamil2505 napisał:

Pytanie do tych, którzy do tej pory nie korzystali z kanałów sportowych C+, a tylko z Polsatu/TVP. Jak Wam się podoba komentarz? Lepszy/gorszy niż w Polsacie/TVP? A może jest podobnie? Jak ze studiami przedmeczowymi? 

Komentarz jest dobry i można go porównać do czołowych komentatorów w danych stacjach (gdyby był Milko, to porównanie to byłoby zaniżone :P ), ale niestety nie jestem obiektywny, bo do większości komentatorów C+ miałem/mam dostęp na nSporcie+ (oprócz mojego ulubionego Rosłonia). :D

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem jakiś czas przerwy od C+ Sport i po latach takie wrażenie, że wszystko stoi w miejscu (tylko liga jakby się cofała :P).  tak więc jakoś podniety nie ma, bo polsat swoim studiem stosowanym przy lm, siatce itd (nie mówię oczywiście o gotowaniu, :P ale o wielkości, jakości, efektach) podniósł poprzeczkę wysoko.

a no i grafika meczowa znacznie gorsza niż kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamil2505 napisał:

Pytanie do tych, którzy do tej pory nie korzystali z kanałów sportowych C+, a tylko z Polsatu/TVP. Jak Wam się podoba komentarz? Lepszy/gorszy niż w Polsacie/TVP? A może jest podobnie? Jak ze studiami przedmeczowymi? 

Komentarz lepszy od El gordo i i kołtinia z polsatu. Porównywalny z M.Borkiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...